שאלות לפני קנייה של SSD - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות לפני קנייה של SSD

ksn1981

Recommended Posts

שלום,

אני קונה מחשב חדש ואני "חם" על SSD !

1.

מלבד המהירויות.. האם העבודה עם SSD תהיה זהה לזאת עם דיסק קשיח רגיל?

א- FORMAT / PARTITION / DEFRAG / אחר.. אותו דבר?

ב- אימג' (NORTON_GHOST) כרגיל? האם ניתן להעביר לו אימג' כזה שבמקור נעשה לדיסק קשיח?

ג- האם קיימים כלים מיוחדים לעבודה עם SSD שאני אמור לדעת? (משבחים את הכלים של אינטל - לא שאני יודע במה מדובר).

ד- נתקלתי במשפט כמו "ירידת ביצועים לאורך זמן".. מה זה ולמה לא נתקלתי בו עבור דיסקים קשיחים?

ה- נתקלתי (הרבה) ב- "אמינות" ו- "תאימות".. האם זה קריטי יותר ב- SSD? כל כך שונה מחברה לאחרת? (שוב משבחים את של אינטל).

ו- האם קיימים פרמטרים אחרים שצריך לקחת בחשבון כשמדובר ב-SSD?

2.

Intel 510 - 120GB עולה 1470 ₪

הבנתי שמבין החדשים הוא לא "להיט".. ואין לי בעיה לחכות קצת עד שגם האחרים יוצעו למכירה.. השאלה, כמה יעלו האחרים?

אם המחיר (לנפח כזה) יהיה בסדר גודל דומה, אז שווה לחכות.. ואם לא אז אולי יהיה כדאי לקנות אותו עכשיו יחד עם המחשב החדש..

מה אתם אומרים?

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

שלום לכולם.

לפני הפרמוט העתקתי את הקבצים לכונן חיצוני( קבצי בעיקר), לאחר הפרמוט החזרתי את הקבצים וחלק מהתיקיות מוצפנות (רק לציין שבעל המחשב לא יודע מזה הצפנה וטוען שלא הצפין). ניסיתי לפתוח את הקבצים בעזרת תכנה שנקראת Advanced EFS Data Recovery , התכנה רואה את הקבצים אך לא יכולה לשבור את ההצפנה. לקחתי בעלות על הקובץ אך גם זה לצערי לא עבד.

אשמח לשמוע פיתרון יצירתי.

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם.

לפני הפרמוט העתקתי את הקבצים לכונן חיצוני( קבצי בעיקר), לאחר הפרמוט החזרתי את הקבצים וחלק מהתיקיות מוצפנות (רק לציין שבעל המחשב לא יודע מזה הצפנה וטוען שלא הצפין). ניסיתי לפתוח את הקבצים בעזרת תכנה שנקראת Advanced EFS Data Recovery , התכנה רואה את הקבצים אך לא יכולה לשבור את ההצפנה. לקחתי בעלות על הקובץ אך גם זה לצערי לא עבד.

אשמח לשמוע פיתרון יצירתי.

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...