לא מצליח להתחבר עם שני Samsung Galaxy S2 לאותו ראוטר- נפתר - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח להתחבר עם שני Samsung Galaxy S2 לאותו ראוטר- נפתר

gtabak_37

Recommended Posts

היי לכולם!

התלבטתי קשות לאיזה פורום מומלץ להכניס את ההודעה, ובסוף החלטתי שכאן זה הכי מתאים- כי בסך הכל הבעיה היא לא במכשירים אלא במשהו שקשור כנראה לרשת.

מאתמול בערב שמתי לב ששני מכשירי ה- S2 לא יכולים להתחבר ביחד לאינטרנט שמועבר בצורה אלחוטית ע"י 3com 3CRWER100-75.

המכשירים כן מחוברים לראוטר, הם מראים signal מצויין אך כאשר מנסים לגלוש מהם באינטרנט, אחד מהם לא יצליח. כאילו אין בכלל בעצם.

אשמח לעזרה, זה די מרגיז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהסכמה למה ששלמה כתב אני רק ירחיב מעט, בראוטר יש לך אפשרות להקצות כתובת פנימית לפי ה של המכשיר, ככה שה DHCP בתור הראוטר יחלק להם כתובות שונות וימנע התנגשות שגורמת לך לחוסר גלישה.

תקצה להם כתובות וככה תוכל לגלוש בשניהם בייחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי נראה כי פתרתי את הבעיה, נכנסתי ל-LAN Setting-->Static DHCP Assignment ושם הגדרתי לראוטר שלפי כתובת ה-MAC של המכשיר שלי יתן לי כתובת IP 192.168.1.30 ולמכשיר השני יתן 192.168.1.31 ובנתיים זה נראה שפתרתי את הבעיה.

אבל אם אני אלך למקום ציבורי או מקום אחר שיש בו עוד Samsung S2 זה גם בעצם יגרום לי לבעיות רשת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי את זה באופן ידני לא? אם אני בבית קפה לדוגמה, ויושבים שם שני אנשים בעלי מכשיר כמו שלי- אז הם יצטרכו לגשת להגדרות הראוטר בבית קפה ולהתאים לכל כתובת כתובת ה-IP משלה?

זה לא נגיש כל כך ללכת להגדרות הראוטר בבית קפה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה שהראוטר יחלק כתובות איפי פנימיות זהות לשני מכשירים שיש להם מאק שונה, מדובר פה בסוג של תקלה שלא אמורה לקרות לך ברשתות ציבוריות.

אני לא ממש יודע למה זה קרה לך בראוטר בבית אבל לא נתקלתי בתקלה דומה בראוטרים בבתי קפה, מסעדות וכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...