שאלה לגבי חיבורי של מערכת סראונד למחשב וכפרט הAD880 - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי חיבורי של מערכת סראונד למחשב וכפרט הAD880

1

Recommended Posts

לא תמצא כבל כי אין כזה, למה? כי בצד אחד אתה רוצה אות דיגיטלי אופטי ובצד השני "בננה" אנלוגית?

אתה צריך כרטיס קול עם יציאה קואקסילית, לא שום דבר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לאאאאא!!! אני רוצה בננה SP-DIF!! אני קיבלתי עם הרמקולים בננה SP-DIF ובכרטיס קולי שלי יש יציאות רגילות ו2 אופטיות..

אז אני צריך כבל SP-DIF שבצד אחד הוא כמו שקיבלתי עם הרמקולים ובשני הוא אופטי.....

ואם אין כזה דבר? אז מה אני עושה???????

עריכה: ובבקשה אל תיתפוס אותי במילה, כי אני לא מבין בזה כימעט כלום..! אז מה הפיתרון? לקחת מתאם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואלה, עשית סלט לא נורמלי.

אני ממה שאני קורא בקושי הבנתי מה אתה מבקש פה...

בכל אופן, שתבין, אות דיגטלי לא תוכל להפוך לאנלוגי ולהפך, ואופטי יוכל להשאר אופטי ולא יוכל לעבור בכבל קוקסיאלי רגיל

עכשיו תנסה להיות יותר ברור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיצטער...

בקיצוררר! איך אני מחבר תרמקולים שלי לכרטיס קול המובנה שלי בלוח IC7 יש שם 5 יציאות..

שחור- סאב וסנטר

כחול-LINE IN

צהוב- LINE OUT (אם אני לא טועה)

ירוק-לא זוכר

כתום- מיקרופון

אז מה אני עושה? ובאיזה צד אני שם תמתאם? אולי תעזרו לי ופשוט תכתבו איזה מדריכון לחיבור ADA880 לדיגיטלי???

כי להרבה יש בעיות עם זה! שימו את זה דביק זה יהיה נחמד לשבועיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש תבעיה של החיבור של הרמקולים האלו למחשב!

הלכתי לחנות אבל הוא לא הבין מה אני רוצה, אמרתי לו שאני צריך מתאם מדיגטלי לדיטלי של הכרטיס קול, הוא לא הבין בכלל ולא רציתי לקנות

מתאם שלא יעבוד.

איזה מתאם לעזאזל אני צריך לבקש? מה התכונות שלו?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדר!!!!:

1. אין דבר כזה כבל שבצד אחדהוא אופטי ובצד השני הוא אנלוגי

אופטי זה אתה יודע איך כבל אופטי בנוי מבפנים? הוא חלול ויש לו איזהשהי מסגרת עגולה שאני לא יודע ממה היא עשויה שהלייזר עובד דרכה

איך אתה רוצה בדיוק שהלייזר הזה יהפוך לאות אנלוגי בתוך הכבל?

2. מה שאתה צריך זה יציאה קואקסיאלית שהיא יציאת PL קטנה כמו של רק מונו

עם אין לך כזאת יציאה בלוח אז תקנה לייב שיש לו כזאת יציאה וחבר שם חוט מונו רגיל עם כניסת PL ויציאת PL

וזהו!

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדר!!!!:

1. אין דבר כזה כבל שבצד אחדהוא אופטי ובצד השני הוא אנלוגי

אופטי זה אתה יודע איך כבל אופטי בנוי מבפנים? הוא חלול ויש לו איזהשהי מסגרת עגולה שאני לא יודע ממה היא עשויה שהלייזר עובד דרכה

איך אתה רוצה בדיוק שהלייזר הזה יהפוך לאות אנלוגי בתוך הכבל?

2. מה שאתה צריך זה יציאה קואקסיאלית שהיא יציאת PL קטנה כמו של רק מונו

עם אין לך כזאת יציאה בלוח אז תקנה לייב שיש לו כזאת יציאה וחבר שם חוט מונו רגיל עם כניסת PL ויציאת PL

וזהו!

::)

כל המילים המודגשות אלו מושגים שאני לא מבין, אין לי מושג מה הם...

הייתי מוכן לשמוע הסבר.

ולא הבנתי מה הקשר כבל אופטי? לפי מה שהבנתי אני אמור לחבר את הכבל הדיגיטלי שהגיע עם הרמקולים לכרטיס קול, אבל היציאה בכרטיס קול היא כמו של ולא מתאימה לכבל הדיגיטלי, אז איזה כבל אני צריך??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא...

יש לי ברמקולים ADA880 יציאה אנלוגית עם כבל אנלוגי שהוא בדיוק כמו של האוזניות וכמו היציאה של הדיגטילי, אבל זה אנלוגי ואני לא יכול לחבר מיציאה דיגיטלית של הכרטיס קול לכניסה אנלוגית של הרמקולים!!

והיציאה הדיגטלית של הכרטיס קול היא כמו של האוזניות אבל הכניסה הדיגיטלית של הרמקולים היא כמו של AV כזאתי עם כבל אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואוווווו איזה עצבים!!!!! זה הכבל!!!!!!

אתה צריך כבל עם 2 פלאגים של אבל מונו

לחבר ליציאה דיגיטלית בכרטיס קול ובכניסה דיגיטלית ברמקולים!! זה מה שאתה צריך!

יודע מה אני לא יודע איזה כניסה יש ברמקולים שלך צלם אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אחרי שהבנתי.... יש לי כמה שאלות מסכמות מה יותר טוב בכבל 0.75OHM מכבל שבצד שלו הוא מומ ובצד שני הוא RCA?

והאם באודיג'י יש כניסה דיגיטלית לרמקולים? יעני בלי ממיר? ואילו יתרונות יהיהו לי אם אחבר אודיגי' בתור כרטיס קול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...