עזרה רכישת וידאו קונפרנס לארגון - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה רכישת וידאו קונפרנס לארגון

ברוס לי

Recommended Posts

שלום לכל מאן דבעי

נתבקשתי לעזור ברכישת מערכת קונפרנס באיכות גבוהה לארגון ויש לי פשוט המון שאלות קיטבג מקווה שמישהו מכם יכול לעזור

המערכת מסופקת דרך POLYCOM חברת בת של ORANGE והמחיר שלה פשוט בשחקים לדעתי.

http://www.polycom.com/products/telepresence_video/video_conference_systems/room_systems/index.html

מדובר בדגם HDX 7000 אשר אמור לספק איכות 1080P\30f שחשובה להצגת קבצי תרשימים במסך אחד ובמסך שני אנשי הועידה.

שירות השיחה ל-5 שעות עולה 1500שח ועוד 2.5 לכל דקה נוספת וזאת נטו לשלוחה אחת

מחיר יחידת דגם 7000 רק למכשיר עצמו הוא 30.000 שח לא כולל מסך לא כולל רמקולים לא כולל מצלמות -נטו המכשיר עצמו

לכל שאר הרכיבים מחירים לא שפוייים לגמרי

1)באיזה אמצעי וידעו קונפרנס אתם משתמשים בארגון?

2)מדוע צריך קו מיוחד למכשיר כזה שמחייב אותנו לעבור דרך ספק שירות שגובה על כל דקה?

3)במידה ורכשנו מכשיר כזה- מה הבעיה לרכוש מסך בנפרד בנפרד ?

אלה השאלות בינתיים

אשמח לעזרה ממנהלי IT בעלי נסיון

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יצא לעבוד עם מערכת של Polycom בזמן השירות בצבא (ועדיין רואה אותה המילואים).

בהס"כ מדובר על מוצר דיי איכותי, במיוחד לארגון שיש לו צורך בו והמחיר תואם בדיוק את הציפיות.

לגבי השאלות שלך:

1) ראה את מה שכתבתי לפני זה.

2) אתה חייב מנגנון אבטחת איכות על מנת לאפשר שידור וידיאו+אודיו בעל ערוצים מרובים. במצב שכל הסניפים נמצאים בארץ חיבור בתשתית WAN ייעודי זה הדבר היחיד שיכול לעבוד כמו שצריך. תשתית WAN כזאת אתה קונה, כמובן, מספקי תשתיות תמורת תשלום. כיום יש כבר כמה חברות שמספקות תמסורת עם איכות מובטחת: , , פרטנר וסלקום.

3) כמעט כל הציוד של Polycom משתמש בממשקים שהם proprietary שלהם בלבד. במערכת הישנה והחדשה שיש ביחידה שלי היה צורך לרכוש ציוד היקפי רק שהם על מנת לחבר הכל ביד. אין שום בעיה לחבר אמצעי תצוגה משלך (מקרן/טלוויזיה/מסך מחשב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה על התשובה

השאלה הבאה היא האם דרך חיבור הHDMI אפשר פשוט להוציא דרך הטלויזיה בצורה מספקת?

הרמקולים שלהם פשוט יקרים להחריד ולא ברור לי איך נעשה חיבור הרמקולים ליחידה האם יש להם חיבור מיוחד שלהם שמחייב

אותנו לקנות מהם את הרמקולים?

כנ"ל גם לגבי הציוד ההקיפי שהם מתמחרים אותו בצורה מטורפת אני מדבר על כבלים כגון DVI שעולה הון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להיות חכם, תוריד את הדוקמונטציה הטכנית של המוצר ותחקור קצת בעצמך.

כבר ציינתי שהמחיר של המוצר מצדיק את התועלת. מי שיודע להעריך את הדברים האלו גם ידע שמחיר מוצדק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...