קבלת מחשב נייד משומש במקום חדש. מה עושים?! (אתר GET IT) - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבלת מחשב נייד משומש במקום חדש. מה עושים?! (אתר GET IT)

YogiBear

Recommended Posts

הנקודה שלו היא, שאם הכל כולל התשלום נסגר מול האתר, האתר גם אחראי לטיפול בבעיות.

המוכר שהוא המקבל את התשלום - הוא גם האחראי לתקינות תהליך קבלת הסחורה. מאוד פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זו פשוט טעות. החיוב הוא מ GET-IT פשוט כי הוא היה הספק שלו במקרה הספציפי הזה - צירוף מקרים.

הספק שלי היה "סיריוס אלקטרוניקה" וזה גם מה שראיתי בחיוב (ובזיכוי) בפירוט אשראי. גטאיט היו רק תווך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע ניר, החברה מתנהלת בצורה מבולגנת ובתוכה תתי חברות בצורה בלתי מובנת אפילו לעובדיי החברה. החברה שעומדת מאחורי גט-איט זה "אל כל סחר בע"מ או חברה מחורטטת בסגנון. כשאני הקשתי את המספר ח.פ בזמנו לבדיקה של תאימות שם החברה קיבלתי חברה שונה שנמצאת בקבוצה שלהם. בקיצור, אני לא בא לשחק חתול ועכבר. לדוגמה, קנית אבטיח בסופר, אתה לא תחפש את השם של החקלאי/ספק אבטיחים של הסופר, אתה תבקש החזר/החלפה מהסופר. זה לא מתפקידו של הצרכן לעשות RE-SOURCING למקור המוצר.

בסופו של יום, הגיע נציגות צד ב' לתביעה וזה מה שחשוב. לא מעניין אותי מי מכל הסאמטוכה שלהם בא לייצג אותם (כשבכלל זה לא היה אותו אדם שעבר ניתוח עיניים... :bash: ).

אני אמתין לי יומיים לקבלת הצ'ק, במידה ולא אקבל אותו אני ארים אליהם צלצול לשירות לוקחות (על משקל "רקבת ישראל") לראות מה חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור, אבל זה ההפך הגמור, למה לנסות לנבור בחברה עקומה ולהביא אותה למשפט כשרשום לך בבירור שהספק הוא X. במקרה שלך גט-איט הוא גם הספק אז לא הייתה לך ברירה. אבל כמו שציינתי אצלי החיוב נעשה ע"י "סיריוס אלקטרוניקה בע"מ", ודיברתי עם נציגים שלהם בתמיכה הטכנית וגם בטלפון. לא דיברתי פעם אחת עם גאט-איט.. זה היה רק תווך בשבילי.

בהצלחה עם השיק.. אל תשכח להקליט שיחות / תאריך. האמת שאין לי מושג מה עושים אם ה"אשם" לא מקיים את החובות שנגזרו עליו. הולכים לעוד משפט? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמתין לי יומיים לקבלת הצ'ק, במידה ולא אקבל אותו אני ארים אליהם צלצול לשירות לוקחות (על משקל "רקבת ישראל") לראות מה חדש.

האמת שאין לי מושג מה עושים אם ה"אשם" לא מקיים את החובות שנגזרו עליו. הולכים לעוד משפט? :nixweiss:

יש פסק דין מפורש שהם מפרים. מה שעושים זה ללכת להוצאה לפועל שיעקלו להם נכסים וחשבונות בנק עד לתשלום עבורך, ואז הם ישלמו גם הצמדה+ריבית לך + האגרות של ההוצאה לפועל.

להתקשר אליהם? שכח מזה, זה נגמר, ניצחת. - בשביל זה יש את הוצאה לפועל, ושהם ירדפו אחריך אח"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבירם, שלחתי לך הן כאן בהודעה פרטית וגם במייל את פרטיי הקייס שלי.

בדקתי היום דואר ומסתבר שלא קיבלתי דבר בתיבת דואר. אני ארים מחר צלצול ל"חברים היקרים" ( :pissed: ) שלי, ובמקרה והם לא שלחו לי, כיצד אני משיג את הוצאה לפועל?

אגב, בעת שחיפשתי את ניירת התביעה שלי שמתי לב שבסוף התביעה שלי התרחשה ב-17/5 ולא ב-18 כמו שחשבתי (התבלבלתי). זה אומר שלמעשה היום הייתי צריך לקבל את הצ'ק. בצורה כזו אני יכול למעשה לגשת ישר להוצאה לפועל/בית משפט ישירות כי הם לא מילאו את חלקם בתביעה.

עפ"י מה שידוע לי, במקרה שכזה הסכום מוכפל או משהו דומה. מחר אני אעשה מסכת טלפונים לברר מה שאני יכול.

to be continued! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...