קורס פיתוח תוכנה בטכניון - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורס פיתוח תוכנה בטכניון

yigael_o

Recommended Posts

היי, חבר פנה אלי ורצה להתייעץ בתור מישהו שכבר עובד בתחום, על קורס פיתוח התוכנה בטכניון (תל- אביב)

כמובן שבגלל שאין לי ניסיון בנושא אז החלטתי לפנות אליכם.

המידע בקשר לקורס הרלוונטי מופיע כאן:

http://cont-edu.technion.ac.il/?catid=%7bC1AA0FED-3BDD-4433-857B-988A27DC3212%7d

האם מישהו מכיר ויודע האם מומלץ או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הוא מצפה לקבל מהקורס ומה הרקע הקודם שלו?

אם הוא מצפה יום אחרי הקורס להתקבל כמפתח ואין לו תואר ורקע קודם - זה קצת לחיות בלה לה לנד.

אם הוא עוסק כבר בפיתוח אבל בתחום אחר ורוצה להתפתח לכיוון - זה יכול ליהיות כיוון לא רע (למרות שמפתח טוב כנראה ילמד בעצמו את השפה בהרבה פחות זמן)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הוא מצפה לקבל מהקורס ומה הרקע הקודם שלו?

אם הוא מצפה יום אחרי הקורס להתקבל כמפתח ואין לו תואר ורקע קודם - זה קצת לחיות בלה לה לנד.

אם הוא עוסק כבר בפיתוח אבל בתחום אחר ורוצה להתפתח לכיוון - זה יכול ליהיות כיוון לא רע (למרות שמפתח טוב כנראה ילמד בעצמו את השפה בהרבה פחות זמן)

ליביו

אין לו שום רקע בנושא. יש לו תואר בנושא לא רלוונטי לעניינינו.

אני מניח שמה שהואמצפה לקבל בסוף הקורס זה עבודה. האמת שאני באמת מבין את זה שהוא לא רוצה להשקיע עוד 4 שנים בעוד תואר אבל גם אני חושב שזה יהיה קשה בלי תואר במדעי המחשב.

בכל מקרה השאלה שלי נקודתית, האם מישהו מכיר את הקורס ויכול לחוות דעה על הרמה שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

הי,

אני יודע שזה די מאוחר וודאי לא רלוונטי למי שפתח את הדיון, אבל כמו שאני הגעתי אלי במקרה, אולי גם אחרים יגיעו ואני רוצה להוסיף מידע רלוונטי.

אני רוצה לציין לטובה את קורסי ההסבה לאקדמאים שמציעה חברת Pacific Software ("גילוי נאות": אני מכיר את החבר'ה שם באופן אישי).

מדובר בתוכנית ייחודית (למיטב ידיעתי) של השמת בוגרי מדעים מדוייקים למקצועות התוכנה אחרי קורס בן מספר חודשים. הקורס על חשבון החברה ובסופו הסטודנטים מתחייבים לשנתיים של עבודה אצל אחד הלקוחות. מה שמעולה לצבירת ניסיון.

**** הפורום הוא לא פלטפורמה ולפתרסום וקידום אינטרסים ***

נשתמע,

מתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר יש לו תואר אקדמי, לטעמי זה פתרון טוב. הרי למשרות רבות לוקחים בוגרי תואר במדעי המחשב \ הנדסת תוכנה לא בכלל שהם יודעים לתכנת (כי הרבה לא יודעים אחרים התואר) אלא בגלל ה"רצינות", מיומנויות הלמידה שהם רכשו בתואר וכן הלאה. זה שיש לאדם תואר מראה על כך שזה בן אדם שכן השקיע בעצמו. הקורס המקצועי יביא לו את הבסיס הדרוש כדי להתחיל לעבוד בתחום התוכנה ספציפית. אני מאמין שקורס של הטכניון הוא קורס רציני ונראה לי סביר שגם הרבה מעסיקים יחשבו כך.

זה עדיין תלוי באיזה תואר ראשון יש לו, מאיפה ומי יהיה המעסיק. , לדוגמה, כנראה לא יתעניינו בו.

שמעתי על מישהי (עמיתה לעבודה של חבר) שסיימה לימודי הנדסת חשמל בטכניון, לא מצאה עבודה (לא ברור לי למה...), עשתה את ההסבה המקצועית המדוברת והתחילה לעבוד בתחום התכונה בחברת מל"מ (Malam).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם כנראה בוחרים אנשים שהם בוגרים מצטיינים מראש או בעלי פוטנציאל ואח"כ - יש התחייבות של שנתיים (שפה כנראה הקץ') של עבודה , שאני מנחש שהם לא מחויבים למצא לך עבודה (וזה בסדר ולגיטימי - שימצאו רק לטובים) אבל אני מנחש שבשכר לא להיט שהם מקבלים עליו קופון יפה.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, לא יודע מה נזכרתם כל כך מאוחר אבל בכל מקרה כתוב "פסיפיק תוכנה (פסיפיק סופטוור) מציעה מגוון מסלולי הכשרה, המיועדים לבוגרים מצטיינים מהפקולטות המובילות

.בארץ למדעי המחשב ולמדעים מדויקים"

מה שלא מתאים לחבר שיש לו תואר בנושא לא קשור. בכל מקרה הוא נרשם לקורס ודווקא דיי מרוצה, אני מניח שיהיה מאוד מרוצה אם ימצא עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...