Pro Evolution Soccer 2012-Demo - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pro Evolution Soccer 2012-Demo

rroonnii

Recommended Posts

אני משחק על רזולוציה - 1400*1050.

העניין הוא שניסיתי את כל הרזולוציות, ועדיין אני רואה מטושטש. כששיניתי את האיכות ל LOW התמונה הייתה באיכות הרבה יותר גרועה, אבל ראו ממוקד, זה לא היה נראה כמו איזה קטע מחלום. יכול להיות שזה קשור לזה שאני משחק בדמו הראשון שהודלף שיצא?

הטשטוש הזה שאתה מדבר אליו כאילו חוסר של פוקוס לדעתי מה שאתה מרגיש זה אצל כולם ,גם אני פעם ראשונה כשהתחלתי לשחק במשחק הרגשתי ככה לעומת פרו 2011 בגלל זה כתבתי בהתחלה שהגרפיקה קצת ירדה ב 2012 לעומת 2011 כנראה על חשבון גייפלי...

בכל מקרה זה משהו שאני אתרגלתי אליו מהר ולא שם לב לזה .

בכל מקרה הגיע הזמן שתשדרג את המסך שלך עם רזולוצית FULL HD ככה אולי תרגיש פחות את הטשטוש ובלי קשר תהנה מגרפיקה יותר טובה,היום מסכים כאלו עולים גרושים באזור ה 500- 600 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני משחק על רזולוציה - 1400*1050.

העניין הוא שניסיתי את כל הרזולוציות, ועדיין אני רואה מטושטש. כששיניתי את האיכות ל LOW התמונה הייתה באיכות הרבה יותר גרועה, אבל ראו ממוקד, זה לא היה נראה כמו איזה קטע מחלום. יכול להיות שזה קשור לזה שאני משחק בדמו הראשון שהודלף שיצא?

אתה לא אמור לנסות בכל הרזולוציות. אתה אמור לקבוע במשחק את הרזולוצייה הטבעית של המסך שלך.

משום מה, 1400 על 1050 לא נראית לי כמו רזולוצייה טבעית של המסך.

כל רזולוצייה שונה (גבוהה או נמוכה) מהרזולוצייה הטבעית של המסך שלך תראה לא טוב. איזה מסך יש לך?

רק לצורך הסר ספק - אצלי רואים חד כמו סכין וזה זז חלק לגמרי על 1280 על 1024 במחשב מלפני יותר משלוש שנים.

ב PS3 לעומת זאת הרזולוצייה ממש נמוכה וגם בהילוכים החוזרים רואים שהמכשיר מתקשה להוציא פריים רייט גבוה.

בקשר למשחק עצמו,

אהבתי מאד את PES ב 2008 וב- 2009. ואז ב 2010 וב 2011 עברתי לפיפא כי לדעתי הוא היה טוב יותר בכמה רמות.

השנה שני הדמואים טובים וגרועים באותה נשימה. כל מפתחת שיפרה את מה שהיא טובה בו והזניחה את מה שהיא גרועה בו

במקום לעשות בדיוק ההפך וללמוד מהמתחרה שלה את הנקודות החיוביות.

תנועות הגוף בפיפא ובכלל התנהלות המשחק מזכירה מאד משחק כדורגל אמיתי. יש שם מלא פיצ'רים שעוזרים מאד לעשות

דברים יצירתיים כמו האפשרות לשלוח את הכדור מעט קדימה כשרצים (עם הסטיק הימני) ועוד כל מיני שטויות כמו בעיטות מסובבות וכו

שהרבה יותר נגישות וטבעיות (לדעתי) מאשר ב PES. שלא לדבר על שדרן/פרשן שיכולים לעשות לחבר'ה בקונאמי בית ספר באיך זה

אמור להתבצע. תכל'ס, כבר אין מילים אני חושב לתאר עד כמה מאוסים הקריין והשדרן ב PES. (בזה אני חושב יש הסכמה גלובלית).

ב PES לעומת זאת מידול השחקנים נעשה בצורה מעולה כאשר השחקנים ממש נראים כמו המקבילה המציאותית. מה גם,

שכשאני משחק עם גארט' בייל באגף אני ממש מרגיש את התכונות "הבייליות" שלו לעומת פיפא שם כולם מרגישים לי פחות או

יותר אותו דבר. אולי אחד מהיר יותר מהשני או יכול לעשות תרגילים (ואני ממש לא אוהב לעשות תרגילים - אני לא בן 6)

אבל לא מרגישים כל כך את ייחודיות השחקן.

