קורס פסיכומטרי מהצבא מספר שאלות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורס פסיכומטרי מהצבא מספר שאלות

Mr.positive

Recommended Posts

שלום אז סוף סוף השתחררתי וקיבלתי מימון מלא לקורס הבעיה היא שיש הרבה אנשים שאומרים שהקורסים שמממן משרד הביטחון לא הכי איכותיים

אז אם אתם יכולים לעשות לי קצת סדר בראש ולדרג לי את הקורסים מהטוב ביותר לטוב פחות ולמה (לחמן,OK,אנקורי וקידום?

אה ורציתי ללכת לאיי קיו אבל קיבלתי את המימון אז אני חושב זה סתם לזרוק כסף אם אני לא אשתמש בזה נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמוך בזמנו לפני 3 שנים גם קיבלתי את השובר המיוחל ולקחתי קורס בלחמן (עשיתי גם בתיכון פסיכומטרי בקידום ולא הייתי מרוצה גם מאיכות המרצה שהייתה לנו, אבל זה היה ממזמן).

בסופו של דבר זה תלוי במרצה, בלחמן היה לי אחלה מרצה ולכן אישית אני אמליץ על לחמן.

אבל ככה זה, כל אחד ימליץ או לא על איפה שהוא היה אז אין משהו חד משמעי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר הכל תלוי במידת הרצינות וההשקעה שלך.

תשקיע - תצליח, ככה זה לא משנה איזה מכון תיקח.

לי אישית הציון שקיבלתי הספיק ואני כבר סיימתי שנה שנייה, לקראת השלישית בלימודים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא האם קיבלת את הציון שרצית והקורס נתן לך את הכלים להצליח?

קודם כל הבעיה העיקרית של קורס צבאי היא שהוא ניתן לחיילים על סף שחרור/משוחררים. בגלל שאנשים אחרי השיחרור לא בהכרח הכי מעוניינים בפסיכו, והמימון שניתן גורם להרבה להגיד "זה בחינם,מה אכפת לי לעשות". האווירה לא הכי תורמת להשקעה, וההשקעה של רוב המכונים בכיתות הצבאיות היא מינימלית.

שוב, הכל בהכללה גסה, אבל קח זאת בחשבון. אם תשקיע ותלמד היטב סיכוייך להצליח גדולים יותר בכל מתכונת של קורס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא נכון !

איזה כיתות צבאיות, אפשר לחשוב שכולם באים על מדים ומצדיעים למורה. :lol: :lol:

סטטיסטית מי שלוקח קורס פסיכומטרי הוא לרוב או בצבא או שהשתחרר, כאילו אין לך יותר מידי ברירות... אלא אם כן נזכרת בגיל 27 שבא לך ללמוד משהו :nixweiss:

משקיעים כמו שצריך וברמה גבוהה.

וזה לא בא לכולם בחינם, תלוי איפה שירתת וברמת הפעילות שלך קרבי/ג'ובניק.

חלק (כמוני) שם השלימו מכספם האישי לעשות קורס פסיכומטרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נותנים לך בחינם? קח את זה בשתי ידיים. אם תלמד כמו שצריך ותתרגל טוב, אתה תצליח (הצלחה זה דבר יחסי כמובן).

מקסימום לא ילך לך, הפסדת 400 שקל דמי רישום לבחינה. פעם שנייה יהיה הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

480 שקל... חלאות :(

הציעו לך ללמוד גם בקידום עם וואצ'ר? לי אמרו תבחר בין אנקורי ללחמן. למרות שזה לא מפתיע כי קידום ולחמן נמצאים כיום באותה בעלות.

בכל מקרה, בסוף בחרתי בלחמן (גם בגלל שזה יותר קרוב לי לבית), גם בגלל שאת אנקורי איכשהו קישרתי יותר לבגרויות... לא ממש בחירה מבוססת.

אבל שוב, בחירה שלך. אם אתה חושב שלשלם 7000~ ש"ח ידרבן אותך ללמוד יותר , אז לך על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הברה קטנה - קיודם ולחמן הם בדיוק אותו חברה (רק שם אחר)!

לגבי הקורסים, עשיתי של לחמן והיה לנו כלים נהדרים (לפי דעתי) וגם המחיר היה לא רע. אני פושט לא הייתי בראש של להשקיע. בקרוס כמו פסיכמוטרי כדי לקבל ציון טוב אתה חייב לוותר על "החיים שלך" (הכוונה כמובן לחיי חברה).

אם המימון ממנה גם את יואל גבע, הייתי הולך לעשות זאת בכיף.

המחיר ההרשמה לפסיכמוטרי ד"א עולה 485 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הברה קטנה - קיודם ולחמן הם בדיוק אותו חברה (רק שם אחר)!

לגבי הקורסים, עשיתי של לחמן והיה לנו כלים נהדרים (לפי דעתי) וגם המחיר היה לא רע. אני פושט לא הייתי בראש של להשקיע. בקרוס כמו פסיכמוטרי כדי לקבל ציון טוב אתה חייב לוותר על "החיים שלך" (הכוונה כמובן לחיי חברה).

אם המימון ממנה גם את יואל גבע, הייתי הולך לעשות זאת בכיף.

המחיר ההרשמה לפסיכמוטרי ד"א עולה 485 ש"ח.

תן לי לנחש, לא הפצצת בחלק המילולי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל העוזרים אני חושב שאני די סגור על לחמן אבל מה הסיבה שלחמן וקידום זו אותה חברה תחת שם אחר יש הבדל בין היחס לתלמיד ויוקרת הקורס ?ולא אין את יואל גבע במימון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...