windows7 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

windows7

ofir144

Recommended Posts

אני רוצה לעשות חדשה של יונדוס 7 יש לי תדיסק הבעיה שאני עושה שדרוג יוצא לי הודעה אי תאימות וזה לא מביא לי אפשרות להמשיך יש לי אפשרות מותאם אישית וזה עובד לי אבל אני רוצה לעשות שדרוג איך אני מטפל בזה?תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?

תסביר שוב, כמו בן אדם, מה בדיוק אתה מנסה לעשות.

אני מנסה לעשות של יונדוס 7 יש לי תדיסק שאני מכניס תדיסק ומפעיל מחדש תמחשב אני מתקין ואז יוצא לי 2 אפשרויות שדרוג ומותאם אישית שאני עושה שדרוג יוצא לי בעיה של אי תאימות מדוע זה קורה ואיך אני פותר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת חייב לללמוד לנסח אתה עצמך בצורה תקינה ואין שום צורך אין צורך לצוטט תגובה מעליך.

אני חוזר שוב, מה בדיוק אתה מנסה לעשות? לבצע שדרוג שלמערכת הפעלה מותקנת? אם כן אז איזה? או התקנה נקייה?

אחרי שנבין מה הבעיה שלך תעדכן גם את כותרת הדיון בהתאם לבעיה לפי חוקי הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה לעשות הפעלה נקייה של היונדוס 7 ושאני לוחץ על שדרוג זה ההודעה שיוצא לי

המחשב הופעל באמצעות דיסק התקנה של הוצא את הדיסק ההתקנה והפעל מחדש את המחשב כדי ש יופעל בצורה רגילה לאחר מכן הכנס את דיסק ההתקנה והפעל מחדש את השדרוג אל תבחר באפשרות מותאם אישית מתקדם לביצוע שדרוג האפשרות מותאם אישית מתקדם מתקינה עותק חדש של windwos ומוחקת את התוכניות וההגדרות שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה לעשות הפעלה נקייה של היונדוס 7 ושאני לוחץ על שדרוג זה ההודעה שיוצא לי

המחשב הופעל באמצעות דיסק התקנה של windows הוצא את הדיסק ההתקנה והפעל מחדש את המחשב כדי ש windows יופעל בצורה רגילה לאחר מכן הכנס את דיסק ההתקנה והפעל מחדש את השדרוג אל תבחר באפשרות מותאם אישית מתקדם לביצוע שדרוג האפשרות מותאם אישית מתקדם מתקינה עותק חדש של windwos ומוחקת את התוכניות וההגדרות שלך

אם יש לך Windows XP את חייב לעשות מותאם אישית אם יש לך Windows אז בשביל שדרוג אתה צריך גירסה תואמת לגירסה שאתה מתקין (גירסאות חופפות הגירסה החזקה ביותר של ויסטה לגירסה הכי חזקה של 7 או החלשה לחלשה תקף גם לשאר הגירסאות) בנוסף לא ניתן לשדרג 32x ל-64x ולהפך. גם אם יש לך עכשיו 7 ואתה מנסה לשדרג לאותה הגירסה(של ה- 7) אתה לא יכול(הסיבה לא ידועה לי למה אבל אם תיראה את זה בצורה הגיונית לשדרג מערכת קיימת לאותה אחת לא משנה אותה בשום צורה, לפחות זה מה שזה ניראה אני לא בטוח לגבי זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מותאם אישית לא יעשה לך בעיות. האם אתה רוצה לפרמט את המחיצה עליה אתה רוצה להתקין את מערכת ההפעלה?

בכל מקרה עדיף להתקין את הווינדווס מהבוט של המחשב כשהדיסק נמצא תמיד בכונן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@ OR2OOO

אם = if

עם = with

ואין שום קשר פה לחוזק/חולשה בין הגרסאות.

שיניתי ל-אם

יש קשר בין חוזקה וחולשה של גירסאות... באותה אין דברים שמגבילים שידרוג אבל במערכות הפעלה שונות יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...