אחראית משמרת אמרה לעובדת שהיא אגרסיבית מידי ולקחה לה את המשמרות. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחראית משמרת אמרה לעובדת שהיא אגרסיבית מידי ולקחה לה את המשמרות.

SimonSays

Recommended Posts

חברה שלי עובדת ב H&O כמוכרת, לעבודה הגיעה אחראית משמרת חדשה שבכלל לא מכירה את חברה שלי והיא אמרה לה שהיא ביטלה 4 משמרות בשבוע הקרוב בגלל שהיא "אגרסיבית מידי" ו"אני לא רוצה להיות איתך באותה משמרת", אין לי מושג מאיפה היא הביאה את זה כי היא הילדה הכי טובה בעולם.

בקיצור, האם יש עילה לתביעה או משהו כזה (הרעה בתנאי העבודה\משמרות)? אמרתי לחברה שלי שתקליט אותה ואז תגיד לה שיש לה הקלטה ותבקש שתחזיר לה את המשמרות.

האם זה חוקי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חבר שבעבר ביטלו לו משמרות כי המנהל כנראה רצה שהוא יעזוב מעצמו או להוריד לו את גובה השכר לפני פיטורים (בפיצויים אתה מקבל ממוצע של שלושה חודשים אחרונים כפול מספר השנים המלאות שעבדת), אקיצר הוא המשיך להגיע והחתים כרטיס כרגיל, הוא אמר למנהל שזה הרעה בתנאים והוא לא מקבל את זה ואם יש לו בעיה אז שיפטר אותו וישלם לו פיצויים מלאים.

אחרי שיפטרו אותה אז היא יכולה להגיע תביעה אם אין עילה מוצדקת לפיטורים.

אני אומר שתתעלם ממנה ותמשיך להגיע כרגיל ולהחתים כרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה שלי עובדת ב H&O כמוכרת, לעבודה הגיעה אחראית משמרת חדשה שבכלל לא מכירה את חברה שלי והיא אמרה לה שהיא ביטלה 4 משמרות בשבוע הקרוב בגלל שהיא "אגרסיבית מידי" ו"אני לא רוצה להיות איתך באותה משמרת", אין לי מושג מאיפה היא הביאה את זה כי היא הילדה הכי טובה בעולם.

בקיצור, האם יש עילה לתביעה או משהו כזה (הרעה בתנאי העבודה\משמרות)? אמרתי לחברה שלי שתקליט אותה ואז תגיד לה שיש לה הקלטה ותבקש שתחזיר לה את המשמרות.

האם זה חוקי?

אני חושב שאם חברה שלך תעשה את זה היא תהיה זו שתזכה בסוף לתביעה...

בכל מקרה אני לא חושב שלהסתמך על מערכת המשפט פה זה הפתרון, כי גם אם היא תוציא מזה משהו עדיין הן יעבדו ביחד ואז כבר הכאסח יהיה הרבה יותר חזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיאורטית לפני שמפטרים מישהו צריך לערוך לו שימוע ולהביא סיבה טובה לפיטורים.

אם היא ממש תתאמץ, היא אולי תוכל להילחם בזה (וגם אולי לא). לדעתי זה לא שווה את זה. זכותו של בוס לפטר עובד.

רק חשוב לציין שהקפאת משמרות לתקופה ממושכת היא שוות ערך לפיטורין. על זה היא יכולה להלחם.

(זה כדי שבוס לא יקפיא משמרות כדי שהעובד יתפטר ולא יהיה זכאי לפיצויים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...