צה"ל כמה שאלות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צה"ל כמה שאלות

approx

Recommended Posts

אז ככה היום קיבלתי הודעה לפלא שהתאריך גיוס שלי נדחה מה10.8 ל11.8 ושאני משובץ בחיל התקשוב

השאלות שלי הם :

האם החיל הזה נחשב כחיל כללי ?

האם חיל התקשוב זה נחשב למשהו טוב ? למישהו יש ניסיון ויודע לספר ולהרחיב

כמה זמן טירונות ? זה 03 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנחש שאתה משובץ לתפקיד "מפעיל תקשוב מבצעי" (מת"מ).

גם אם לא הקורס התפקיד הספציפי הזה, כנראה שתעשה טירונות 02 (3-4 שבועות)+קורס כלשהו (מת"מ = 10 שבועות) בבסיס ההדרכה של חיל התקשוב (בה"ד 7) ואח"כ תשובץ בהתאם להקצאות.

אם זה טוב? תלוי למי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חדש עכשיו,אנשים מקבלים את השיבוצים בSMS ואפשר גם לראות את הנתונים האישיים באינטרנט..

אם כבר שאלות גם אני אשאל כמה ברשותך

כמה עוד?

עד מתי?

איפה כולם?

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם החיל הזה נחשב כחיל כללי ?

חיל התקשוב זה חיל התקשוב.

האם חיל התקשוב זה נחשב למשהו טוב ? למישהו יש ניסיון ויודע לספר ולהרחיב

יש מגוון ממש לא קטן של תפקידים בחיל הזה. זה ששומצת לחיל זה לא אומר בעצם כלום על אופי התפקיד או השירות שלך.

כמה זמן טירונות ? זה 03 ?

ראה את התגובה הקודמת שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנחש שאתה משובץ לתפקיד "מפעיל תקשוב מבצעי" (מת"מ).

גם אם לא הקורס התפקיד הספציפי הזה, כנראה שתעשה טירונות 02 (3-4 שבועות)+קורס כלשהו (מת"מ = 10 שבועות) בבסיס ההדרכה של חיל התקשוב (בה"ד 7) ואח"כ תשובץ בהתאם להקצאות.

אם זה טוב? תלוי למי.

חיל התקשוב נחשב חיל טוב (לפחות ככה חשבתי ככה לפני הגיוס) ובאמת שיש בחיל הזה תפקידים כיפים שגם מועילים באזרחות... אבל אל פשוט אל תעשה קורס מת"מ ואני אומר לך את זה בתור מתמנ"יק בתפקיד כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלב הבא אנשים יזדקו על המדים בBluetooth....

בהצלחה בכל מיקרה :xyxthumbs: בתיקשוב יש תפקידים יותר טובים (ואפילו ממש טובים) ותפקידים פחות טובים, ראיתי תקשובניקים שפתחתי עליהם עיניים ממש וכאלה שריחמתי עליהם. אני מניח שהכל תלוי ביכולות שלך. אבל יותר מזה אני לא ממש יודע לפרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיל התקשוב נחשב חיל טוב (לפחות ככה חשבתי ככה לפני הגיוס) ובאמת שיש בחיל הזה תפקידים כיפים שגם מועילים באזרחות... אבל אל פשוט אל תעשה קורס מת"מ ואני אומר לך את זה בתור מתמנ"יק בתפקיד כרגע

אתה יכול לפרט יותר למה אתה לא ממליץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ישמע רע אבל כל מקום בצבא זה אותו שטות ורוב הסיכויים שרוב הדברים שתעשה זה שמירות ותורנויות שלא נדבר על מסדרי ניקיון כל יום וניקוש עשבים... אלא אם כן אתה ממש רוצה להתקדם בתחום המחשבים בקטע של התקשוב האזנות וכאלה אבל לא בטוח שתגיע לזה . בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסדרים זה אולי בטירונות ובקורסים מוקדמים. שמירות ותרנויות כל הצבא עושה.

כמו שכבר כתבתי מגוון התפקידים בחיל הזה מאוד גדול ולכן קשה לתת פה בכלל דעה על משהו. תנסה יותר לזרום לכיוון של שירות בצבא מאשר לדאוג לתחת שלך, זאת המלצתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...