סליקת מטבעות זרים באשראי מול Paypal - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סליקת מטבעות זרים באשראי מול Paypal

Access Denied

Recommended Posts

^ נמשיך את השיחה בעוד חודשים כשיהיה לי ידע פרקטי בנושא כרגע אין לי מה להוסיף.

אין מה להמשיך את השיחה, הוא צודק. :lol: מי שיציע לך שער נמוך מהשער היציג הוא כנראה נוכל (בצורה כלשהי), או סתם טיפש מוחלט.

בעת מסחר בבורסות יש "טריק" של מציאת הזדמנות נקודתית, בה ניתן למצוא מחיר חריג ולא-ריאלי עבור סחורה מסויימת (נניח ששקל). בנק' הזמן המסויימת הזו אתה יכול להרוויח אך ורק מפעולת המכירה והקניה, בהתאם להפרש המלאכותי הזה. זה נקרא ארביטראז' - ואם אתה הולך ללמוד קורס על שוק ההון אני מניח שתתקל בזה.

בכל מקרה, הדיון הזה מעניין. האמת שעד היום נטיתי לזלזל בעמלות האלה (כל פעם אני מתעצל, כי זה "רק כמה שקלים"). גישה דיי עצלה. אני חושב שאתחיל באמת להעניין בנושא ואדווח בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעת מסחר בבורסות יש "טריק" של מציאת הזדמנות נקודתית, בה ניתן למצוא מחיר חריג ולא-ריאלי עבור סחורה מסויימת (נניח ששקל). בנק' הזמן המסויימת הזו אתה יכול להרוויח אך ורק מפעולת המכירה והקניה, בהתאם להפרש המלאכותי הזה. זה נקרא ארביטראז' - ואם אתה הולך ללמוד קורס על שוק ההון אני מניח שתתקל בזה.

פערי ארביטראז' הם משהו שנוצר לפרקי זמני אפסיים, שרק מחשב מאוד חזק יכול לנצל.

קשה להציג את זה כדרך לעשות רווח לרוב האנשים.

בכל מקרה, הדיון הזה מעניין. האמת שעד היום נטיתי לזלזל בעמלות האלה (כל פעם אני מתעצל, כי זה "רק כמה שקלים"). גישה דיי עצלה. אני חושב שאתחיל באמת להעניין בנושא ואדווח בהמשך.

0.5 מול 2.5 אחוז זה דיי הרבה בהזמנה של טיול לחו"ל לדוגמה. בסכום של 5000 דולר, זה מגיע ל-100 דולר הפרש רק בעמלה לכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה להמשיך את השיחה, הוא צודק. :lol: מי שיציע לך שער נמוך מהשער היציג הוא כנראה נוכל (בצורה כלשהי), או סתם טיפש מוחלט.

יכול מאוד להיות שהוא צודק ולא הכחשתי שהידע שלי בנושא הוא מועט, לכן גם החלטתי שחבל סתם לדבר באוויר בלי להעמיק ולחקור את הנושא.

תרשה לי לא לסמוך על כול הצהרה של משתמש פורום אלמוני במיוחד אחד שחושב שזה "רק כמה שקלים". אני מאמין שיש הרבה כסף לחסוך בהמרות כספים ושימת לב לעמלות השונות ולפרטים הקטנים ויש דרכים נכונות ויעילות לבצע פעולות שונות ויש דרכים בזבזניות.

במידה וישנה דרך לחסוך פה כסף (חיסכון בעמלת ההמרה בטוח אפשרי) אני בסופו של דבר אמצא אותה וגם אשתמש בה ועם הדבר יתאפשר גם יעשה עליכם בוכטה תוך כדי ;) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...