מנסה לחבר את הפס3 לאינטרנט באמצעות המחשב ולא מצליח - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנסה לחבר את הפס3 לאינטרנט באמצעות המחשב ולא מצליח

adi518

Recommended Posts

ככה...יש לי וינדוז 7 64 ביט, הוספתי כרטיס רשת למחשב, כרטיס ג'יגהבייט יחסית חדש של REALTEK. מזוהה במחשב והכל בסדר. ניסיתי להעביר את האינטרנט לפס3 בשתי שיטות ובשתיהן זה לא כל כך מצליח.

השיטה הראשונה: Connection Sharing - ICS. יחסית פשוט עשיתי קליק ימני על הכרטיס של המחשב ועשיתי שיתוף לכרטיס שמתחבר לפס3.

נכנס לפס3, הוא מקבל IP אבל נתקע על ה- DNS. הכנסתי לו DNS של הראוטר שלי וזה עובד אבל עם שני סייגים: אני מקבל הודעה שכנראה הראוטר שלי לא תומך ב IP FRAGMENTS (הבנתי שזה קשור להגדרות MTU) אבל ההודעה הזאת מופיעה לי בקונפיגורציה הזאת. במצב שאני לוקח את הפס ומחבר לסוויטש אין את ההודעה. הוא גם רושם ש UPNP לא זמין למרות שזה מופעל בראוטר ובהגדרות FIREWALL של ה ICS בוינדוז.

בשיטה השניה, עשיתי גישור (BRIDGE) בין הכרטיס של המחשב לכרטיס השני שאמור להתחבר לפס3.

נכנס לפס3 ואין זה לא עובד... לא מקבל IP ולא כלום. :\

בקיצור, אם מישהו יודע איך לסדר אני אשמח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי בדיקה קצרה, הפעלתי ICS וחיברתי את הכרטיס רשת המשני למחשב , קיבל IP אבל האינטרנט לא עבד משום מה (כנראה בעיית תאימות של ה ICS בין וינדוז 7 ל XP)

עשיתי BRIDGE חיכיתי איזה דקה עכשיו זה קיבל IP והאינטרנט במחשב כן עובד. :)

סימן שזה צריך לעבוד גם בפס3.

ממש מוזר...איזה כרטיס יש לך ? אולי אני אחליף את הכרטיס הזה...רק בשביל להיות בטוח שהוא לא דפוק או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, יש התפתחויות ! לטובה.

אחרי שחיברתי את המחשב הנייד במקום הפס3 בשביל לבדוק אם האינטרנט בכלל עובד דרך הגישור הבנתי כמה דברים...

ברגע שאתה מחבר את הכרטיס למחשב, לוקח לו בערך 2 דק' לקנפג את הכרטיס של המחשב הנייד ורק אחרי זה, זה מתחיל לעבוד.

חיברתי את זה שוב לפס3, עשיתי הגדרות אוטומטיות וה- TEST לא מצליח אבל ! זה כן עובד ושאני נכנס בפס3 לתצוגה של ההגדרות הנוכחיות אני רואה שהוא קיבל אייפיי, UPNP זמין, ו- NAT TYPE על 2, אין הערות או בעיות כלשהן ! בקיצור זה עובד רק שה TEST לא יעבוד כי התוכנה של הפס3 לא עד כדי כך חכמה, פשוט צריך לעשות את הגישור בוינדוז, לוודא בפס3 שכל ההגדרות על אוטומטי וזהו, פשוט לתת לפס3 לעבוד.

הכי חשוב שזה עובד עכשיו, אני מתכוון להדליק את הפס3 כמה פעמים בשביל לראות שזה עובד בצורה עיקבית ולא פעם כן פעם לא.

* הגבתי שלוש פעמים לא בשביל הקאונטר אלא בשביל שישימו לב לעדכונים. אני כבר רואה איך האשכול הזה הולך להתאנדקס בגוגל ולעזור לאחרים. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית אני מרגיש שעשית קצת סלט בלנסות לחבר את המכשיר שלך לרשת ..

רק שיהיה ברור , יש לך כרטיס שמחובר למחשב ובאמצע ככל הנראה נמצא ראוטר/מודם , אם אתה מנסה לחבר את ה PS3 לאחד מחיבורי הרשת הפנויים בראוטר זה פשוט , אחרי חיבור קצרצר אתה הולך להגדרות ופשוט תן לו לעשות הכל AUTO ... , אתה לא אמור להגדיר משהו במחשב..

האמת לא יצא לי להתחבר לרשת דרך חיבור ישיר בין כרטיס ל PS3 אך יצא לי לחבר למען שיתוף כמו PS3 MEDIA SERVER שזה אותו עיקרון וחוץ מכניסה למאפייני פעם אחת ב PS3 לתת לו כמה שניות לסיים להגדיר לא הגדרתי משהו ידנית , ב MEDIA SERVER כן הגדרתי את האייפי ידנית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית אני מרגיש שעשית קצת סלט בלנסות לחבר את המכשיר שלך לרשת ..

רק שיהיה ברור , יש לך כרטיס שמחובר למחשב ובאמצע ככל הנראה נמצא ראוטר/מודם , אם אתה מנסה לחבר את ה PS3 לאחד מחיבורי הרשת הפנויים בראוטר זה פשוט , אחרי חיבור קצרצר אתה הולך להגדרות ופשוט תן לו לעשות הכל AUTO ... , אתה לא אמור להגדיר משהו במחשב..

האמת לא יצא לי להתחבר לרשת דרך חיבור ישיר בין כרטיס ל PS3 אך יצא לי לחבר למען שיתוף כמו PS3 MEDIA SERVER שזה אותו עיקרון וחוץ מכניסה למאפייני פעם אחת ב PS3 לתת לו כמה שניות לסיים להגדיר לא הגדרתי משהו ידנית , ב MEDIA SERVER כן הגדרתי את האייפי ידנית .

תאמת, נראה לי שלא הבנת כל כך מה ניסיתי לעשות ועשית סלט בעצמך חחח ... :\

בכל אופן, לא דיברתי על חיבור של הפס3 לראוטר. זה משהו שתמיד עובד...

אני רציתי לחסוך את הראוטר ליד המחשב כי זה עושה לי באלגן של כבלים ותופס שקע חשמל.

אז החלטתי לחבר את הפס3 לאינטרנט דרך המחשב.

מה שעשיתי זה יצרתי BRIDGE בוינדוז בין הכרטיס רשת הראשי של הלוח אם לבין כרטיס רשת נוסף שהוספתי.

אחרי זה, חיברתי את הפס3 עם כבל רשת לכרטיס רשת הנוסף וזהו. צריך רק לעבור על ההגדרות בפס3 ולוודא שהכל על אוטומטי וזה עובד.

רק כמו מקודם, הסברתי שעושים טסט לחיבור זה כאילו נכשל אבל בפועל זה עובד. למעשה, ברגע שחיברת את הכרטיס רשת הנוסף לפס3 הוא מקבל IP עוד לפני שהוא מנסה לקבל.

זה היופי של הברידג' ואני מאמין שזה עובד עם כל דבר. ה- ICS לעומת זאת, פחות מומלץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...