אוברקלוק ל 5850 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוק ל 5850

bennnn

Recommended Posts

שלום-אני מעוניין לבצע לכרטיס מסך שלי יש לי 5850,ויש לי את התוכנה TRIXX

מישהו שיש בבעלותו את הכרטיס יכול לומר לי לאיזה תדר אפשר לשנות את הCORE

זיכרון- ומתח כדי שהכרטיס יהיה יציב ? תודה רבה

אגב הכרטיס הוא ספייר-הוא היה בזמנו במנוחה על 55 מעלות,עכשיו הוא על 66 מעלות במנוחה.וניקיתי את האבק...

העלתי עכשיו את התדרים ל 750

ול 1100 לזכרונות-במתח לא נגעתי ושיחקתי דרייבר סאן פרנסיסקו והיה יציב.השאלה אם לנסות להעלות עוד? והאם מותר לשחק גם במתח? אני לא רוצה שהכרטיס יישרף..תודה.נ.ב שאלתי פה ממש ממזמן את השאלה-אך לא המשכתי להתעסק בזה-אבל עכשיו אחריי באטלפילד 3 חייבים להמהיר אותו.. :)

אוקיי העלתי בהדרגה והגעתי ל 775 לליבה ו 1150 לזכרונות והמתח נשאר אותו מתח.

שאלה-האם תוספת של 50 מגהרץ לליבה ו 150 לזכרונות יעשו שיפור?ואם אני לא נוגע במתח הכרטיס לא יכול להינזק? תודה-כי אני חושב להשאיר על התדרים האלה.

אגב הכרטיס הוא רפרנס של ספייר- הישנים שיצאו מהדגמים הראשנים עם המשחק דירט 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משום מה על 750 לליבה ו 1150 לזכרונות-ניסיתי להפעיל בנצמרק של מאפיה 2 והמשחק נתקע.. איך הצלחת להגיע לככ הרבה?? אולי זה משהו עם התוכנה? תוכל לכוון אותי בידיוק עם איזו תוכנה אתה משתמש ומה להגדיר שם? תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עושים לליבה ולזכרונות יחד, אז אתה לא יכול לדעת מה בעצם תקע את הכרטיס.. תוריד את הזכרון לסטוק, תעלה רק את הליבה לאיזור 780~ ותבדוק שוב...

לפי מה שאני זוכר 5850 רפרנס במתח סטוק עושה משהו סביב 840~ MHZ לליבה, כמובן משתנה בן כרטיס לכרטיס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה.העליתי רק את המתח ל 765 והשארתי את הזכרונות על 1000.הרצתי שוב בנצמרק של מאפיה 2 והוא נתקע אחריי דקה. אני לא מבין איך אנשים הגיעו ל 950 וכו.יש משהו שאני עושה לא בסדר.......?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על ההקפצה,השתמשתיח במדריך נכנסתי לקונפיג- ושיניתי UnofficialOverclockingMode

מ 0" ל 1" שמרתי-ועדיין אין אפשרות ליותר מ 775.. מישהו יודע מה הסיבה?תודה!המדריך מעולה אגב. אני אנסה להעלות כמו במדריך ל 825 ול1200 בלי העלאת מתח. תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...