אנטנה חדשה לראווטר - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנטנה חדשה לראווטר

mzlbat

Recommended Posts

היי

יש לי את הראווטר הזה של ויש לי כמה שאלות

d-link-dsl-2760u-bru-d-2.jpg

השידור האלחוטי שלו קצת חלש וחשבתי לעשות לו קטן

חשבתי לקחת את האנטנה מהראוטר הזה ולעשות לה הלחמה , כי היא יותר גדולה

TD-W8920G.jpg

1. זה יעשה לי בעיה שכל אנטנה תהיה בגודל וורה שונה ?

2. זה מסוכן מבחינה קרינה לשחק בראווטר ?

3. אני יכול להביא כבל של אנטנה טלוויזה RF ולחבר אותה במקום האנטנה ?

4. איך מפרקים את הראווטר שבתמונה הראשונה ?

5. הראווטר משתמש בשתי האנטינות בגלישה רגילה או רק בזמן שיתוף וסטרימינג והעברת קבצים ?

תודות לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוב האנטנות יש חיבור אם הברגה שאתה יכול לנתק ולהעביר את האנטנה בלי הלחמה. לא מומלץ להפעיל את הראוטר בלי אנטנה מחוברת - יתכן שאתה יכול לדפוק את הראוטר

הראוטר עצמו דיי מוגבל ביכולת שידור שלו. המרחק שבו אתה נמצא ממנו והזמן שאתה מעביר באותו מקום ישפיעו יותר מהאנטנה. אם אתה יכול להשתמש אם כבל רשת במקום הראוטר - מומלץ בכל מקרה - משיקולי קרינה, מהירות, אבטחה, אמינות וכו

אני לא בטוח. כל כבל RF מיועד לעבוד בתדרים מסוימים ולא יודע איךך כבל טלויזיה יעבוד ב 2.4 GHZ. (הוא כן עבד לי ברשת 10BTX BNC שבניתי לפניי כמה שנים, למרות שהוא לא הכבל "הנכון", אבל זה ממש לא 2.4 GHZ). יש כבל+מעמד שמיועדים לאנטנטות WIFI והם הכי מומלצים. אפשרות אחרת שבמחשב שמתחבר לזה תחבר את ה של ה WIFI אם כבל מאריך וכך תוכל למקם את האנטנה השניה טוב יותר, במיוחד - להרחיק אותה מהמארז המתכתי של המחשב שיכול להפריע

האנטנה מחוברת אם הברגה

לראוטר לא משנה מה אתה עושה ברשת - 2 האנטנות עובדות לפי מה שהראוטר חושב לנכון בזמן שעובר מידע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ראוטרים שבתוכם ה WIFI הוא תכלס כרטיס (נראה לי PCI של מחשב נייד) שאליו מחובר כבל ליציאה של האנטנה, אם תקע קטן כמו שיש לכבל בתמונה (הקצה הקטן)

אם כן, תוכל פשוט לחבר את הכבל בלי להלחים כלום

אבל לא יצא לי לראות ראוטרים כאלה שלא ניתן להוריד מהם את האנטנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...