Beyond Good & Evil - לא יכול לרוץ על mx440 או שמשהו אצלי לא בסדר? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Beyond Good & Evil - לא יכול לרוץ על mx440 או שמשהו אצלי לא בסדר?

Moooshe

Recommended Posts

עדכנתי את הדרייברים של הכרטיס מסך (הגיע הזמן...), את ה-dx והכל... ועדיין, גם כשאני מנסה להפעיל את המשחק על הרזולוציה הכי נמוכה והגדרות התצוגה הכי נמוכות, הוידאו קופץ ואיטי פחד (הסאונד בסדר, והוא מסתיים הרבה הרבה לפני הוידאו), והמשחק עצמו איטי וקופצני...

למי מכם שמתכוון להגיד לי ש-mx440 זה כרטיס גרוע ושאני חייב להחליף, אלא אם למשחק הספציפי הזה יש בעיה עם כרטיסים כאלה, אני מודה לו מראש על תשובתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי כבר את ה-readme, כתוב שם שניסו את המשחק על כרטיס mx440 (וגם על כל מיני אחרים כמו gf1 ו-2).

התקנת patch 1.01 שאמור לפתור בעיות מסוימות לא עזרה...

ו-Bessmertniy, תודה רבה על ההערה הבונה והעוזרת שלך, אני מודע לכך שהכרטיס שלי הוא לא הכי טוב שיש היום בשוק (אפילו מהכי פחות טובים), אבל בהתחשב בכך שאני לא יכול להרשות לעצמי לרוץ לקנות כרטיס חדש כל חצי שנה- שנה (או לשכנע את ההורים לעשות את זה, כמו חצי מהאנשים פה), אני עדיין מנסה להוציא מהכרטיס הקיים שלי ביצועים סבירים, ולרוב אני מצליח (כמו שכתבתי, nfsu, CoD, SS2 ועוד כל מיני רצים אצלי יפה ב-1024x768).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי בעל GF MX440 השאיר לי את ההודעה

וואי איזה קטלני הביונד גוד & איול

אז אני חושב שזה כן אמור לפעול על הכרטיס

עריכה: המשך השיחה:

You have sent a message!

זה פועל חלק?

You have received a message!

כן

וגם הגראפיקה טובה (ממה שאפשר להוציא מmx)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי בעל GF MX440 השאיר לי את ההודעהאז אני חושב שזה כן אמור לפעול על הכרטיס

עריכה: המשך השיחה:

You have sent a message!

זה פועל חלק?

You have received a message!

כן

וגם הגראפיקה טובה (ממה שאפשר להוציא מmx)

תודה! עכשיו אני יודע שמשהו לא בסדר אצלי... מעניין מה :/

עריכה:

התקנתי מחדש את dx9b, והחלפתי לדרייברים של אומגה. עובד יפהפה ואני ממש מרוצה. עוד הוכחה לכך שלא צריך להחליף כרטיס מסך כל שנה (אלא אם לאבא יש המון כסף שהוא מנסה להפטר ממנו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...