טמפרטורות גבוהות +תמונות - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טמפרטורות גבוהות +תמונות

Jabberwock

Recommended Posts

88503800.png

אחרי משחק

93802642.png

בקידוד קליפ וידאו

זה התשלום עליו אני צריך לשלם על זה שקניתי מארז מעפאן? :kopfpatsch:

איזה מארז אתם מציעים לי לקנות, שיכנס בו הרבה אוויר ושאני לא אצטרך לנקות אותו בתדירות גבוהה?

דרך אגב המפרט הוא:

core i5-750 עם סטוק

GA-P55M-UD2

ATI HD 5770

ועוד דבר אם אני ארצה לעשות crossfire עם הלוח אם שברשותי ישתלם לי?

The GA-P55M-UD2 has two PCI slots and two 16x PCI-E slots. Although this means that, the GA-P55M-UD2 supports CrossFire, as the second slot only has an 4x link, it could well limit the performance of a second graphics card in games.

שכחתי להגיד שאני לא עושה שום , אפילו את הטורבו בוסט ביטלתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מאוורר מקדימה מכניס אוויר ואחד מאחורה מוציא אוויר ?

לא. יש רק אחורי, שמוציא אוויר.

הרגע פתחתי את המארז. ואני רואה כמה דברים, רשום לי על המאוורר שמעל המעבד Deep Cool, made in china.

והשאלה שלי היא האם זה הסטוק של אינטל? כולו מלא אבק ויש למעלה מן חומר לבן כזה, לא ניקיתי את האבק כי צריך לפרק ואני לא מתמצא בזה. אחר כך בטח אני יצטרך למרוח משחה חדשה ואין לי.

ועוד דבר, אני והמוכר סיכמנו על ספק ENERMAX 500W. ואני רואה רשום על הספק את זה:

Thermaltake Litepower 500

Output power 400W

Model: LP-500NL1NH

זה צריך להדאיג אותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה , לסירקולציה טובה אתה חייב שיהיה לך במארז לפחות מאוורר אחד מקדימה שמכניס אוויר ואחד מאחורה שמוציא אוויר , אם אתה אומר שמאחורה יש לך אחד ומקדימה אין אז תבדוק האם יש אפשרות להוסיף מאוורר מקדימה של המארז שלך , אם כן אז רצוי שתרכוש אחד ותתקין .

עכשיו בקשר לספק כוח אז או שקרתה אי הבנה בינך לבין המוכר או שהמוכר פשוט התעלם ממה שאתם סיכמתם ובכל זאת שם לך ספק שהוא החליט שטוב עבורך מצידו.

אם יש לך קבלה מהחנות ובה רשום הספק שסיכמתם עליו (שבפועל הוא שם לך ספק אחר לגמרי) אז אני במקומך הייתי מנסה לשחק על זה שהוא לא שם את מה שרצית ואומר לו שיקח את הספק הזה ואתה מוכן להוסיף (אם צריך) קצת כסף ולסגור על ספק יותר איכותי כגון SeaSonic או Corsair או משהו 500 עד 600 וואט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד בעשה בבקשה את ההבדלה, אתה בפורום OC כל מה שנוגע לזה הם הטמפ' וכו.

לגבי הרכיבים והמפרט שלך , אתה מוזמן לפתוח תרד בפורום המתאים ;)

ולפני הכל תמדוד טמפ' באופן מסודר..תוריד REAL TEMP או HWMONITOR..תאמץ את המעבד עם OCCT..

ותראה מה הטמפ' והRPM במנוחה/מאמץ..תעדכן אותנו..

ולא זה לא קירור מקורי..על קירור מקורי של רשום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...