תפריט בעברית בSGS2 בלי להתקין רום - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תפריט בעברית בSGS2 בלי להתקין רום

Zinger777

Recommended Posts

היי,

אתמול אבי רכש את הSGS2 בחנות פרטית.

נאמר לו בחנות שהתפריטים באנגלית אבל יש אפשרות שליחת SMS בעברית וגם קריאה שלו בעברית.

אני יודע שאם אני רוצה עברית מלאה אפשר להתקין רום כלשהו ואז הכל יהיה בעברית אבל לצערי האחריות של החנות תפוג במידה ואני משנה את הרום.

יש אפשרות אחרת להפוך את המכשיר לעברית?

תודה,

Zinger777.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי להלחליף רום אי אפשר

(אלא אם כן אתה רוצה לעשות ROOT למכשיר ולתרגם את כל הרום שהם שמו לך לעברית... :P אבל גם במקרה כזה לא תהיה לך אחריות)

מה שאתה יכול לעשות, זה לעשות רוט, לבצע NANDROID למכשיר (זה כמו GHOST ב PC) ואז להחליף רום...

אם תצטרך לממש אחריות תעשה RESTORE ותחזיר את המכשיר למצב שהוא נמצא בו היום, תבטל את ה ROOT ולך לממש אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה המהירה (:

הכוונה היא שאין ולא יהיה גם או שאולי כן יתרגמו את המכשיר ולמשל בגרסה 2.4 זה כן יהיה?

טוסטר - הם לא יוכלו לעלות על זה שעשיתי את מה שאתה מציע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שבגירסת האנדרואיד הבא יהיו גם תפריטים בעברית.. אבל אני לא יודע עד כמה זה נכון כי זה לא עיניין אותי יותר מדיי ולא בדקתי..

אם החנות תוכל לדעת..?

בתוספת של מחיקת מספר הצריבות בעזרת JIG אני מניח שהם לא יוכלו לדעת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שהמלצתי לבצע NANDROID לפני שהוא מחליף רום, להחזיר בעזרת Restore במקרה הצורך לבטל את הרוט ורק אז להשתמש ב JIG

ככה שהוא יהיה עם 0 צריבות והרום המקורי ששמו לו...

ומאיזשהו חור יגיע גם ריקבורי חדש

גיבוי רום = שימוש בCWM = ריקבורי לא מקורי = התעסקת עם המכשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם אחרי שהוא את הריקברי, וחוזר למצב בו הוא קיבל את המכשיר מהחנות הוא יצרוב חזרה גם את הקרנל המקורי וישתמש ב JIG ?

הוא יהיה במצב של הרום המקורי, קרנל בלי רוט ואפס צריבות...

תהיה לחנות בכלל דרך לדעת משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע... אם הרום שלו היה רום של חברה סלולרית וזהו הוא היה יכול לצרוב עם ODIN לאפס ואז לא היו רואים כלום

עכשיו הוא צריך לצרוב את הריקבורי המקורי שלו, שצריך למצוא במקום כלשהו, אחרי שהוא צורב מחדש את הקרנל שלו דרך ODIN ולא משחזר מהריקבורי כי מה שישוחזר של קרנל של CF

אם החנות ממש תרצה לדעת, כל מה שהם צריכים לעשות זה להיכנס לDOWNLOAD MODE המכשיר אולי יראה 0 אבל הוא לא יבקש לאשר את הכניסה למצב הזה כמו שקורה לכל מכשיר חדש

בכל מקרה, רוב החנויות הפרטיות תמיד ימצאו על מה לא לממש אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יהיה לי בעיה במכשיר כמו - פיקסלים שרופים, מסך לא טוב, מגעים בפנים לא טובים אז האחריות תכסה את זה (לפחות מה שהם אומרים עד שינפיצו שיש קורוזיה וזה באשמתי..).

ואני מעדיף כן שתשאר האחריות הזאת ושאבי ילמד אנגלית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...