Zevera - מישהו התנסה ויכול לתת חוות דעת - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Zevera - מישהו התנסה ויכול לתת חוות דעת

asafgolan

Recommended Posts

אני עובד עם Firefox והתוסף FlashGot.

אחרי שאתה מתקין את Orbit, ניתן להגדיר את FlashGot שישלח אליו הורדות.

לאחר שהוא הוגדר, אתה מדביק רשימה של לינקים בחלון Unrestricted Downloaders ב-real-debrid.

אחרי שהוא מוריד לך את כולם, אתה עושה קליק ימני במקום כלשהו בחלון ובוחר FlashGot All ובוחר לסנן לפי סוגי קבצים כמו ZIP ו-Rar, כך שכל הקבצים הרלוונטיים יסומנו, בוחר לאיזה תיקיה לשמור את הקבצים ולוחץ download.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הם מחזיקים כ-5-8 חשבונות פרימיום לכל אתר (בהתאם לפופולריות שלו), זה עולה להם בממוצע 20 יורו לאתר, כלומר 88 אתרים בכ-2800 יורו לחודש.

בנוסף יש להם 15 שרתים עם רוחב פס כולל של כ-3Gbps לחודש ומע' איזון עומסים שיודעת לפזר את ההורדות בין השרתים.

הקבצים נשמרים על השרתים באופן זמני ולאחר מכן נמחקים, כך שלא צריך נפח ענקי.נאמר שעולה להחזיק את השרתים כ-5000 יורו בחודש, אז החשבון מסתכם בכ-7800 יורו לחודש.

מכל לקוח הם מרוויחים בממוצע 3 יורו לחודש ואם נניח שיש רק 10,000 רשומים בתשלום, מדובר בסך הכל ב-30,000 יורו.

כמובן כל הנתונים הם הערכה גסה שלי, אבל בסך הכל נראה שהשירות דווקא רווחי להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע בRS (וכנראה בעוד אתרים) אפשר לשתף משתמשי פרימיום אבל לא בו זמנית... משמע שRD צריכים או להוריד את הקבצים המתבקשים לשרתים שלהם ואז לשלוח אלייך (בעייתי במקרה של תכנים פיראטיים) או שהם פשוט עוברים על החוקים של RS והחשבונות שלהם נמחקים יום יום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפועל מה שקורה זה שברגע שאתה מנסה להוריד לינקים של RS, האתר מוריד את הקבצים למספר שרתים שונים, שלכל אחד מעודכן חשבון פרימיום אחר (לדוגמה 8 שרתים מתוך ה-15 שתומכים ב-RS).

אתה מוריד בעצם מהשרתים של real-debrid, אליהם הועתקו הקבצים מ-RS, כך שאין כאן שימוש של כמה יוזרים באותו חשבון פרימיום במקביל.

לגבי החוקיות, מדובר פה פשוט ב-mirror לקבצים, ואם ניקח בחשבון שחברות האחסון הן רק צינור להעברת תכנים ואין להן שליטה על סוג התכנים וחוקיותם - אז על אחת כמה וכמה קשה להאשים את real-debrid שפשוט מוריד מהם ונותן לך להוריד ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה אם זה יכול לשמש כתחליף לחשבון RS+JDOWNLOADER (שאמור גם לפוג לי עוד כמה ימים) מבחינת נוחות שימוש(ראיתי שצריך להזין כל קובץ בנפרד. נראה קצת לא נוח, ומצד שני הפלאגין למנהל הורדות לא משהו). וגם מבחינת מהירות כמובן(12 מגה שמנוצלים כמובן כרגע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפלאגין מאוד שימושי, אך היה מועיל יותר אם היתה אפשרות לעשות "העתק קישור" וישר להדביק אותו למנהל הורדות. במקום זה, צריך לבטל את ההורדה של הדפדפן, ללכת לאתר, לגשת לדף download history, ומשם להעתיק את הקישור.

אבל בכל זאת, הפלאגין מאוד מקל על החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...