הפרסומת של סופר פארם ביוטיוב. יש אפשרות לעתור לבית הדין הבינלאומי לצדק בנושא? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפרסומת של סופר פארם ביוטיוב. יש אפשרות לעתור לבית הדין הבינלאומי לצדק בנושא?

google18

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין לי בעיה עם פרסומת פה ושם, כל כמה עשרות סרטונים שתקפוץ פרסומת של חצי דקה לא מפריע לי.

מה שכן מפריע לי-

שהפרסומות ארוכות מדי (דקה שלמה לפרסומת? אני דוחף תקציר על מלחמת העולם השניה בכ"כ הרבה זמן.)

שהפרסומות מעצבנות- אחרי צפיה בודדת בפרסומת של סופר פארם עקרתי את השעה 11 מהשעונים בבית שלי, התחלתי במסע שכנוע מול הממשלה שיפציצו את תאילנד באטום, ואני מצטייד כרגע בגלונים של דלק לשרוף כל סניף של סופר פארם בארץ.

שהפרסומות לא מעניינות בגרוש (אני לא צריך לפרט...)

ושהפרסומות מופיעות יותר מדי.

המקרה הזה עונה על כל הסעיפים חוץ מהאורך. אני פשוט מרפרש את הדף כמה פעמים עד שהפרסומת בוחרת לא להופיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא נתקלתי בזה ואני מקווה שגם לא אתקל.

אני בכלל לא מבין את הרעיון של פרסום באנרים, אני אולי פעם אחת בחיים שלי לחצתי על בנאר.

לפי דעתי אתה גם לא תיתקל כי אתה משתמש פיירפוקס.

אני מכיר את התופעה המדוברת מפני שמידי פעם שהשועל טוען לאט את הסרטונים אני נכנס לכרום לראות אם שם יטען מהר יותר

ואז גם שמתי לב לתופעה הנ"ל. בהתחלה הייתי בטוח שזה איזה תוסף שהילדים בבית הוסיפו ואז הבנתי שככה זה ברגיל! ביזיון!!!

ולמה? כי יוטויוב זה גוגל וגוגל זה כרום. לכן לפי דעתי אין מה לצפות שיצא איזה חוסם פרסומות כזה בכרום כתוצאה מניגוד אינטרסים.

יופי אז הרווחתם 0.02 שניות יותר מהירות בכרום בגלישה לעומת זאת אנחנו חסכנו 1 מהחיים כל פעם שאנחנו טוענים סרטונים ברשת...

אז מי כאן בעצם הרוויח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...