פעם שלישית גלידה, מחפש ראוטר - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פעם שלישית גלידה, מחפש ראוטר

asdasd

Recommended Posts

טוב, המלצות למחשבים לא הצלחתי לקבל בפורום, נקווה שפורום תקשורת יותר מועיל :)

אני מחפש לקנות ראוטר שיענה על הדרישות הבאות (אני לא יודע לגבי מחירים, אבל שיהיה סביר, נראה לי 300 ש"ח זה יקר לא?):

א. תומך בתקן N.

ב. יש לו לפחות יציאת ETHERNET אחת.

ג. עובד טוב עם מודם שמחלקים בבזק.

ד. יודע להתמודד בלי בעיה עם עומסים של הרבה חיבורים (למשל תוכנות שיתופיות).

ה. לא מתבייש גם כשמחוברים אליו 6 מכשירים אלחוטיים (כולל ציוד של מאק).

ו. לא מתנתק בעומסים ולא מנתק בעומסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי יש לי אותו רק בהתחייבות לשנתיים עליו (20 שקל לחודש בהחזר אם אני נשאר איתם), ככה שיוצא מחיר של 470 ש"ח, השאלה אם לא לקחת מודם שלהם בחינם ולקנות משהו יותר זול ואולי יותר איכותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על החוסר תגובה... קשה לי להאמין שמישהו פה שמבין לא לקוח NGN ואין לו מודם שכזה... פשוט הפורום הזה לא עוזר בשיט (הפורום כולו, לא ספציפית פה), לא קיבלתי כמעט אף עזרה על כלום, לא על מחשב חדש, לא על זה... תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא תעבוד איתו ותראה אם הוא מספק אותך

במקרה הגרוע תמיד תוכל להפוך אותו לBridge ולחבר אותו לראוטר שתקנה

הוא ענה בדיוק מה שהוא היה צריך להגיב.

אולי לא הבנת את התגובה שלו, הוא אמר שאם מה שיש לך פועל לך טוב, אז אין צורך להחליף במידה ויהיו לך בעיות נוכל לייעץ לך משהו אחר.

גם ככה אתה לא משלם עליו, אתה מקבל אותו בתוכנית חיוב זיכוי, ואם הוא עומד בציפיות ובשימושים שלך,אז הייתי אומר שהוא אחלה בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתה מפספס פה, דבר ראשון ענו לך פה לשאלות שלך, זה שהתשובה כבר לא מספקת אותך לא אומר שאתה צריך לדבר ככה, אף אחד פה לא חייב לך דין וחשבון, ובמיוחד שעם גישה כזאת לא תקבל עזרה.

הפורום הוא פתוח וחינמי לגמרי, האנשים פה עוזרים מתוך רצון על חשבון הזמן הפנוי שלהם, אם אתה לא מרוצה אתה מוזמן לצאת, לא מכריחים אותך להיות פה.

בקשר לבעיה שלך.

אם יוצא לך 470 שקל אז לא משתלם, קח רק מודם (בהנחה שהוא בלי תשלום כמובן), ותקנה ראוטר טוב ב300-500 ש"ח.

הראוטר שאתה תקבל כניראה פשוט יותר ממה שתוכל לקנות במחיר זהה.

למרות זאת, אם זה לא עניין של מחיר ולא מעניין אותך, יכול להיות שהראוטר מבזק כן יספק אותך.

יום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...