דיון -מה הסרט הכי מטומטם שראיתם לאחרונה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון -מה הסרט הכי מטומטם שראיתם לאחרונה

stone cold

Recommended Posts

טוב יוצא לי לצפות בהרבה

והדיון הזה זה לא על הסרט הגרוע ביותר -אלה על הסרט הכי מטומטם מבחינת דברים שלא מתחברים נורמלי לעולם שהוא מציג

עכשיו יש הרבה לא ראליסטים שצפיתי בהם -אבל הדברים יתחברו ל"עולם" שהם מציגים

לדוגמה "הטבעת הירוקה" \X MEN \וכו

אבל ברובוטריקים 3 -יש כל כך הרבה רגעים מטומטמים שלא מתחברים לעולם שהוא מציג

דמויות אנושויות ראשיות שהיו אמורים למות הרבה פעמים או מינימום ליפצע קשה

כל מיני בולשיטים שקוראים בסרט עם אנשים

(עם הרובוטים זה מובן אבל לא עם האנשים )

למרות כל זה הסרט כיף לצפיה בגלל האפקטים -והוא זורם

אבל לא היה אכפת לי מי ינצח מי יפסיד -כי העלילה גם ככה מגוחכת

נו טוב לפחות זה הרבה יותר מוצלח מרובוטריקים 2 -שם לא הבנתי מי הרובוטריקים ומי השקרניקים רוב הסרט

פה לפחות יצבו אותם באופן הרבה יותר ברור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Alone in the dark - גם גרוע וגם מטומטם. הכי גרוע זה שבגלל השם חשבתי שזה קשור למשחק המחשב ואין שום קשר אז אפשר להוסיף גם מבטיח ולא מקיים לרשימת החסרונות...

The last airbender - לא יכול להיות שהרעים תמיד כל כך מטומטמים, פשוט לא יכול להיות! בלתי מציאותי בעליל.

Thor - סרט פעולה סביר אבל פשוט כל כך מלא קלישאות, דמויות בנאליות וצפויות ועלילה מטופשת להחריד שאפשר להגיד שהוא סרט מטומטם.

לגבי שאיכשהו קשורים לסדרות או משחקי מחשב הרשימה ארוכה, החל ברובוטריקים המטומטם להחריד (כל השלושה), האחים מריו, מורטל קומבט, סטריט פייטר ועוד ועוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרטים פחות או יותר חדשים... מורה רעה, כאילו איך אישה כלכך כוסית ומטומטמת בו זמנית שמחפשת כל דרך למצוא בחור עשיר הצליחה בכלל לעבור את הבחינות של הוראה?! ואיך היא הכלל הגיע לזה שהיא רוצה להיות מורה?! טיפשי לחלוטין.

שומר בגן החיות.. בנאדם בעל מראה ממוצע מינוס מוותר על אהבה של בחורה כוסית על, בשביל לטפל בחיות.. במקום למכור מכוניות על!

עכשיו אחרי שהוא מגלה שהחיות יודעות לדבר - סתם התגלית הכי מדהימה בעולם - הוא מחליט לוותר על החיות וללכת למכור פרארי לפרנסתו בשביל אותה בחורה שזרקה אותו בגלל המעמד\כסף.. פטתי אמרנו?

עוד סרט.. עץ החיים, הסרט נראה כלכך מעניין ומיוחד ומנסה לשלב כל מיני אלוסטרציות מיוחדות בשביל לספר את רגעי החיים בצורה כלכך יפה לעיניים שזה פשוט מרדים... פעמיים ניסיתי לסיים אותו פעמיים נרדמתי על הכיסא.

סרטי..נווד עם שוטגאן ומצ'טה ודומיהם.. כאילו הבנו אתם מנסים לשחזר את ההצלחה של קיל ביל, ונכון הסרטים בהחלט מעוררים הנאה

חסרת עומק ומשעשעת, אבל למה אתם חייבים להשתמש באפקטים שהיו מביישים את תעשיית הסרטים של שנות ה90?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרטי..נווד עם שוטגאן ומצ'טה ודומיהם.. כאילו הבנו אתם מנסים לשחזר את ההצלחה של קיל ביל, ונכון הסרטים בהחלט מעוררים הנאה

חסרת עומק ומשעשעת, אבל למה אתם חייבים להשתמש באפקטים שהיו מביישים את תעשיית הסרטים של שנות ה90?!

וואו הזכרת לי עכשיו שני סרטים, הראשון פלנט טרור של טרנטינו, אחד הסרטים המפגרים שראיתי. בחורה שמחברים לה M16 עם מטול בתור רגל והיא משתמשת בו כדי לעוף באויר.

