manhunt - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

manhunt

SOLIDUS SNAKE

Recommended Posts

אינני מרבה להשתתף בפורום משחקים אך הפעם הייתי חייב:

המשחק הזה manhunt - הוא משחק חולני ביותר - אם הוא היה חדש ופורץ דרך הייתי מבין אבל הוא בעצם POSTAL עם רמת אלימות גבוהה הרבה יותר.

לאתר המשחק:

http://www.rockstargames.com/manhunt/main.html

הייתי רוצה לשמוע תגובות שלכם למשחק ולהתרשמות הכללית ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי, זה באמת הרבה יותר אלים מכל משחק אחר, וחסר כל מטרה... אפשרויות שונות ומגוונות לרצוח אנשים ולהתעלל בגופות שלהם, כולל לכרות להם איברים וכל מיני... אני חושב שזה חולני ומגעיל. אין לי בעיה עם אלימות במשחקי מחשב, אבל כשהיא כ"כ ברורה, מפורשת וחסרת טעם היא הופכת לדוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי, זה באמת הרבה יותר אלים מכל משחק אחר, וחסר כל מטרה... אפשרויות שונות ומגוונות לרצוח אנשים ולהתעלל בגופות שלהם, כולל לכרות להם איברים וכל מיני... אני חושב שזה חולני ומגעיל. אין לי בעיה עם אלימות במשחקי מחשב, אבל כשהיא כ"כ ברורה, מפורשת וחסרת טעם היא הופכת לדוחה.

למען האמת זה לא ממש דוחה, זה פשוט ממש משעמם (ע"ע Postal); אחרי ה '"היי מגניב הורדתי לו את הראש עם את חפירה" מגיע ה "מה? זה הכל?".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת זה לא ממש דוחה, זה פשוט ממש משעמם (ע"ע Postal); אחרי ה '"היי מגניב הורדתי לו את הראש עם את חפירה" מגיע ה "מה? זה הכל?".

לא... המשעמם וה"מה זה הכל?" מגיע אחרי הקטע של ה"חחח נשרפתי אז השתנתי על עצמי לכיוון למעלה ונכביתי!" וה"יו חתול כמשתיק קול לשוטגאן, איך לא חשבתי על זה בעצמי?" 8)

ואתם לא יודעים בכלל אם תהיה עלילה טובה או לא, אז אתם סתם משמיצים......

הרי זאת חברה איכותית שלא מפתחת סתם משחקים כמו running with scissors שפיתחה את פוסטל 2...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...