איך קונים ב COSTCO ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך קונים ב COSTCO ?

achiya1

Recommended Posts

אתה חייב להיות חבר מועדון.עלות של 50$ חד-פעמי(לפחות כך זה היה לפני 3 שנים),וגם תוכל לקבל אותם חזרה כשיימאס לך.אתה פשוט אומר להם שאתה לא מעוניין יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בקוסקו לפני מספר חודשים ולא התלהבתי.

אם הייתי גר בארה"ב, והיה לי מחסן גדול, אין ספק שהייתי קונה שם חבילות של 18 ק"ג סוכר, 48 ק"ג בטריות וכו'.

למי שמחפשב להביא כמה דברים הביתה, אין בעיה "להסתפק" בוולמארט / טארגט שלא מצריכים כרטיס. גם חווית הקנייה שם נעימה יותר למי שמגיע בפעם הראשונה. קוסקו זה מחסן ענק. כאמור, שימושי מאד למי שגר שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק איך אתה מגיע לשם בדיוק כי "קרוב" זה מושג שיכול להיות מאוד יחסי בארה"ב. בכל מקרה, וולמארט הרבה יותר כיפי מקוסטקו ולמרות שאולי יש הבדל במחירים בוולמארט לא חייבים לקחת קופסה של קילו סוכריות ג'לי בלי... (למרות שזה היה כיף... )

אני מאוד מאוד אוהב את וולמארט מגוון המוצרים שלהם הרבה יותר גדול משל קוסטקו, יש להם גם את המותגים הפרטיים שלהם כמעט בכל תחום והם מצויינים וזולים.

דרך אגב טיפ לקוסטקו באופן כללי: ההוא שלפניך בתור תמיד ישמח להעביר עליך את הכרטיס שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה "להסתפק" בוולמארט / טארגט שלא מצריכים כרטיס. גם חווית הקנייה שם נעימה יותר למי שמגיע בפעם הראשונה. קוסקו זה מחסן ענק. כאמור, שימושי מאד למי שגר שם.

HUH?!?!?!?!?!?!?!?!?

:screwy:

Anyway, don't buy electronics at Walmart. They have cheap prices because their products are crappy.

Best buy is good, if they have something on sale. Otherwise it can get a bit pricey.

Where are you going to be? If you're in the NYC area try B&H and J&R.

דרך אגב טיפ לקוסטקו באופן כללי: ההוא שלפניך בתור תמיד ישמח להעביר עליך את הכרטיס שלו.

You have to show your card to get into the store :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אהיה בNY אבל לא יודע אם יהיה לי מספיק ימים כדי למצוא חנויות,מה שיהיה לי בדרך יקבל עדיפות.

באתרים שלהם ראיתי שB&H לא כאלה שונים במחירים מבסט באי

ועל J&R אני שועמ רק ממך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...