למה לא מצליח להתקין חלונות 7? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה לא מצליח להתקין חלונות 7?

nik55

Recommended Posts

הי לכולם

יש לי PRO מנסה להתקין 7 בדואל בוט...

אני מכניס את הדיסק של 7' מדליק מחשב ועולה לי רגיל עד שלב מסוים בו אני נדרש ללחוץ על כל מקש בכדי לעשות בוט פרום די וי די..

לוחץ.. ווינדו 7 מתחיל להתקין תיקים ואחרי דקה בערך פשוט עובר ל STARTING WINDO מעלה לי מסך כמו בדסקטופ ונשאר שם..

בקיצור כל שלב ההתקנה לא מתבצע !

ניסיתי עם עותק מקורי ועותק צרוב בשני המיקרים אותה תוצאה..

מה לא ב סדר?

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר אולי תמונה להמחשה ?

כי מה שאתה מספר זה םחות או יותר התקנה רגילה של 7, אחרי שאתה מכניס את הדיסק ועובר כמה שלבים זה מה שהוא אמור לעשות ואחרי שהכל עולה אתה ממשיך בSETUP לפי ההוראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אין לי איך לצלם..

תראה אני לא מומ חה אבל בדרך כלל מה שקורה בהתקנה נקייהזה אתה מכניס דיסק מדליק ומיד עולה לך מסך שחור עם ה "לחץ על כל מקש" וכו וכו..

אצלי עולה קודם שלב זיהוי קשיח אחכ DMI POOL DATA ןאז מקבל את ה לחץ על מקש להתחיל מ די וי די..

וכמו שתיארתי 7 טוען תיקים דקה ופוסח על שלב ההתקנה !! ומיד עובר להטענת כאילו כבר מותקנים!! אז אני מקבל מסך פתיחה כחלחל עם פרחים כאילו החלונות מותקנים..

בקיצור שלב ההתקנה נעלם לי בדרך !!

אולי העותקים של 7 לא בסדר?

הראשון צרוב מצרוב אז אני מניח שאולי הוא לא תקין אבל השני הוא אמיתי ,OEM חוקי שהותקן במחשב לפני חודש ..הרי הדיסק עצמו הוא לא לשימוש חד פעמי..אפשר להשתמש בו רק להתקנה במחשב אחר לא? (ולא אני לא מנסה לגנוב אותם, רוצה לבדוק את החודש ניסיון בסך הכל..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי הסתדר לי..עשיתי עידכון ביוס אולי זה עזר ..בכל אופן פשוט חיכיתי שהגעתי למסך הכחול עם הפרחים שהזכרתי למעלה ואחרי 5 דקות ההתקנה החלה..סבלנות זה חשוב מסתבר..

תודה לכל מי שניסה לעזור :hi::yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...