יש מחר שביתה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש מחר שביתה?

WizMaster

Recommended Posts

אמורה להיות שביתה, אבל רק לארגון המורים

סליחה שאני לא בקיא בענייני הבורים (הבנת? מורים=בורים... צחוקים! קורע!), אבל מה זה אומר? שיש לי שביתה או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ארגון המורים, ויש הסתדרות המורים, אם הבימפר שלך שייך לארגון-יש לך שביתה, אם לא, אז לא...(כמו במקרה שלי...)

ואם יש לי מעורב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

יש ארגון המורים, ויש הסתדרות המורים, אם הבימפר שלך שייך לארגון-יש לך שביתה, אם לא, אז לא...(כמו במקרה שלי...)

ואם יש לי מעורב?

אז רק המורים ששיכים לארגון המורים שובתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nono:

השביתה היא לא של ארגון המורים ולא של הסתדרות המורים.

זו שביתה של ועד ההורים הכלל ארצי (ניתן למצוא כתבה על זה בוואלה!)

לא מתחילים מחר ב10

השביתה נמשכת משעה 08:00 עד שעה 10:00, קרי, מי שיש לו שעת אפס (כמוני) מגיע לבית הספר ב07:15 (yea right)

אבל מה, אני כרגיל נדפקתי, ויש לי מחר בחן במתמטיקה בשיעור 0 ו1 ואני חייב להגיע :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nono:

השביתה היא לא של ארגון המורים ולא של הסתדרות המורים.

זו שביתה של ועד ההורים הכלל ארצי (ניתן למצוא כתבה על זה בוואלה!)

לא מתחילים מחר ב10

השביתה נמשכת משעה 08:00 עד שעה 10:00, קרי, מי שיש לו שעת אפס (כמוני) מגיע לבית הספר ב07:15 (yea right)

אבל מה, אני כרגיל נדפקתי, ויש לי מחר בחן במתמטיקה בשיעור 0 ו1 ואני חייב להגיע :'(

אני די חושב שכן מתחילים מחר ב - 10:00 וזו אכן שביתה של ארגון ההורים הארצי

הנה הלינק -

"מערכת החינוך תערוך ביום חמישי "שביתת אזהרה" בת שעתיים מ-8:00 עד 10:00 בבוקר. השביתה באה במחאה על "ההסלמה במצב הביטחוני והעדר נאותה במוסדות החינוך". השביתה לא תכלול את גני הילדים ובתי הספר של החינוך המיוחד. הגופים המשביתים הם ארגון ההורים הארצי, יו"ר ועדת החינוך של הכנסת - ח"כ זבולון אורלב (מפד"ל), ומרכז השלטון המקומי. ארגוני המורים הודיעו כי הם תומכים בשביתה "ומחזקים את ידי ההורים במאבקם הצודק מול ההפקרות של ביטחון תלמידי בתי הספר"."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארגון ההורים ביטל את העיצומים שנועדו למחר במוסדות החינוך

ארגון ההורים הארצי הודיע על ביטול השביתה שנועדה למחר במחאה על מצב האבטחה במוסדות החינוך, והלימודים יתקיימו כסדרם. ההורים התרצו לאחר שהמשרד לביטחון פנים הודיע כי ישלים את שעות האבטחה בבתי הספר גם אחרי השעה 14:00.

MUAHAHAHAAHAHAAHAHAAHAAHAHAAHAHAHAAHAHAHA!!!!

:asthanos:

AHAHAAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHA!!!

הידיעה בYnet:

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-1763170,FF.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...