עזרה , האם יש בעיה בכ. מסך שלי HD 6970 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה , האם יש בעיה בכ. מסך שלי HD 6970

JentuS

Recommended Posts

הי לכולם.

הכרטיס מסך שלי שהוא Sapphire HD 6970 מחובר עם כבל HDMI לטלויזיה LCD 37 אינץ' , עד לא מזמן הכל עבד בסדר , כאשר הייתי רוצה לראות סרט כלשהו , הייתי מפעיל את הטלויזיה , מפעיל את הסרט , מעביר אותו למסך הטלויזיה , מגדיל את הגודל תמונה של הנגן למסך מלא ובכיף רואה את הסרט שבחרתי , הוידיאו והקול עבדו שניהם בלי בעיות , רק לא מזמן נוצרה בעיה , אני לא יודע למה אבל הסאונד הפסיק פתאום לעבוד , וידיאו עצמו עובד בסדר אבל אין קול , ניסיתי לשחק עם Playback Devices (ששם דרך אגב תמיד הייתי מחליף את ברירת המחדל של הקול מהרמקולים של המחשב לרמקולים של הטלויזיה) שליד השעון בסרגל כלים למטה ולא עוזר כלום , ניסיתי לנתק ולחבר בחזרה את הכבל כמה פעמים וגם ללא הצלחה , הקול פשוט הפסיק לעבוד.

מה אתם חושבים , האם הבעיה היא בכרטיס המסך שלי , או אולי בכבל עצמו , או בטלויזיה ?

מחכה לעזרתכם , תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבלו עדכון :)

עד עכשיו הדרייברים של הכרטיס מסך שהיו מותקנים אצלי היו גרסה 11.7 , הכי חדשים , ואני תמיד בודק באתר של לדרייברים חדשים , אז כשהופיעה אצלי הבעיה עם הסאונד אני כמובן ניסיתי לנקות את הדרייברים לגמרי ואז הורדתי עוד פעם מהאתר וניסיתי להתקין מחדש ולא פעם אחת , חשבתי אולי ההתקנה לא הייתה טובה או משהו כזה , אז עכשיו אמרתי לעצמי , צריך שניה להיכנס לאתר של ולבדוק אולי כבר יצאה גרסת 11.8 של הדרייברים , ואכן זה היה כך , אני מהר הורדתי אותם , ניקיתי את הגרסה 11.7 והתקנתי את החדשים , הדלקתי את המחשב , ואמרתי בוא אני אבדוק עכשיו , אני אפעיל איזה סרט במסך הטלויזיה ונראה מה יהיה , למרות שכמעט והייתי בטוח שהבעיה לא תיעלם אבל לא , שיניתי בהגדרות את הסאונד מהמחשב לטלויזיה , הפעלתי את הסרט וואלה , פתאום יש מהטלויזיה :yelclap: , איזה יופי , מסתבר שדרייברים גרסת 11.7 הם בעיתיים , לא יודע אם אצל כולם אבל אצלי בטוח :) , אני שמח שסוף סוף הבעיה נפתרה ועכשיו אני יכול להמשיך לראות בטלויזיה שלי :) , ותודה לכל מי שניסה לעזור :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...