שליטה מרחוק - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שליטה מרחוק

dtssupport

Recommended Posts

כאשר אני משתלט מרחוק על מחשב ברשת זה LOGOFF לצד השני וגם נועל את המחשב.

איזה פתרון אחר יש ?

אני נמצא בדומיין עם כ-60 מחשבים.

שאלה אחרת, השעון ברשת והשרת מפגר בשעה. אנשים שמתעסקים כאן עד היום העדיפו לא לגעת בקטע הזה.

יש סיכון ממשי ? יש פתרון פשוט ?

למיטב ידיעתי כרגע יש כאן את השרת DC ועליו EX ובנוסף יש שרת SQL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תוכנות השתלטות שלא עושות LOGOFF ולא נועלות את המחשב.

TEAMVIEWER אפילו מאפשר לאדם במחשב הנשלט לעבוד במקביל יחד איתך על אותם דברים ולהזיז את אותו סמן.

לגבי שעה אני לא מבין מה הבעיה.

מגדירים את כל המחשבים להתעדכן מהשרת, ואת השרת להתעדכן דרך האינטרנט.

הדבר היחידי שאולי יש איתו בעיה זה מעבר לשעון קיץ/חורף שיכול להשתנות בישראל ולא ברור אם הוינדוס/שרת-זמן מתעדכן על זה ומעדכן בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחברות בעזרת MSTSC עושה לוגאוף לצד השני...

בשביל להתחבר לסשן פתוח אתה צריך תוכנת צד שלישי.

יש VNC, minidame ware וכו..

שעון בשרתים ותחנות זה דבר חשוב.

אתה צריך להגדיר את השרת שיסתכרן מול שרת זמן באינטרנט ואת התחנות שיסתכרנו מול הDC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על המענה.

לגבי ההשתלטות מרחוק - חיפשתי פתרון שלא יעלה (לפחות בינתיים) לחברה כסף.

לגבי השעון - אין לי ספק שהבעיה היא מצד השרת שלנו. חשבתי "פשוט" להגדיר את השעה ולבטל סנכרון מול האינטרנט (כמו שהייתי עושה במחשב ביתי). לכן, אני רוצה להיות בטוח מה הדרך הנכונה והבטוחה לעדכן שעה ובלי לגרום לתקלות או בעיות ברשת כולה ובשרתים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר מדברים על חיבור בRDP למחשבים מבוססי יש מגבלה של session ניתן ליישם. במערכת שהיא לא server ניתן להתחבר רק פעם אחת ב console ופעם אחת ב terminal.

TeamViewer בכלל לא נחוץ ולא מיועד לצרכים כאלו. כמו שGilad Broun ציין, יש פתרונות דיי פשוטים לרשת LAN בה יש מספיק רוחב פס ואבטחה כמו VNC או DameWare mini remote (שהוא חלק מ NT utilities). שני הפתרונות שציינו דורשים התקנת agent בתחנות הקצה והגדרת אימות.

זמן הוא דבר קריטי ביותרברשת. האם תחנות הקצה מסטנכרנות מול הDC? מה הפלט של net time?

מה רמת הידע שלך בתחום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר מדברים על חיבור בRDP למחשבים מבוססי יש מגבלה של session ניתן ליישם. במערכת שהיא לא server ניתן להתחבר רק פעם אחת ב console ופעם אחת ב terminal.

TeamViewer בכלל לא נחוץ ולא מיועד לצרכים כאלו. כמו שGilad Broun ציין, יש פתרונות דיי פשוטים לרשת LAN בה יש מספיק רוחב פס ואבטחה כמו VNC או DameWare mini remote (שהוא חלק מ NT utilities). שני הפתרונות שציינו דורשים התקנת agent בתחנות הקצה והגדרת אימות.

זמן הוא דבר קריטי ביותרברשת. האם תחנות הקצה מסטנכרנות מול הDC? מה הפלט של net time?

מה רמת הידע שלך בתחום?

אכן, התחנות קצה מסתנכרנות מול ה-DC. זה הפלט של net time :

Current time at \\DTSDC is 03/08/2011 13:43:56

Local time (GMT+03:00) at \\DTSDC is 03/08/2011 14:43:56

The command completed successfully.

יש לי רמת ידע בסיסית פלוס :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

To force a computer to synchronize its time with a specific computer, send the following command:

NET TIME \\<MACHINENAME> /SET /Y

-or-

NET TIME \\<IP Address> /SET /Y

1)אתה בטוח שהתחנות מסתנכרנות עם הDC?

2)כמו שזה נראה, ההגדרות שעון אצלך בDC מוגדרות על GMT +3... זה בכוונה ככה בגלל שעון קיץ או משהו? לא נשמע לי נורמלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...