שאלות לפני מעבר לקירור מים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות לפני מעבר לקירור מים

RonCohen

Recommended Posts

לפני שאני עובר לקירור עביר רציתי קודם להבין עד הסוף מזה בכלל מים כי זה נושא גדול אז קצת שאלות אחרי שקראתי את הסטיקי1.איזה דברים צריך להתחשב בהם כשבונים מערכת חוץ מאיזה רכיבים צריך לקנות(משעבה , רדיאטור מיכל בלוק) דברים שמעבר?2.כל כמה זמן המערכת צריכה "תיחזוק" ומה זה כולל התיחזוק בדיקת נזילות שמעתי שלפעמים יש בתוך המערכת בועות אוויר שצריך להוציא.....3.למה אנשים פה ובכל הפורומים מתנגדים כל כך לקיטים של מערכות?4.כמה כסף צריך להכין כדי לקנות מערכת טובה שהיא רק למעבד? ואם אני יכול להביא באופן אישי חלקים מארה"ב5.אפשר המלצות על חברות וביקורות אתרים כתבות (לא משנה אנגלית) כדי ללמוד עוד לפני שאני קונה6.כמה מערכת שלמה יכולה לצרוך(וואט מספק)??

יש למטה בקשות על מפרט עד 300$ למרות שראיתי את הקיט של EK ב245$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכוון שאתה רק מתחיל עם מחשבות על מים.

אז ככה אני רואה את עולם המים.מחולק ל-3 סוגים

הראשון זה כל הקיטים הקטנים האלה.שזה בזבוז כסף עדיף לקחת אוויר טוב יעשה עבודה יותר טובה מהקיטים האלה

הקבוצה השניה זה אלה שמחפשים כל מיני פתרונות זולים ומקבלים חלטורה של מערכת.שמורכבת מכל מיני חברות עם קטרים שונים של צנרת או מחברים שונים.או איזה משאבה חלשה שמחוברת למיכל .

הקבוצה השלישית בדרך כלל.למודה לקחים מכל מיני חלטורות של מערכות.ו השקיעו הרבה כסף במערכת אמיתית.שבנויה נכון.

נדבר בכסף:

פחות מ-1500 שקל .לא תגיע למערכת מים אמיתית אצלך ביד לאחר כל המכס מעמ משלוחים.וגם זה בקמצנות.

עם יש לך את התקציב נמשיך בדיון .או פרשת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאני עובר לקירור עביר רציתי קודם להבין עד הסוף מזה בכלל קירור מים כי זה נושא גדול אז קצת שאלות אחרי שקראתי את הסטיקי

1.איזה דברים צריך להתחשב בהם כשבונים מערכת חוץ מאיזה רכיבים צריך לקנות(משעבה , רדיאטור מיכל בלוק) דברים שמעבר?

אתה יכול לקנות מין TOP למשאבה אם בא לך אבל ממש לא הכרחי

2.כל כמה זמן המערכת צריכה "תיחזוק" ומה זה כולל התיחזוק בדיקת נזילות שמעתי שלפעמים יש בתוך המערכת בועות אוויר שצריך להוציא.....

כל שלוש חודשים תבדוק שיש מספיק מים במיכל (הם מתאדים)

3.למה אנשים פה ובכל הפורומים מתנגדים כל כך לקיטים של מערכות?

כי הם משתמשים בחלקים זולים ומאפנים.

4.כמה כסף צריך להכין כדי לקנות מערכת טובה שהיא רק למעבד? ואם אני יכול להביא באופן אישי חלקים מארה"ב

בטח איזה 200$ יספיק אבל לי שיעמם והכנתי ב350

5.אפשר המלצות על חברות וביקורות אתרים כתבות (לא משנה אנגלית) כדי ללמוד עוד לפני שאני קונה

OVERCLOCK.NET

6.כמה מערכת שלמה יכולה לצרוך(וואט מספק)??

תחשב מאוררים + משאבה (זה לא יוצא הרבה בכלל)

דרך אגב אני מוכר את הלופ שלי אם בא לך תשלח לי הודעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד מבין את השאלות וכו..אני מציע שתחילה תריץ חיפוש בפורום יש לא מעט תרדים בנושא..כמו כן תעיין בסטיקי....

אחרי שתבין את העניין..שאל כאן מה שלא מובן או יותר רלוונטי אליך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי הרבה ואני מוכן לבנות מפרט התקציב הוא 300$ ואני מעדיף שטנק(מיכל) יהיה בכלוב הצורבים

הלופ יהיה רק למעבד אבל אני מעדיף מערכת חזקה בישביל שאולי בהמשך אני יכול להוסיף גם לצ'יפסט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

300$ כולל משלוח או לא כולל ?

בגדול הקיטים של XSPC יהיו מצויינים..מה שכן הם מאוד יגיבלו אותך במחשבה של שידורג עתידי..

אם תרצה להכניס כרטיס מסך ללופ וכו..ולכן תחשוב טוב לאיזה כיוון אתה רוצה ללכת..מערכת מוכנה ושידרוג שלה..שגם משתלם עד גבול מסוים...

או לבנות משהו מאפס וגם שם תלוי מאוד בתקציב וכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקיט של SWIFTECH נראה מאוד מענין ויש עליו ביקורות טובות (ב-IN THE NEWS יש קישורים):

http://www.swiftech.com/mcr-x20-drive-rev2.aspx

רדיאטור 3X120 (או 2X120) אינטגרלי עם משאבה רצינית ובלוק ($205).

הוא בנוי כך שאפשר לפרק את המשאבה (עם אורך חיים צפוי של 5 שנות עבודה) ולהחליף במידת הצורך.

המשאבה ניתנת לשליטה במהירות דרך הביוס ואפשר להתקין את הקיט במאוזן או מאונך.

הקיט המלא, כולל גוף הקירור של המעבד (3X120) עולה $320. הקרטון שזה מגיע איתו נראה כמו קופסה בגודל בינוני לפי USPS כך שעלות המשלוח תהיה $45. אני מעריך שהמיסוי במכס יהיה מע"מ על התכולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...