אפשר עוד לשפוך דפים על גבי דפים של ייתרונות וחסרונות לגבי כל אחד מהכותרים, אבל שורה תחתונה זה עניין של טעם אישי.

כפי שראיתי במהלך השנים עם שני המשחקים האלה, בזמן שאני חושב על ייתרון של משחק אחד לגבי השני מישהו חושב הפוך

לגמרי ממני ומרגיש דווקא ייתרון של השני על הראשון באותו תחום. אין פה טעם לויכוחים, זה טעם אישי.

אני עוד לא החלטתי עם איזה משחק אני הולך השנה. הייתרון כרגע מבחינתי על PES, עם כל חסרונותיו.

אני מודע לזה שתנועות השחקנים רובוטיות בהשוואה ל וגם שונא ברמות בל יתוארו את השדרן/פרשן..

אבל משום מה, אני יותר נהנה ממנו בשורה התחתונה. לא יכול להצביע למה.. אבל זה פשוט ככה השנה.

*ראוי לציין שאני משנה את דעתי על יום בערך ובסופו של דבר אני עלול לרכוש את ה . :nixweiss:

יום טוב לכולם, העיקר שתעשו חיים. זה מה שחשוב.. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב נושא שמציק לי כבר מהפרו 2011 ועכשיו גם בפרו 2012 ,במהלך המשחק מעל השחקנים יש שמות של השחקנים כיצד ניתן לבטל את השמות כך שלא יופיעו ?- אני מצליח לבטל רק עם הקבוצה שאיתה אני משחק אבל לא מצליח לבטל את השמות של הקבוצה שנגדה אני משחק,מישהו ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה.

לגבי ההילוכים החוזרים ,אני לא ביטלתי כי אני להפך מעדיף ככה אבל חבר שלי הוריד איזשהו פאטץ' שיש לו שם 30 קבוצות משהו כזה והיתבטלו לו ההילוכים החוזרים או שהו הוריד ב SETTINGS של הפאטץ'..

תחפש ברשת פאטץ כזה עם 30 או 32 קבוצות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוערים גרועים פה.

אני מכניס די בקלות די הרבה בעיטות מרחוק, יותר ממה שאני מכניס מקרוב. כנראה בגלל שאני עדיין גרוע :)

הם גם חוטפים גולים די עלובים לפעמים.

איך עוברים פה שחקנים?

אתם משתמשים בתרגילים או בשינויי קצב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא פאץ' רשמי ראשון למשחק המקורי :

http://pesedit.com/forums/showthread.php?6708-PESEdit-com-2012-Patch-1-0-Released!-28-09-11

(ההורדה למטה בלינק מחולקת לשני חלקים של 200 מגה בלבד)

מעדכן את השמות של הקבוצות והשחקנים וכו...

מבטל את ה blur במשחק :)

תהנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום כולם מכיוון שאין נושא של פרו 2012.

החלטתי לשאול שאלה..

למה כשאני רוצה לשחק במצב של football life - מה שבעבר היה מאסטר ליג. ואני מתחיל קריירה חדשה

למה אני לא יכול לקבל את הסגל העדכני של הקבוצה?

המחשב מייצר לי רשימה של שחקנים לא הגיונית..

יש דרך לשחק עם אותו הסגל של הקבוצה? (לדוגמא ריאל מדריד)

מצורפת תמונה להמחשה..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע למה במשחק המלא במצב קריירה אני לא יכול לקבל את הסגל המקורי של הקבוצה?

הם ממציאים לי שמות של שחקנים עם רייטינג הזויים

עוד לא יצא לי לשחק במוד הזה אבל עפ"י פרו 2011 כשאתה מתחיל את הקריירה ניתן לבחר בהתחלה עם להתחיל לשחק עם קבוצה "חובבנית" או עם הסגל המקורי.

גם לי יש שאלה

מישהו מצליח להזיז עם הכפתור האנלוגי הימיני שחקן נוסף בצורה שרירותית ? - כי אצלי זה רק שולח אותם קדימה

ראיתי סרטונים שכן ניתן לשלוט באופן חופשי על שחקן נוסף ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשלוט על שחקן אחר רק כשאתה מוציא חוץ/קרן/בעיטה חופשית

במהלך המשחק עצמו זה רק מריץ אותו קדימה

אז זהו שיש סרטונים שמציגים גם אפשרות לשלוט על שחקן נוסף תוך כדי המשחק ,לדוגמא:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...