האם ספק כוח 525W מספיק בשביל כרטיס מסך מסדרת הRADEON HD6900? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ספק כוח 525W מספיק בשביל כרטיס מסך מסדרת הRADEON HD6900?

.Joseph M

Recommended Posts

היי,

השאלה בכותרת.

+עוד שאלה אם אפשר:איך מבצעים CROSSFIRE (כי זה מה שאני מעונין לעשות) ל-2 (לשם כך מעונין להשקיע בעוד כרטיס מסך - עד 1200ש"ח)?

מפרט המחשב שלי:

לוח אם:ASUS P8Z68-V PRO.

זיכרון:CROSSAIR 8GB 1600MHZ.

מעבד:i5 2500K 3.3GHZ.

ספק כוח:ENERMAX MUDO82+ 525W.

מאוור מעבד:ZALMAN CNPS11X.

מארז:ANTEC P183 V3.

מסך:"SAMSUNG 2450 24.

כרטיס מסך נוכחי:ASUS EAH5770.

תודה רבה מאוד מראש :xyxthumbs: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה.

- כן,אני מעונין לעשות CF עם הכרטיס מסך הנוכחי,אבל אין לי מושג איך - אם אפשר הסבר ענייני על העיקרון לביצוע הCF הספציפי הזה.

*ד"א:אילו מהסדרה המדוברת יתאימו?,האם סתם לדוגמא 6970 יתאים?

מהן ההמלצות שלך?

שוב תודה רבה מאוד מראש :xyxthumbs: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה,אז אנסח זאת אחרת:

תוכל בבקשה לאמר לי,איזה כרטיס מסידרת הRADEON HD6900 כולל אילו עם של 2GB (אם זה אפשרי) - יתאים למפרט המחשב שלי (במיוחד לספק הכוח שלי)?

תודה רבה מראש :xyxthumbs: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרסאת הרפרס היא היחידה שמאפשרת פתיחה של הכרטיס. לגרסאת רפרנס לא נעשה שום שינוי במבנה של ה PCB, היא באה עם DUAL (אפשרות להתקין שתי ביוסים על הכרטיס) ואפשר לזהות את כרטיס הרפרס לפי גוף הקירור המקורי .

כמו זה למשל:

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=2276

אתה יכול מצד אחד לקחת 6950 ולפתוח אותו ואם אתה לא רוצה אתה יכול לעשות לו OC או לקחת כרטיס עם משופר שבא עם OC מהמפעל

כמו זה:

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=3279

בקיצור יש לך כמה אפשרויות כדי לחסוך כסף ולהישאר עם ביצועים מעולים, אם בכל זאת תרצה ללכת על 6970 זאת בחירה שלך :)

אתה יכול לעיין גם בביקורת על ה6950 וה6970 בפורום ולקבל החלטה טובה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו!!!,ממש אבל ממש - תודה רבה :yelclap: .

רק שאלה אחרונה ומראש סליחה על הבורות:מה זאת אומרת לפתוח את הכרטיס,איך עושים זאת ומה זה בעצם נותן מבחינת המשמעות של פעולה זו - האם פעולה זו הופכת ביצועים של כרטיס 6950 לאותם הביצועים,שניתן להפיק מכרטיס 6970 בעצם?

בפעם האחרונה - תודה ענקית לך :xyxthumbs: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה אחרונה לסיכום:בדף האינטרנט של כרטיס המסך 6970 של עם של 2GB,רשום שהכוח הנדרש להפעלתו הוא:550W,אבל הספק כוח שלי כאמור מספק 525W - אז איך מתבצעת ההתאמה לכרטיס מסך זה מבחינת ספק הכוח,אני לא מבין?

שוב ובפעם האחרונה תודה סופר ענקית,שבת שלום וגמר חתימה טובה :xyxthumbs: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד רושמים באתרים האלה הספקים שהם יותר ממה שצריך כדי לקחת תווך סיכון מסויים.

http://www.techpowerup.com/reviews/HIS/Radeon_HD_6970/27.html

תראה בקישור שבתכלס ההספק הוא נמוך הרבה יותר.

שוב תודה סופר ענקית מגיעה לך - אתה באמת מומחה - אכן הבנתי את דבריך מהקישור,שנתת לי - תודה על ההשקעה,אני מאוד מעריך זאת.!

- אבל...אפילו אם מדובר כמו שהתכוונתי באתר המוסמך של היצרן (כאן מדובר בג'יגבייט) עצמו,ולא בסתם דף של אתר מכירות (רק כדי להיות בטוח ב100%)?

סליחה,שאכלתי לך ת'ראש.

ותודה ענקית,שבת שלום,צום קל וגמר חתימה טובה :xyxthumbs: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לבדוק גם את ההמלצות של AMD כדי להיות סופר בטוח

http://www.amd.com/us/products/desktop/graphics/amd-radeon-hd-6000/hd-6970/Pages/amd-radeon-hd-6970-overview.aspx#3

אותו דבר, ספק 550W.

אתה גם צריך להבין שההספק שרשום בקישור הקודם במקסימום הוא עם תוכנה שמכבידה ממש על הכרטיס ושום משחק לא יגרום לכרטיס להיתאמץ ברמה כזו.

בוא נלך גם בדרך אחרת, הספק שלך הוא 525 ורושמים בכל מקום שצריך 550. כרושמים 550 לא מתכוונים שהכרטיס יקח את כל ה550 או אפילו קרוב לזה כי אם זה היה ככה המערכת הייתה קורסת, או שהספק היה עובד במאמץ כל הזמן וזה ממש לא בריא. לספקי כוח יש גם נצילות מסויימת, רוב הספקים מספקים טיפה פחות ממה שרשום. אז אם יש ספק שהנצילות שלו גבוהה יותר או במילה אחת איכותי, אז הוא יוכל להחזיק את הכרטיס בלי בעיה גם אם הוא הוא היה 500W. ספק שהנצילות שלו לא גבוהה או במילה אחת ג'נרי יכול לקרוס גם עם רשום עליו 650W. לספק שלך ךפי מה שראיתי יש נצילות של 85 אחוז, כמו שראית ה6970 במאמץ מלא מגיע ל287W נגיד עם כל המערכת זה 350W או 370W או אפילו 400 (תלוי במערכת) הספק שלך יחזיק יופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי בדיוק את אותה התלבטות לפני ששדרגתי את הכרטיס מסך שלי, היה לי בדיוק אותו ספק כמו שלך MODU82+ 525W ורציתי לקנות 6950, במקרה שלי המצב קצת שונה כי המעבד שלי נמצא באוברקלוק של 30% והוא גם פחות חסכוני בחשמל משלך, אז אחרי המון המון בדיקות החלטתי לשדרג גם את הספק ל-X-650 של SEASONIC, לקחתי בחשבון גם אפשרות שדרוג עתידית של מעבד ולוח בשנה הקרובה אז זה נראה לי הדבר הנכון לעשות. במקרה שלך גם ספק 500W היה מספיק כמו שאמרו מעליי רשום 550W כדי לקחת טווח בטחון כדי לא לקחת את הסיכון של אלפי תביעות של משתמשים על שריפת ספקים, בדרך כלל רושמים 50W יותר ממה שצריך בשביל להיות בטוחים. בקיצור הספק שלך יספיק ללא בעיה ויש לו נצילות של 80% גם ב-90 אחוז עומס ממה שאני זוכר ומדובר באנרמקס שהיא חברה מאוד איכותית ולא מדובר בספק גנרי. שדרוג נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...