ניתוק disconnected sessions של מכונות בדומיין - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניתוק disconnected sessions של מכונות בדומיין

m1ke

Recommended Posts

הבעיה מאוד פשוטה - אתה משאיר מחשב במצב locked בעבודה עם מסמכים פתוחים וחוזר ביום למחר והכל כפי שהיה. אבל, אם אתה עושה rdp מהבית, כשאתה חוזר בבוקר אתה מגלה שהכל נסגר כי המערכת עשתה log off ל session המנותק.

מדובר על וינדוס 7 64 ביט. AD הוא 2003.

מצאתי ב AD תחת כל יוזר טאב בשם sessions ושם מוגדר Never בכל שדה שרלוונטי לבעיה הזאת:

Disconnect idle session - Never וכו'

עם זאת התופעה עדין קיימת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעיף מבט על הפוליסי שאומר Terminate session when time limits are reached שנמצא ב User Configuration\Policies\Administrative Templates\Windows Components\Terminal Services\Terminal Server\Session Time Limits

מצורף קישור ל-technet שמסביר קצת על זה http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc753112(WS.10).aspx

יש לך את זה גם ברמת ה-Computer Configuration שווה אולי לבדוק את שניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי על ההגדרות ולצערי אין שום דבר חדש. הלכתי ושיניתי את זה ברמת המחשב, ועדין אני רואה שהsession נסגר אחרי פרק זמן מסויים. בevent log אני לא רואה שהוא כותב את סיבת הסגירה.... גאד דאמיט. :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שזה עובד רק על גרסת server, אבל נסה בכל זאת להריץ tsconfig.msc

שאלה... האם בתוך ה active directory users and computers המחשב נמצא בתוך organisation unit כלשהו, או בתוך הברירת מחדל, תיקיית computers ?

עריכה: אני שואל מכיון שבמקרה הראשון (בתוך OU) המחשב מקבל את ה group policy מ domain controller, ובמקרה כזה אתה צריך לבדוק את ההגדרות בתוך ה GPOs המשפיעים על אותו OU, דרך ה Group Policy Management.

ובמקרה השני, המחשב לא מקבל את ההגדרות מ domain controller, והוא מחליט לעצמו. במקרה כזה ההגדרות הקובעות הם בהרצת gpedit.msc במחשב מקומית.

עריכה 2: תבדוק גם ב GPOs המשפיעים על ה OU שבו היוזר ממוקם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי אינסוף חפירות ב GPO (לוקאלי ודומיין) מה שעשה את הטריק היה לשנות את הערך של המפתח הבא ברג'יסטרי ל-0:

HKLM\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows NT\Terminal Services!MaxDisconnectionTime

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...