רשום לי שאני גולש על 54MBPS והראוטר על 108... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשום לי שאני גולש על 54MBPS והראוטר על 108...

NIVTAL

Recommended Posts

שלום,

יש לי כרטיס DWA-131 עם מהירות של 300 MBPS והראוטר(wr641g) מכוון על 108 MBPS והגלישהקצת איטית אני על מחשב נייד וב- 7 יש לי 5 קווים של קליטה (מקס') וראיתי שהמהירות שלי היא 54 MBPS...

איך זה יכול להיות?

unledzjz.jpg

אני גולש עם קווי זהב 2.5...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוב הראוטרים הבינתיים ברגע שיש מחשב שמסוגל להתחבר מקסימום על תקן G - 54MBPS, זה מנחית את המהירות חיבור של כל המחשבים בלי להתחשב במהירות המקסימלית שלהם - זה קורה בגלל שהוא רוצה לשתף גם את המחשב הנוסף, במידה ובאמת יש לך מחשב כזה בבית שיכול להתחבר עד תקן G תנתק אותו ותתחבר מחדש עם המחשב שלך ותגיד אם יש שינוי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוב הראוטרים הבינתיים ברגע שיש מחשב שמסוגל להתחבר מקסימום על תקן G - 54MBPS, זה מנחית את המהירות חיבור של כל המחשבים בלי להתחשב במהירות המקסימלית שלהם - זה קורה בגלל שהוא רוצה לשתף גם את המחשב הנוסף, במידה ובאמת יש לך מחשב כזה בבית שיכול להתחבר עד תקן G תנתק אותו ותתחבר מחדש עם המחשב שלך ותגיד אם יש שינוי..

תודה רבה על העזרה, לכבות את אותו מחשב יעשה את העבודה או שצריך לנתק את הכרטיס רשת?

אה וגם חיברתי עוד ראוטר כ- access point והוא מחובר לראוטר למטה, הבעיה שהראוטר כ-access point הוא 54 MBPS, אם אני מתחבר לראוטר הרגיל, בגלל שמחובר לו access point עם תקן G אז בגלל זה הוא גולש על 54 או שזה רק בגלל אותו מחשב?

סליחה אם לא הבנת חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה הקשר פה לפעולות של דפדפן? זה רוחב הפס של התקן הזה. אתה גם ככה לא צריך יותר מהרוחב פס הזה בשביל הפעילות הזאת.

מעבר לכך הביצועים נטו תמיד יותר נמוכים בגלל הפרעות מסביב.

ההגדרה שאתה מציין אותה מתייחסת ל Super G (לפעמים גם נקראת turbo mode) ומאוד רחוקה מלהיתמך בכל ציוד קצה ובכל מצב.

אם יש לך בעיות ביצועים תיעזר בכלי איבחון ובקרה ו packet sniffer כדי להבין מה הבעיה באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה וגם חיברתי עוד ראוטר כ- access point והוא מחובר לראוטר למטה, הבעיה שהראוטר כ-access point הוא 54 MBPS, אם אני מתחבר לראוטר הרגיל, בגלל שמחובר לו access point עם תקן G אז בגלל זה הוא גולש על 54 או שזה רק בגלל אותו מחשב?

התשובה היא כן - ההתחברות של הAP (הנתב הנוסף של תקן G) היא כמו התחברות של מחשב רגיל מבחינת הנתב הראשון.

עלייך לנתק את הנתב הנוסף ולהתחבר ישירות לנתב המהיר על מנת להנות משיא המהירות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...