הסרט השני עם טרנטינו כשחקן והחבר חולה הנפש שלו רוברט רודריגז כבמאי from dusk till dawn, סרט שאני חייב להודות שנהניתי ממנו ואפילו מאוד, אבל הוא מטומטם ברמות כמעט כמו פלנט טרור. אני לא רוצה להכניס פה ספוילרים אבל יש שם כמה קטעים מפגרים ברמות.

עריכה: מסתבר שרודריגז הוא גם הבמאי של פלנט טרור וטרנטינו רק השתתף בהפקה (וכשחקן משנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רובוטריקים 3 ללא ספק מוביל בתחרות "הסרט הכי מטומטם שראיתם לאחרונה" אבל קטעי האקשן שם (של הרובוטריקים כמובן, לא של השחקנים המגוחכים להחריד) פשוט מהנים באופן אינפנטילי לגמרי.

Tomb.Raider.2 כם כן מתחרה מכובד על התואר, אפילו יותר מהראשון בסדרה שהיה מטומטם בזכות עצמו.

THOR היה בנאלי ומשעמם אבל לא "מטומטם" באותן רמות אבסורדיות.

The last airbender היה כל כך מטופש וילדותי שגם הוא יכול להיות ברשימה בקלות.

עריכה: אצל רודריגז וטרנטינו הטימטום והקצנת הקלישאות והדימויים עד לאבסורד הם בעצם האמירה והמאפיין העיקרי של הז'אנר הספציפי ולכן הם נראים כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Botched

2007

star-full.gifבכיכובם של:star-full.gif

Jaime Murray:

Dexter

Hustle

Spartacus: Gods of the Arena

The Deaths of Ian Stone

ו-Stephen Dorff:

Blade

Felon

Public Enemies

tv.gifטריילר:tv.gif

pencil1_small.pngתקציר:pencil1_small.png

1. מתוך האוזן השלישית:

קומדיית אימה בכיכובו של סטיבן דורף (ססיל ב. דימנטד). דורף הוא שודד מקצועי שנוסע לרוסיה על מנת לחפף צלב עתיק יקר ערך. יחד עם שותפיו הרוסים הוא נתקע בקומה ה-13 של הבניין, מוקפים שוטרים נאלצים החבר'ה לקחת כמה בני ערובה, שחלקם מתבררים כמסוכנים בפני עצמם. השליכו פנימה עוד שני רוצחים סדרתיים נטולי מצפון והרי לכם מרחץ דמים שלא לוקח את עצמו יותר מדי ברצינות.

2. מתוך אתר הורדות:

קומדיית אימה. ריצ'י הוא שודד מקצועי אשר גונב פריטים יקרי-ערך על מנת להסדיר חוב משפחתי קדום. היום הגרוע ביותר בחייו של השודד המקצועי מתרחש כאשר הוא מתבצר עם בני-ערובה בקומת-שיפוצים בבניין מפואר: בני-ערובה משוגעים, צמד אחים רצחניים ושותפים טיפשים שרק עושים טעויות.

huh.gifאז מה בעצם אני מנסה לומר פה?huh.gif

הסרט משתייך לז'אנר קומדיית האימה וחשוב לזכור זאת. הסרט מגוחח להחריד ולא נעשה שום ניסיון להופכו להגיוני. וזוהי הנקודה. הוא מגוחח בכוונה. המבטא הפתטי של השחקנים (אף אחד מהם לא רוסי), העלילה, הדמויות, הכל מגוחח. זהו סרט מטופש מאוד אם מנסים לקחת אותו ברצינות. אבל בתור בדיחה, נהניתי ממנו מאוד, צחקתי, לא בכיתי, ולא התרגשתי עם הדמויות. סרט מקסים.

הזמנתי מאמאזון ב- לפני חודשים מספר, ואני שמח שכך עשיתי.

Recommended.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, צריך לעשות הפרדה בין שנועדו להיות טראשים מטומטמים ומלאי גור לסרטים שהפכו לשמהו כזה שלא בכוונה.

planet terror, drive angry, machete, hobo with a shotgun, shot em up וכו'

נועדו להראות זולים, לא הגיוניים ומוגזמים עד לגבול הבדיחה, אם זה נועד לעשות את זה וזה מצליח אז כל הכבוד.

אני נהנתי מכל הסרטים האלו אפילו שהם היו ממש ממש מטומטמים ואולי אפילו בגלל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...