מתקפת טרור ליד אילת: לפחות 11 פצועים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתקפת טרור ליד אילת: לפחות 11 פצועים

Alexkmr

Recommended Posts

שימו לב:

כל עדי הראיה מספרים שראו חיילים מצרים ואז נפתחה אש.

ושום כלי תקשורת לא מדבר על חיילים מצרים, או לפחות מחבלים מחופשים.

מנסים לטייח פה.

אתה אולי צודק אבל איך אתה יכול לדעת מה כל עדי הראיה מספרים בלי להשתמש בכלי תקשורת כלשהו?

ואם כל כלי התקשורת אומרים דבר אחד ויש כלי תקשורת כלשהו שאומר משהו אחר זה לא אומר בוודאות שהוא צדק אלא להפך כנראה שהוא טועה.

תשמע אם אתה מכיר ספציפית מישהו שהיה על האוטובוס למשל וראה חיילים מצרים בתוך ג'יפ מיצרי יורים מהנק"ל שלהם אז אני לא יכול להתווכח איתך

אבל אם זה משהו שקראת באיזה אתר אל תשכח שגם האתר שקראת ממנו יכול להיות לא אמין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהי זכר ההרוגים ברוך.

ועכשיו לדיון עצמו: לא נראה לי שזה פלשתינאים. זה פשוט נוגד את האינטרס שלהם בצורה מובהקת. ולא, זה לא היה איזה 2 שהידים לא מאורגנים(כמו אלה שרצחו את משפחת פוגל) - זו הייתה מתקפה מאורגנת היטב.

דיברו פה באמת על חיילים מצריים. אני לא יודע (ומקווה שלא) מדובר במתקפה מצרית מאורגנת אלא "לכל היותר" חיילים מצריים בודדים "יחסית", או מה שיותר הגיוני בעיניי - איסלאמיסטיים מצריים בדומה לאחים המוסלמים שלא חסכו דברים נגד "הישות הציונית" והסכם השלום - בפיגוע כזה הם מנסים(ואולי אף מצליחים) לקרוע את החבל הדק שעליו נע ונד השלום הקר בנינו לבין הפרעונים.

מעניין מאוד.

כמובן שכל ה"תיאוריה" שלי מבוססת על כך שהקבוצות השונות(פלשתינאים, איסלאמיסטיים, מצריים וכו') הן ראציונליות. וזו שאלה מאוד מעניינת שנראה לי שאין עליה תשובה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו אתכם, מציעים להקים ארגון טרור רק כדי להרגיש יותר טוב עם תחושת האובדן שלכם.

נכון שפגעו בנו כמדינה היום וכולנו מרגישים פגועים, אז או שתמצאו דרך שלא תפגע במדינה ובחפים מפשע להתמודד עם התחושות שלכם או שתחשבו באמת על איך אתם יכולים לתרום ולשנות את המצב. זה שתרביץ לאיזה ערבי שתפגוש ברחוב לא באמת ישנה כלום לגבי מה שקרה היום, תשאירו את המלחמה בטרור לאלו שמבינים בזה באמת.

שאלת מה אתה יכול לעשות כילד בן 16, תוציא מחשבות פאנטיות מהראש שלך ולך תרוץ בים או משהו עוד שנתיים תוכל לחסל מחבלים אם תיהיה טוב מספיק.

סתום את הפה שלך, כולם במדינה שלנו קמים ואומרים את אותם כמו דברים שלך, בינתיים הם הורגים לנו 1000 איש, בזמן שאנחנו הורגים להם 10 מחבלים בהתקלות איתם על איזה גבול או מחסום !

אז תסתום את הפה ואל תעצבן אותי !

אני כמעט בטוח שילדים בני 16 הם אלה שהרגו היום 7 מאנשי העם שלך ! על חאווה ! סתם ככה, כי בא לשרמוטות האלה. פחדנים !

אז תשב בשקט י'שמאלני ! בא לי להרביץ לערבי, זה מה שיספק אותי, יש לך בעיה ?!?!?

לך תגור בעזה, תמכור להם לאפות עם לאבנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אולי צודק אבל איך אתה יכול לדעת מה כל עדי הראיה מספרים בלי להשתמש בכלי תקשורת כלשהו?

ואם כל כלי התקשורת אומרים דבר אחד ויש כלי תקשורת כלשהו שאומר משהו אחר זה לא אומר בוודאות שהוא צדק אלא להפך כנראה שהוא טועה.

תשמע אם אתה מכיר ספציפית מישהו שהיה על האוטובוס למשל וראה חיילים מצרים בתוך ג'יפ מיצרי יורים מהנק"ל שלהם אז אני לא יכול להתווכח איתך

אבל אם זה משהו שקראת באיזה אתר אל תשכח שגם האתר שקראת ממנו יכול להיות לא אמין

זה מה שהניצולים מהרכבים ומהאוטובוס מספרים למצלמות.

אבל שום עיתונאי (גם ה"מומחים" לענייני ערבים) לא אומר זאת בעצמו.

תמיד חוזרים על אותם משפטים - קבוצת מחבלים שיצאה מעזה, התחבאה בסיני, וחדרה משם לישראל.

חיילים מצריים, גם אם לא יזמו את מתקפת הטרור, לקחו בה חלק פעיל, ואולי אף סייעו בהשגת ומסתור.

במצב הנוכחי אני לא אופתע אם במשרד החוץ וצה"ל מעדיפים לספר לנו שקרים כדי לא להעלות את המתיחות עם מצרים.

יותר מדי נאיביים (מילה עדינה) יושבים בחדרי הישיבות שלהם. אנחנו נמות, אבל לא יפנו אצבע מאשימה רק כדי שלא תעלה המתיחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שעות אחרי שבוצע הירי הראשון על האוטובוס (סיבובת 12 כך נאמר), מיד דיווחו הכתבים כי מדובר על חוליה שיצאה מעזה והסתננה דרך סיני. עם כל הכבוד, אבל איך קיבינימט אתם יודעים בוודואת מאיפה הם באו? עוד לא היה ידוע בכלל כמה מחבלים יש ואתם כבר החלטתם שמדובר במחבלים מעזה?

חסר אופציות? מחבלים ממצרים, ג'יהאד עולמי, בדואים מקומיים...

אלא אם אכלוסיית העיתונים וכתבים יודעים משהו שאנחנו לא, אז הרי מדובר בהסקת מסקנות לא אחראית בכלל שנועדה לגרום לזעם בציבור (בצדק כמובן, השאלה לאיפה צריך להפנות אותו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...