שאלה על Medal of Honor - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על Medal of Honor

natan805

Recommended Posts

אני זוכר לפני שנים ששחקתי במשחק שנקרה Medal of Honor ,אני מתכוון לפחות 7 שנים ואני זוכר שזה היה משחק טוב והיה שמה שלב שדומה לסרט להציל את טוראי ראיין ולפני כמה ימים התקנתי משחק שקיבלתי מחבר שנקרה גם Medal of Honor חדש

וזה לא Medal of Honor2 כי לא כתוב וגם ראיתי שאמור לצאת גם Medal of Honor2 בקרוב.

אז קודם כל אני לא טועה שיצא שני גירסאות? כי אולי לפני 7 שנים זה לא היה בMedal of Honor אלא משהו עם שם דומה וטעיתי? ואם לא אז למה לא קראו לו Medal of Honor2 ? יש תשובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חנויות שהוא נקרא בהן MEDAL OF HONOR 2010. המשחק היה לא כל כך מוצלח. אני עדיין משחק בו לפעמים. יש בערך 1000 שחקנים כל יום שמשחקים MOH על כל יום

למה התכוונת לא מוצלח לmoh החדש? כי המשחק יפה כמעט כמו bf2 רק שיש לו דברים מעצבנים ותקיעות.ולא הבנתי אותך מאיפה אתה יודע ש1000 איש משחקים במשחק כל יום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק דעה אישית שלי, אבל אם יש רק 1000 שחקנים (תאמין לי אני יודע מה אני אומר, כי יש במשחק אפשרות לראות כמה משחקים כרגע) במשחק שעוד לא עברה שנה אחרי השקתו זאת אומרת שהוא נכשל.

SP שלו כושל עם מלא באגים, MP נעשה על ידי DICE אבל זה לא הציל אותו כי אנשים ראו בו חיבור של BC 2 עם COD. היו גם דברים אחרים בעיצוב לא כל כך מוצלחים. אני לפעמים משחק ואוהב אותו. היה בו פוטנציאל להיות משחק טוב, אבל עשו אותו בחיפזון וכך הוא יצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר לפני שנים ששחקתי במשחק שנקרה Medal of Honor ,אני מתכוון לפחות 7 שנים ואני זוכר שזה היה משחק טוב והיה שמה שלב שדומה לסרט להציל את טוראי ראיין ולפני כמה ימים התקנתי משחק שקיבלתי מחבר שנקרה גם Medal of Honor חדש

וזה לא Medal of Honor2 כי לא כתוב וגם ראיתי שאמור לצאת גם Medal of Honor2 בקרוב.

המשחק שזכית לשחק בו היה הכותר הראשון בסידרת מדאל אוף הונור והוא נחשב בעיניי רבים לאחד ממשחקי ה FPS

הטובים בכל הזמנים ולאחד ממשחקי המולטי המשובחים וגם אני חושב כך.

מי שפיתח את אותו משחק (Medal of Honor: Allied Assault) היתה חברה צעירה בשם 2015 שכבר לא קיימת

מאחר מבכיריה החליטו לפרוש ולהקים חברה צעירה אחרת העונה לשם Infinity Ward שפיתחה כותר מתחרה בשם call of duty

מאז הכותר הראשון, הסדרה רק הלכה אחורה והפכה בעיניי לבדיחה ולא דומה בכלום לכותר הראשון.

מה שנשאר היום זה רק השם "מדאל אוף הונור" ונסיון חסר סיכוי להתחרות בסדרת COD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה המשחקים שיצאו בסדרה, לפי הסדר:

כולם הופצו ע"י EA, אך כל אחד נעשה ע"י מפתחת / מספר מפתחות אחרות, כששלושת הכותרים הראשונים היו הטובים יותר ופותחו ע"י 2015. מאז... כמו בכל מוצר מצליח היום, מחליטים על סיום רק כשמביכים מספיק את המותג וממצים את הרווחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MoH:AA היה משחק מצויין, וגם את ההרחבה הראשונה שלו Spearhead מאוד אהבתי. זה המשחק שהכי הצליח להעביר לי את החוייה של מלחמת העולם השניה.

אני זוכר ששיחקתי פעם ראשונה בשלב של הפלישה לנורמנדי (Omaha Beach) והייתי בהלם.

Ariborne היה חביב מינוס, בPacific Assault אהבתי רק את השלב הראשון בפרל הרבור.

COD השני היה גם מעולה לדעתי, אני מאוד נהנתי ממנו.

אתם זוכרים שהיה שרת אירופאי שהיה רק omaha beach ומקום ל50 אנשים? לשחק שם זה היה משהו לא נורמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן Spearhead and allied assault

נוסטלגיה הייתי משחק את זה שהייתי בערך בן 10 11 חחח

מצאתי את עצמי לפני כמה ימים מתקין אותם שוב לראות אם יש עוד אנשים שמשחקים וממש הופתעתי לגלות שיש...

חבל שלא מוציאים משחק מלחמת העולם השניה חדש עם גראפיקה טובה שמתאימה לזמננו ...

WW2 אומנם חרוש... אבל זה המשחקים שהיו הכי טובים ואהובים עלי ואני מכיר הרבה שיסכימו איתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...