אפרופו מחאה, מה עם מחאה על מחירי החומרה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפרופו מחאה, מה עם מחאה על מחירי החומרה

yogev_23

Recommended Posts

למה מערכת מחשב בארה"ב תעלה בממוצע 40% פחות מבארץ?

הרי היבואנים כאן קונים באותו מחיר שAmazon קונה אז למה ההפרש-אין סיבה.

גם מלהסתכל כאן על לוח "יד שניה" בא לבכות, אנשים מוכרים מוצר משומש במחיר גבוה מחדש בארה"ב. כבר יותר משתלם להזמין מeBay

עובדים עלינו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להשוות את עצמך לשאר העולם, לא למצב בישראל לפני 10 שנים. אגב 10 שנים, אני לא חושב שמהירויות האינטרנט המהיר בישראל כיום מתקרבות לחבילות 20 מגה שהיו נחלת הכלל באירופה גם לפני 10 שנים.

אתה קולט שהמחשבים הניידים הפושטים שמוכרים ברשתות ב2900 ש"ח עולים בארה"ב 400 דולר?

אני ככח אדם איכותי לא חושב להשאר במדינה אחרי התואר, זה נכון מה שאומרים עלינו- ליהודים רק כסף בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחירי החומרה דווקא מצויינים. יש תחרות גבוהה בעולם המחשבים והמחירים בתחתית (סטיק של 4GB ב100 ש"ח מישהו?)

מחירי הניידים מצד שני גבוהים מאוד ועלייהם כן אפשר למחות כי עלול להיות מצב שמשיגים עליהם רווח לא מבוטל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכל זאת מחשב ממוצע בארה"ב עולה 500-1000 שקל פחות. מחירי הזכרונות בריצפה בלי קשר לזה, מדובר ברכיב זול ויש הרבה מאוד יצרניות בשוק הזה. המחירים של חנויות המחשבים בארץ קרובים יותר למחירים של חברות פרימיום כמו .

מחשבים בארץ זה בכלל שוד, החברות בקושי משלמות תשלום נוסף על הדברים האלה ובכל זאת המחיר גבוה בהרבה מבשאר העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחאה לא צריכה להיות טרנד כמו אוהל או הנפת שלטים.

יקר לך? אל תקנה. תפנה למתחרים, תייבא מחו"ל, תפתח עסק עם מחירים "נורמאליים" ותתחרה. השוק פתוח. מי ידע, אולי אתה יותר חכם מכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

500-1000 ש"ח זה אם אתה קונה מחשב בסדר גודל של 3 אלפיות. זה עולה לינארית..

יאללה בואו נצא להקים אוהל של HWzone. כבר אי אפשר לקנות מחשב מפנק ב15000 ש"ח במדינה הזאת!

יקר לך? אל תקנה. תפנה למתחרים, תייבא מחו"ל, תפתח עסק עם מחירים "נורמאליים" ותתחרה. השוק פתוח. מי ידע, אולי אתה יותר חכם מכולם.

למי שהיה ספק מה היא "פסיביות חברתית".. עוד אחד של "יאללה תפסיקו להתלונן זה מה יש" (ליכודניק, נו מה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משעשע שאתם מנסים להשוות את לארה"ב.

רוצים להשוות מחירים? את משווים לאירופה

עכשיו לכו תסתכלו על מחירי החומרה באירופה ותשאלו את עצמכם אם באמת יש על מה להתלונן, המחירים של שוק החומרה בישראל זולים.

אני אפילו אעז ואגיד שישראל היא 1 מ 25 המדינות הזולות בעולם בעניין הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איך שיערת את המספר 25, אבל בהחלט יחסית לגודל המדינה והריחוק הגיאוגרפי מהמקום ממנו מייבאים, המחירים פה טובים מאוד.

המון חלקים בכלל לא משתלם אפילו לייבא לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהכל. ריחוק גיאוגרפי? אהמ למה אני קונה מעבד באותו מחיר של ארה"ב כשהרכיב מיוצר בישראל בעוד שכדי להגיע לארה"ב הוא עובר טיסה בין יבשות+מיסים?

שום דבר שחרם לא יכול לפתור. אבל בישראל יודעים רק למחות ולהמשיך לשלם יקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי שבכל שאר 90% המוצרים, היו מחירים עם פער דומה באחוזים למחירי חומרת המחשבים בישראל, יחסית לשאר העולם.

אם זה . אם זה . או אם זה המון מוצרי צריכה אחרים.

במידה וזה היה כך, מצבנו היה הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משעשע שאתם מנסים להשוות את לארה"ב.

רוצים להשוות מחירים? את משווים לאירופה

עכשיו לכו תסתכלו על מחירי החומרה באירופה ותשאלו את עצמכם אם באמת יש על מה להתלונן, המחירים של שוק החומרה בישראל זולים.

אני אפילו אעז ואגיד שישראל היא 1 מ 25 המדינות הזולות בעולם בעניין הזה.

מעניין אותי מאוד איפה ראית מחירי חומרה באירופה(ובאיזו מדינה) או על מה אתה מתבסס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...