PS3 מהסוג הישן או SLIM? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PS3 מהסוג הישן או SLIM?

amit.hochman

Recommended Posts

עשיתי חיפוש וקראתי עשרות דיונים קודמים בנושא אך עדין לא הבנתי באופו חד משמעי.

האם אכן יש בעית התחממות/תקלות עם ה PS3 SLIM ? (לעומת הדגמים ה"שמנים" הישנים)

האם באמת עדיף לקנות קונסולה מהדגמים הישנים(40GB וכו...)?

ולסיום מהו הגדם הממולץ ביותר ב PS3?

אם בכל זאת יש תשובה שכבר נכתבה אז סליחה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה SLIM החדש ללא צל של ספק. קטן יותר, הדגמים האחרונים קרירים יותר, דיסקים קשיחים גדולים הרבה יותר. יש גם חסרונות אבל זה דברים פחות חשובים.

תקנה את ה 160G/320G, עולה בין 1450 ל 1800 שקל. לא משנה מה אתה קונה ממליץ לך להעמיד את המכשיר ולכוון עליו מאוורר, ישמור עליו הרבה יותר קר וגם ידאג שהמאוורר של הקונסולה לא יסתובב מהר (עושה רעש נוראי). מאוורר בייתי רגיל יעשה את העבודה בצורה מצויינת והיום אפשר לקנות כאלה במחיר נמוך ושקטים יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהיה לי את 40GB והוא נגנב(פריצה לבית....) אני רוצה חדש אבל קראתי ושמעתי כל מיני שמועות...

הישן שלי היה עובד לפעמים 12 רצוף. או שהייתי שוכח אותו ולא היה קורה לו כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז של הדק פחות טוב, הוא מאוד זול ובגלל העיצוב שלו לא מאפשר איוורור מספק. התוצאה היא שהפלסטיק משנה צורה במהלך העבודה ולאחר השימוש שומעים פיצוצים כשהמארז חוזר למצבו הקודם. בפועל זה לא גורם נזק למכשיר עצמו.

כמו כן המאוורר וכונן ה BR רועשים יותר ונותנים הרגשה שמשהו לא בסדר למרות שהקונסולה עובדת כמו שצריך. הקונסולה כן נותנת הרגשה שהיא מתחממת מעט יותר מידי ולכן המלצתי להשתמש במאוורר.

אני בטוח שיש לך מאוורר שולחני בבית של 8-12", מאוורר כזה על נמוך ישמור את הקונסולה מאוד קרה גם לאחר שימוש אורך. בלי זה יצא לי להשתמש בקונסולה במשך מספר שעות בלי שנגרם לה נזק, אחרי שהתחלתי להעמיד את הקונסולה ולהשתמש במאוורר לא ניראה לי שיש צורך לכבות אותה בכלל, היא לא מתחממת והרעש לא מפריע (הבעיה היחידה היא שאני משתמש במאוורר הזה בלילה ואז אין לקונסולה אבל בכל מקרה אני מעדיף לכבות הכל בלילה כי המחשב, הטלויזיה, הקונסולה והמסך מחשב באותו איזור וביחד הם יכולים לחמם את החדר בחורף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמרות כל החסרונות שכתבת אני מבין שאתה ממליץ לקנות את החדשים(SLIM).

אני מודה שמה שכתבת טיפה מדאיג(לא הרעש של הפלסטיק שממש לא מעניין אותי אלא העובדה שכתבת שהו אכן מתחמם יותר מהישנים)

יש לי אפשרות לקנות 60GB או 40GB ישן ולכן אני שואל את השאלה.

נושא הנפח פחות חשוב לי כיוון שאני לא מנצל אותו כל כך אני משתשמש רק בדיסקים ויש לי גם סטרימר לכל נוש הסרטים וכו.....

עדין ממליץ לי ללכת על ה SLIM?

סליחה על החפירה......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה צריך תמיכה במשחקי PS2 אז לך על 60G או דגם מאוד ישן אחר. יש לדגמים האלה הרבה חסרונות, הם גם חמים יחסית (למרות שהפיזור חום טוב יותר) וגם קשה לדעת כמה חיים נשאר בדגמים האלה. העיינית יכולה להדפק וגם הקונסולות בדור הזה לא זכו לאמינות גבוהה במיוחד.

הדגמים החדשים של הדק שיש עכשיו בשוק שיפור גדול בהשוואה ל 120G שיש לי (הדור הראשון של הדקים), ההספק שלהם נמוך בהרבה ולכן הם גם קרים יותר.

אני לא רואה בזה שצריך להוסיף לקונסולה כחיסרון, יש לי מאוורר שקט יחסית שבטוח יותר שקט מהמאוורר של הקונסולה (גם בהשוואה לשמן הוא לא רועש במיוחד) ושומר לי את הקונסולה קרירה.

לדעתי עדיף חדש, האמינות של המוצרים האלה משתפרת עם הזמן, מוסיפים דברים ומשפרים דברים מהדגמים הישנים יותר וגם תמיד עדיף מוצר חדש, אני מאמין שההפרש במחיר לא גדול במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגמים הישנים חד וחלק אמינים פחות ויש להם "תאריך תפוגה" מאוד ברור.

בינתיים מהסלימים החדשים יותר - אין נפילות בהתחממות.

לפרופורציות - הם משתמשים ב170W לעומת 300 ומשהו של הדגם המקורי - ככה שבברור הם מתחממים הרבה פחות.

מי שיגיד לך אחרת - סותר את חוקי הפיזיקה :)

לדוגמא סטטיסטיקה קלה:

http://community.us.playstation.com/thread/676202?start=0&tstart=0

Break down:

250GB = 3

160GB = 1

120GB = 6

80GB = 169

60GB = 875

40GB = 140

20GB = 38

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מתיחס ליכולות הקירור של הקונסולה. השמן היה חם יותר אבל הקירור שלו היה הרבה יותר טוב, החלק התחתון של הדק מגיע למצב שלא נעים לגעת בו אחרי כמה שעות עבודה (כשהקונסולה לא עומדת ורק עם הקירור הפנימי שלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה לא מתייחס לדברים אחרים כמו גוף גדול יותר , מארז מאוורר יותר , ספק כח הרבה יותר קריר שמנגד צריכים מאווררים קטנים יותר.

מה שאצבע שלך מרגישה מהמגע בחלק התחתון - לא רלוונטי , מה שרלוונטי זה הטמפ' במעבד - והיא טובה יותר.

אתה רוצה לקנות דגם שבטוח מת וזה רק עניין של זמן - קנה שמן.

אתה רוצה לקנות דגם שבינתיים אין בו בעיות התחממות - קנה את הרזה (מ2100 והלאה!).

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...