לחזור בזמן לפני עידן הקרח. גאוני - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לחזור בזמן לפני עידן הקרח. גאוני

Zeev86

Recommended Posts

לא, אני לא בא להתלונן על זה שהסדרה החדשה, בשם Terra Nova, גרועה. להפך, זה שינוי מרענן מכל הסדרות החדשות שיצאו לאחרונה, ועשו אותה מעולה מבחינת הפקה. אבל שאלתי את עצמי לא פעם, גם כשקראתי את התקציר על הסדרה וגם כשסיימתי לראות את הפרקים היום:

למי עלה הרעיון הגאוני לשלוח אנשים חזרה בזמן, לעידן דינוזאורים, ויותר גרוע - לבנות ציוויליזציה חדשה כשגרוע מכל עומד לקרות - עידן הקרח.

WTF? רציני, אנשים שפאקינג בנו מכונת זמן, לא חשבו לשלוח אותם לתקופה טיפה יותר "רגועה"? אני מבין שרקע הדינוזאורים מוסיף לאקשן אבל מצד שני, לדעתי, זה פשוט זלזול באינטלגנציה של הצופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן, הייתי צופה. ואם עוד משהו לא מובן, אתה תמיד יכול לקרוא את ההודעה שלי שוב. רשמתי בעברית :xyxthumbs:

בנוסף לזה, הייתי רוצה להמליץ לך לסיים את המשפט עם נקודה אחת. תחסוך ברוחב הפס של HWZONE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי בIMDB תשובות לשאלה דומה בקשר למטאור שפוגע בכדור הארץ ומכחיד את הדינוזאורים, בכל מקרה התשובות תקפות גם פה :

אחת התשובות היא שהם הגיעו ל65 מליון שנה לפני הספירה, ויש להם 20 מיליון שנה להתכונן למטאור הזה.

התשובה השניה הייתה שבגלל שמדובר בעולמות מקבילים (מימדים ?) אז בכלל לא בטוח שזה יקרה שוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי בIMDB תשובות לשאלה דומה בקשר למטאור שפוגע בכדור הארץ ומכחיד את הדינוזאורים, בכל מקרה התשובות תקפות גם פה :

אחת התשובות היא שהם הגיעו ל65 מליון שנה לפני הספירה, ויש להם 20 מיליון שנה להתכונן למטאור הזה.

התשובה השניה הייתה שבגלל שמדובר בעולמות מקבילים (מימדים ?) אז בכלל לא בטוח שזה יקרה שוב...

לא ראית את הפרק הראשון כמו שצריך, מדובר על אותו ייקום ואותו ציר זמן(רמז הפיקטרוגליפים)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי את הסדרה, אבל בהנחה שמסע קדימה בזמן בלתי אפשרי, אז ניתן לומר שאם היו מחזירים אותם לאחרי עידן הקרח, הרי גם ככה סוף העולם יגיע מאותה סיבה ובאותו זמן שבגללם החזירו אותם בזמן מלכתחילה (בהנחה שזאת הסיבה [?]). אז אם היו חוזרים אחורה מיליון שנה, אז בכל מקרה אחרי מיליון שנה מהחזרה העולם ייגמר.. אם כבר עדיף לנסות לאלף דינוזאור!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי ולא התלהבתי. היחסים בין האב לג'וש נראו מזוייפים. יש להם לפתוח שער בזמן, אבל הם עדיין משתמשים בכדורים שבקושי מדגדגים את הדינוזאורים. במקום לשלוח לעבר את הטובים ביותר ולבנות ציוויליזציה חדשה הם שולחים חיילים רובאים 02 ואנשים שזכו בהגרלה. לדעתי היו צריכים להראות לפחות פרק שלם על החיים "בהווה" עם כל הצפיפות, עוני, זיהום אוויר ושאר המחלות שדחפו את המשפחה לקחת את הילדים אל הלא נודע 65 מיליון שנה בעבר. במקום זה היה משהו בסגנון החיים בהווה מחורבנים, יאללה בואו לעבר בלי להכיר לנו את הדמויות ושום דבר. בקיצור הפרק לא הרשים אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראית את הפרק הראשון כמו שצריך, מדובר על אותו ייקום ואותו ציר זמן(רמז הפיקטרוגליפים)...

בזמן שרשמתי את התגובה בכלל לא ראיתי את הפרק. ראיתי אותו הרגע.

בכל מקרה, זה כן ציר זמן חדש. אפילו הבת של ג'ים אומרת את זה במפורש כשהם רואים את ה-Probe.

בקשר לפרק עצמו - לדעתי מדובר בכשלון מטורף. אפקטים במיליונים אבל תסריט בשקל וקאסט בשנקל...

חוץ מזה, בחיים לא ראיתי כלכך הרבה קלישאות בפרק אחד.... זה פשוט נהיה פטתי בשלב מסוים עד שהתחלתי להריץ קדימה קטעים.

חבל... ציפיתי ליותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...