הקניה/מכירה הכי טובה שלכם בeBay? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקניה/מכירה הכי טובה שלכם בeBay?

F430

Recommended Posts

אין לי שום עניין ב"מותג", אבל לצערי אלו המוצרים היחידים בשוק שאני יודע שהם איכותיים. שהצבע לא יירד 2-3 כביסות וגם לא אחרי 20 ושהחולצה לא תתחיל להיפרם באופן ספונטני.

החולצות פשוט יושבות טובות ונראות טוב, תכונות שמאוד נדירות במוצרים זולים [למרות שאני בטוח שאפשר לייצר ולמכור את אותם המוצרים בחצי מחיר ופחות].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה העניין, אני קניתי כמה חולצות כאלה איכותיות ביותר ב-30$ לחתיכה באאוטלטים בארה"ב. מעניין ת'סבתא שלי שזה דגם של שנה שעברה,

העיקר שהן יושבות עליי מעולה, נראות טוב ובד איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בדיוק הנקודה. אני יודע שגם אם הם היו לוקחים 200 ש"ח [לחולצות של 100+$] הם היו מרוויחים יפה והלקוח היה מקבל מוצר איכותי.

אני יודע שגם אם פרארי היו לוקחים 100,000$ פחות על כל אוטו, עדיין היו מרוויחים יפה והלקוח היה מקבל מוצר איכותי.

אין מה לעשות, כל עוד יש מישהו שיהיה מוכן לשלם המחיר לא ישתנה. וחוץ מזה, חולצות כאלה לא קונים כל שבועיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה איזורים אתה שומע איתו? תחנות הרדיו הפיראטיות לא עולות על התדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תמיד כדאי לשלוח מיילים ולדבר עם המוכרים. לא פעם קיבלתי משלוח ממוכר שכביכול לא שולח לחו"ל בכלל או לארץ בפרט.

2. ag43 - תחנות הרדיו בארץ, ואני מדבר על אלה של בני הדודים הם מכה. אל אף האמור, המשדר הנ"ל עושה עבודה טובה, מצליח לפעמים

להתעלות בצורה נקייה על תחנות ישראליות עם אות נקי. אה, ואני נמצא באיזור הכי גרוע - ליד ירושלים (קרוב יותר לירדן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...