רכישת מחשב נייד בארה"ב - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת מחשב נייד בארה"ב

moti7

Recommended Posts

שלום, אחותי כרגע בארה"ב והיא תשאר שם בחודש הקרוב, בשנה הבאה היא מתחילה ללמוד בהעברית בירושלים האם היא נחשבת סטודנטית בפני האמריקאים?

היא קונה לעצמה נייד שם והיום אחד המחשבים בבית שלי נפטר, אז אני רוצה לנצל את ההזדמנות ושהיא תביא עוד מחשב הביתה.

שאלות :

- האםה יא יכולה להביא 2 מחשבים ולא יעשו לה בעיות במכס בארץ/בארה"ב?

- היא זכאית לקבל הנחות סטודנטים?

- היא נמצאת בניו-יורק בעיקרון האם אתם מכירים שם חנויות טובות עם משתלמים? או חנויות באינטרנט שאני יכול להזמין(אני לי בעיה לבצע הזמנה יש לי שם כתובת אמריקאית)

תודה לעוזרים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- האםה יא יכולה להביא 2 מחשבים ולא יעשו לה בעיות במכס בארץ/בארה"ב?

לא מומלץ לנסות את זה. מי שמביא נייד אחד, קל להאמין שזה הנייד האישי שלו או נקנה בדיוטי. שניים זה כבר סיפור אחר, וזה מעורר חשד.

אם היא יוצאת מהארץ עם 2 ניידים ומצהירה עליהם, קשה לי להאמין שאם היא תגיע עם 2 ניידים אחרים משהו ירגיש. אבל זה לא המקרה.

אתה יכול לנסות להצהיר רק על אחד, ולהגיד שהשני יצא מהארץ. גם עם מס המחיר זול מהמחיר בארץ כנראה.

- היא זכאית לקבל הנחות סטודנטים?

תלוי איפה.

בחנות רגילה לחלוטין, יש סיכוי שעם כרטיס סטודנט בינ"ל היא תקבל הנחת סטודנט. זה ניתן לפי החלטת החנות.

בקניה באינטרנט, לדעתי אין סיכוי לקבל הנחת סטודנטים - כדי להחשב סטודנט בארה"ב באינטרנט, אתה נדרש לכתובת מייל של מוסד לימודים בארה"ב.

- היא נמצאת בניו-יורק בעיקרון האם אתם מכירים שם חנויות טובות עם משתלמים? או חנויות באינטרנט שאני יכול להזמין(אני לי בעיה לבצע הזמנה יש לי שם כתובת אמריקאית)

תפרסם דרישה בפורום ניידים, ואפשר יהיה לענות לך בצורה הכי מדוייקת - איזה מומלץ ואיפה ניתן לקנות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...