- - - 20/30 מגה, חבילת גיימר וכמה בעיות אפשריות - - - - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

- - - 20/30 מגה, חבילת גיימר וכמה בעיות אפשריות - - -

mrsph666

Recommended Posts

שלום וחג שמח,

כיום אני גולש במהירות 12Mbps באמצעות -בינלאומי ו-HOT.

משרתים בארץ אני מקבל את מלוא המהירות. בחו"ל זה כבר תלוי בשעה/יום.

השימוש שלי באינטרנט מורכב מגלישה, שיתוף קבצים ומשחקים.

הציעו לי חבילת ללא התחייבות במהירויות של 20 ו-30 מגהביט, ובסה"כ הן עולות בדיוק את אותו הסכום (לצורך העניין 214 ש"ח ספק+תשתית), מאחר ואצל הספקית, משום-מה, חבילת ה-30 מגה זולה יותר. :screwy:

ללא כל שיקול מעמיק, כמובן, עדיף ללכת על ה-30 מגה. מה גם שמהירות ה-upload עומדת על 1.5Mbps במקום על 1Mbps.

הבעיה מתחילה כאן:

באתר של HOT ישנו סעיף של "דירשות סף" ( http://www.hot.net.il/heb/Internet/UFI/requirements/.aspx ).

בטבלה רשום הקטע הבא:

"בחבילות UFI עד 12Mbps: כרטיס פנימי (על לוח האם) או PCI (נפרד מלוח האם) במהירות 10/100Mbps. בחבילות UFI מ-12Mbps ומעלה: רק כרטיס נפרד מלוח האם (PCI)** במהירות 10/100/1000Mbps (גיגה)."

כאשר אני יורד למטה, בעקבות הכוכביות, נגלה לעיני מחזה שונה במעט:

"**בחבילות UFI בקצב העולה מ-32MBit/s הדרישה לכרטיס מסוג PCI חשובה ובסיסית. שירותי UFI בקצבים הנ"ל לא יינתנו בלא כרטיס מסוג PCI."

והנה כמה שאלות:

1. כרטיס הרשת שלי מובנה בלוח-האם (Gigabyte Z68P-DS3) ותומך בפורמט Mbps10'/100'/1000M.

האם זה באמת עלול להוות צוואר בקבוק/בעיה כלשהי? כמו כן, המודם שלי: Thomson TCM425

2. בין היתר רשום בעמוד אחר שמהירויות של מעל 12 או 30 מגה (לא בדיוק זכור לי) לא תומכות בחייגן. כיום אני משתמש ללא חייגן ואני מרוצה דווקא.

השאלה שלי היא האם חבילת הגיימרים של -בינלאומי לא דורשת חייגן?

3. שמעתי שבחילת הגיימר משבשים שיתוף קבצים, או משהו בסגנון. האם יש אמת בדבר?

תודה רבה מראש, שנה טובה וחג שמח לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב מה שהוט רשמו, הם לא מבינים בעצמם מה הם רוצים, הם יותר מדברים על מחשבים ישנים, לא מחשבים חדשים, הכרטיס רשת הפנימי שלך יותר ממספיק, לי יש 2 כרטיסי רשת פנימיים ב P5Q Deluxe אחד מהם מחובר דרך פס רוחב של PCIE והשני דרך PCI אבל לי יש כרטיס נוסף של CT 1GBIT שמחובר דרך PCIEX1 שיותר ממספיק למהירות של 900MB,

לסכם את זה > לא צריך לדאוג ממה שהוט רושמים, יש לך מספיק ממספיק בשביל לקבל מה שצריך יותר מ 100MB שעוד יקח שנים עד שיהיה במחיר שפוי.

והטכנאי של כשיגיע אליך לא יהיה איכפת לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באשר לכרטיס הרשת אני רואה שכבר הוסבר לך.

במידה ואתה מחובר בחיבור ללא חייגן (שרת MPLS ב-HOT) ואתה מעונין להתחבר לחבילת "גיימר" ב"בזק בינלאומי 014" עליך לוודא מול מוקד התמיכה שלהם את אופן החיבור. במקרה הכי גרוע פשוט תועבר לחיבור באמצעות חייגן ותגדיר את פרטי החיבור בנתב.

חבילת ה"גיימר" ב"בזק בינלאומי 014" לא תפגע בתעבורת שיתוף הקבצים, החבילה פשוט מחברת אותך לשרת נפרד אצל הספקית, לו ניתוב טוב יותר לחו"ל (אתה יכול לבדוק "לפני/אחרי" שרתים בחו"ל באמצעות פקודת tracert ולראות את השינוי בדרך) וכן כללי DPI ו-Traffic Shaping שונים (מניסיון אישי, פתאום תראה איך P2P שקודם לכן הוגבל במהירותו לפתע מגיע למהירות המקסימלית, ללא כל שינוי מצידך).

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...