כבל WIFI למחשב נייד [?] - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כבל WIFI למחשב נייד [?]

sharonp

Recommended Posts

אהלן,

יש לי אבל בחדר אין קליטת WIFI, לעומת זאת מחוץ לחלון - יש

קיים איזשהו כבל שישמש כאנטנה שאוכל לחבר למחשב ולהוציא את קצהו מחוץ לחלון לקליטה?

אני אשמח אם תוכלו לקשר אותי לאחד בחנות אינטרנטית (EBAY וכו') או איזה מדריך לעשה זאת בעצמך ;)

תודה לקוראים והעוזרים ויום נעים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנטנה של ה WIFI במחשב נייד היא פנימית ובד"כ ממוקמת במסגרת של המסך אז אין לך כ"כ איך להאריך אותה.

לעומת זאת אתה יכול לרכוש כרטיס רשת אלחוטי עם חיבור אנטנה בהברגה ובנפרד לרכוש אנטנה חיצונית עם חוט. בד"כ החוט שמגיע עם אנטנות כאלו הוא מטר עד מטר וחצי לכל היותר ואם אתה צריך יותר ארוך תצטרך לרכוש חוט מאריך בנוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני יוצא נגד הסטטיסטיקה והאמת שאני גר בחדר עם קליטה גרועה, סוג של ממ"ד (כל הקירות מבטון) ואין אפשרות להעביר כבל עד למודם כי הוא מאד מאד רחוק :)

אני לא יודע מה זה תקן N

אפשר לקבל דוגמא למישהו שעשה את ההצעה של justUser? בטח אתם מכירים משהו ביוטיוב, אני לא יודע איך לחפש את זה אפילו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם לקנות את הדבר הבא:

http://www.ebay.com/itm/300M-USB-Wireless-LAN-Adapter-WIFI-802-11n-g-b-Antenna-/180715741603?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2a137f61a3

ובנפרד לקנות כבל הארכה ל עם יציאה זכר - נקבה, ככל אוכל לשים את האנטנה מחוץ לחלון ולחבר עם המאריך למחשב זה יעבוד ? :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, בשביל זה ציינתי יחסית זול בארץ...

אגב, כבל 5 מטר לא תמיד מתפקד 100% במצבים כאלה, בד"כ מטר וחצי עד שתיים זה בלי יותר מידיי הנחתה של האות. אל תשכח שזה גם מוצר שצריך לקבל את המתח מה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...