שדרוג ממודם לנתב אלחוטי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג ממודם לנתב אלחוטי

Frequency

Recommended Posts

הי,

יש לי כרגע 10 מגה (תשתית + ספק בזק).

יש לי שלושה מחשבים בבית, אחד מהם בממד ויש לי מודם לא חדיש במיוחד וזוג הום-פלאגים ומתאם שתומך עד תקן G. (עזבו איך הסתדרתי עד עכשיו, היה לי פיתרון זמני).

בכל מקרה אני מתלבט מה לעשות. אני יכול לקבל מודם-נתב מבזק בחיוב זיכוי (על סך 24.90) את ה D-LINK DSL-2760U בהתחייבות לשנתיים. יש לציין שאני כבר מחויב להם לכשנה-שנה וארבעה חודשים. לפי מה שהבנתי זה לא כולל אחריות ותמיכה (מישהו יודע כמה זה עולה? והאם זה כדאי בכלל?).

באפשרותי גם לקנות הום-פלאג נוסף (שעולה כחמישה שקלים לחודש בהתחייבות לשנתיים אם אני לא טועה) אבל אז אני מפסיד את ה WI-FI בבית.

דרך אגב אני לא כ"כ אוכל להשתמש בחיבור שיש לנתב לצורך המדפסת מכיוון שהיא ממוקמת בממד ואני מניח שהאינטרנט האלחוטי לא יעבוד כראוי משם (אם מוותרים על המדפסת אז אפשר לחבר את הממד בעזרת ההום-פלאג..)

מה לעשות? רעיונות אחרים?

תודה רבה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני לא רואה את עצמי עובר להוט.

נראה שיותר משתלם להשאר בבזק עם המוצרים שהם מספקים. (Sרך אגב יש לי הוםפלאג שקניתי מבזק, הוא לא יעבוד בחברה אחרת?)

מה לגבי האחריות? יכול להיות דבר כזה שאני קונה מוצר דרך ואין לי עליו אחריות בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי. ונראה לך שכדאי להוסיף בשביל תמיכה כדי שזה יכלול גם את האחריות של בזק?

בסך הכל נראה לי שאני יכול להסתדר בלי התמיכה שלהם, אבל אולי אם הם נותנים אחריות אחרת זה משתלם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...