שרשור אינטרנט דרך מחשב יעודי (שיהפוך לראוטר)*נוספה תמונה להמחשה* - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרשור אינטרנט דרך מחשב יעודי (שיהפוך לראוטר)*נוספה תמונה להמחשה*

doreiny

Recommended Posts

שלום לכולם...

אני גר מרחק בית מאבא שלי שמשתף לי 12 מגה מהבית שלו אלי...

לאחרונה נתקלתי בבעיה בראוטר שהתחבר לו לרשת הביתית כ client והפיץ לי אלחוטי בבית שלי ...

מה שעשיתי במקום הוא להביא מחשב ישן יעודי, התקנתי בו ווינדווס 7 ובעזרת מתאם רשת אלחוטי חזק אני מתחבר אליו לראוטר שלו..

ורוצה משם לשלוח דרך הכרטיס רשת החוטי שבאותו מחשב שיעדתי לזה לראוטר שיחובר לאותו מחשב ויפיץ בבית. .

עשיתי גישור ביין שני הכרטיסים (האלחוטי והחוטי) ונפח לי מעיין סמלון של מודם(network bridge) , האינטרנט עכשיו נשלח אל הראוטר מכרטיס הרשת החוטי (מחובר ליציאת ה wan) והאינטרנט פועל, הבעיה היא שכל כמה שעות אחדות לפתע לרטוטר שלי אין אינטרנט, יש לציין שבמחשב (שהפך לראוטר) האינטרנט עדיין עובד... אני צריך ללחוץ על הסמל של המודם(network bridge) ולהפוך אותו ל "לא זמין" ולהחזיר אותו חזרה כדי שהראוטר שלי יחזור לקבל אינטרנט... אחרי שאני עושה את זה כל פעם אני מקבל גם הודעת: התנגשות ip ...

מישהו יכול לעזור לי עם הבלאגן הזה בבקשה? (:

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם עם איי פי דינמי...

צריך לתת איי פי סטטי לאחד המחשבים?

או לאחד הכרטיסים (החוטי או האלחוטי) שנמצאים על אותו מחשב?

במידה וזה לא ברור, אני מצרף תמנה שאולי תסביר קצת את המצב (:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגישור נעשה... והאינטרנט עובד, הבעיה היא שאחרי שעות אחדות פתאום הראוטר אצלי בבית לא מקבל יותר , רק המחשב היעודי אצלי נשאר עם , כל מה שיוצא מהכרטיס רשת החוטי החוצה לא מקבל ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח שמח שאהבת... זה מוגדר ל 1 day...

וכשהראוטר אצלי בבית מפסיק לקבל (בשבילך שוב :lol: )

אני הולך למחשב עם הכרטיסים המגושרים ולוחץ על האייקום שהתווסף שם, של ה network bridge

ומבטל אותו ואז מחזיר אותו להיות זמין שוב, הכל מתחיל לעבוד כמו שצריך ואז הוא מראה לי חלון עם :

ווינדווס זיהה התנגשות איי פי, למרות החלון הזה הכל עובד כמו שצריך גם לפני שאני לוחץ על האישור...

בעיה מוזרה?

אני צריך לעשות את זה כל שעתיים בערך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...