p8p67 2500k וכמה בעיות - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

p8p67 2500k וכמה בעיות

Chaosruler

Recommended Posts

הריג שלי הוא כזה

CM 690 II Advanced

Intel Core i5 2500k

Sycthe Mugen 2 Rev B.

Asus P8P67 PRO v1.xx stepping B2

G.Skill 9-9-9-24 1.5v DDR3 1333MHz "Ripjaws" 4GB - single channel (אין מקום בגלל בגודל של הקירור)

Sapphire ATI Radeon 5870 HD 850/1200 1GB

Seasonic Sll 630W Bronze (80+)

אני ביצעתי אוברקלוק למעבד ואני מקבל תוצאה לא יציבה מ4.9 ומעלה אחרי ש

* אני מכבה EPU

* אני מדליק PLL OVERVOLT

* BCLK על 104.9 אני לא מצליח להגיע ל105 כניראה בגלל ההגבלה בזכרונות שלא מצליחים לעבור את ה1400, אני מצליח להגיע ל105 אחרי שאני מוריד את המהירות של הזכרון

* אני על מכפלה 48

* הפרופילים של הקירור הם על TURBO

* vcore על 1.35

אני ממשיך להעלות vcore אבל זה נראה כאילו כתוצאה המעבד רק מתחמם, למרות שציפיתי מהקירור לעמוד בקצב הקירור של עד ל5GHz ולהשאיר את המעבד ב70C במאמץ, אבל המעבד מגיע גם ל80C

הגעתי כבר ל5, אבל אני לא מצליח לעבור 10 דקות בOCCT 4... מה שאומר שהמעבד לא יציב, מעבר לזה שהוא מגיע לכמעט 85 מעלות במאמץ... ניסיתי לעבור לOFFSET MODE אבל אני לא מתמצא בזה כלכך אז לא מצליח לי להגיע למתחים הנדרשים כדי שהמעבד יהיה יציב, ניסיתי לעדכן דרך האינטרנט והלוח אם התעדכן לגירסא הרגילה שלו P8P67 ולא לגרסאת הPRO, אחר-כך ניסיתי לקחת את הזכרונות לטיפה יותר מי 1400 והם לא עומדים בעומס, כמובן שלא העלתי להם הרבה מתח בגלל שהזכרונות אמורים לעבוד ב1.55 מקסימום ואני לא רוצה להרוס אותם, אני רוצה לדעת איזה מתח לתת לזכרונות כדי שהם יוכלו לעמוד ב1400+ או אולי אפילו 1600... או בעצם רק הטוב ביותר, ניסיתי גם לעשות לכרטיס מסך עם שלל תוכנות כולל CCC, אבל בהלעה של תדר אחד אני מאבד תמונה במסך ונדרש ממני לכבות ולהדליק את המחשב, אני רוצה לדעת איך אני יכול להעלות מתחים לכרטיס מסך כדי שאני ייצב אותם אחרי האוברקלוק

הנה השאלות בנוסח יותר קריא

1. באיזה הגדרות כדאי לי לעשות למעבד? (כיביתי את כל אפשרויות חסכון בחשמל כולל שלושת הC) כדי שיגיע ל5 ויהיה יציב במערכת שלי?

2. איך אני יעשה FLASH לBIOS של הPRO חזרה אם הוא קורא את הBIOS של הPRO וטוען שזה לא מתאים ללוח אם? (ברור שלא... כי הוא חושב שהוא הרגיל)

3. איזה DRAM VOLT לתת כדי שהזכרונות יהיו במקסימום קלוק מבלי לשרוף אותם או לדרוש מערכת נוספת לזכרונות?

4. איך אני מעלה מתח לכרטיס מסך כדי לתת לו אוברקלוק? (בנתיים הוא סטוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי, הטמפרטורה קופצת ל83 מעלות בפחות מחצי דקה בפריימ 95, מה שאומר שהמעבד גם לא יציב, בנוסף לזה התוכנה של הכרטיס מסך (CCC) לא יציבה בעצמה, היא פשוט עוברת CRASH כל פעם שאני מדליק אותה ומדווחת על HOST APPLICATION HAS STOPPED WORKING למרות שהיא נותנת לי להכנס לGUI שלה, אני הורדתי אותה והתקנתי מחדש כבר כמה פעמים ומחקתי את התיקיות שלה ב C PROGRAM DATA ובUSER, היא עדיין עושה את זה, יש פתרונות? אני עושה עוד מעט בדיקה בOCCT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ה-PLL כדאי להשאיר במתחים נמוכים באיזור שבין 1.5 לבין 1.65V, בדוק באיזה ערך בניהם אתה מקבל את מקסימום היציבות.

העבודה צריכה להיעשות באיטיות וסבלנות כמו עבודה מול כספת יקרה, מצא את הערך היציב ביותר בכל אפשרות כדיי שהדבר האחרון בהחלט שצטרך להתעסק איתו יהיה ה-VCORE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...