אני מתמקח עם הכבלים על תשתית של 12MBPS צריך את עזרתכם. - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מתמקח עם הכבלים על תשתית של 12MBPS צריך את עזרתכם.

nat64x

Recommended Posts

בהתחלה הם התעקשו בנחרצות שאין מחיר יותר טוב ל-12MBPS מאשר 92 ש"ח בממוצע לחודש ושאין שום אפשרות לרדת (משקרים לך בפרצוף האנשים האלה :pissed: ). לאחר שביקשתי להתנתק המחיר ירד דרסטית, באופן פלאי ומיידי ל-59 ש"ח לחודש, לשנה וחצי התחייבות. אמרתי להם שאני אסגור איתם במחיר האמור במידה ויתנו לי את זה בהתחייבות לשנה אבל עדיין הם עושים לי חיים קשים ואני כבר מדבר איתם כמה ימים.

אני בטוח שיש פה אנשים שמנויים אצלהם שקיבלו מחירים והתחייבויות יותר טובות מזה ולכן אבקש את עזרתכם.

כדאי שתהיה נק' התייחסות טובה, אני אבקש שרק מי שקיבל הצעה טובה יותר מ-59 ש"ח לחודש ל-12MBPS בהתחייבות ל-18 חודשים, וההטבה שקיבל אינה קשורה להתחייבות לשרותים נוספים בהוט, שיפרט כאן את פרטי המבצע שלו ופרטים נוספים רלוונטיים במידה ויש. נא לציין מחירים כממוצע לחודש (אפשר להרחיב ולפרט גם את חלוקת המחיר לפי חודשים).

^ במידה ומעונינים לסטות מההנחיות הנ"ל נא לפרט ככל האפשר שנדע באופן חד משמעי במה מדובר.

את הטראד הבא אני אפנה לשירות הלקוחות שלהם ונראה מה יש להם לומר. אנ בטוח שזה יסייע לכולנו.

נקווה שאני לא טועה, תודה על הענות :) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר הזה הוא יחסית בסדר. אני הייתי בחבילת 12Mbps בסביבות שנה במחיר של 50 ש"ח בחודש בטריפל, אך מעולם לא קיבלתי יותר מ-8-9Mbps בארץ, ומהירויות זוועתיות בהרבה מאירופה וארה"ב. לפני כמה חודשים התחילו ניתוקים מדי שבוע שהפכו לתדירים יותר ויותר, ולאחר שלא הצליחו לתקן את הבעיה (עם איזה 6-7 טכנאים שניסו), התנתקתי מהאינטרנט שלהם. עברתי לבזק 10Mbps, ועד עכשיו לא היה מצב שהורדתי פחות מ-1.1MB/s (מחו"ל). חשוב לציין שהספק נשאר אותו ספק (014) ואני גר בעיר גדולה, כך שלא נראה לי שזה נובע ממרחקים או ציוד נחות.

בקצרה, אני הרבה יותר מרוצה מבזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ כמה את משלם לבזק סה"כ כולל הקו קל שלהם? מה אורך ההתחיבות?

לא איכפת לי גם לעבור לבזק עם זה מספיק כדאי, בהוט באמת קצת קשה לקבל אמינות ויצבות גבוה מאוד לחיבור שלך. כבר מספר פעמים היו לי בעיות באמצע עיסוקים חשובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי ולקחתי את אותה הצעה בדיוק שאתה קיבלת. ניסיתי ולא הצלחתי להוריד אותם.

קח בחשבון שאם תרצה להתנתק, הם יכולים לקנוס אותך במקסימום 8% לחודש מהסכום החודשי, כפול מספר החודשים שנותרו.

זאת אומרת שאם תרצה להתנתק לאחר שנה, תצטרך לשלם להם רק 28.3 שח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי ולקחתי את אותה הצעה בדיוק שאתה קיבלת. ניסיתי ולא הצלחתי להוריד אותם.

קח בחשבון שאם תרצה להתנתק, הם יכולים לקנוס אותך במקסימום 8% לחודש מהסכום החודשי, כפול מספר החודשים שנותרו.

זאת אומרת שאם תרצה להתנתק לאחר שנה, תצטרך לשלם להם רק 28.3 שח.

אתה כותב את זה מניסיון?

לפי דעתי, החוק תקף כרגע רק לחברות הסלולריות והחוק עבור שאר ספקי התקשורת עדיין בהתהוות, אבל צפוי להיות דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ כנראה אתה צודק, וזה עדיין לא נכנס לתוקף. הייתי בטוח שקראתי זאת כבר לפני תקופה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4084055,00.html

אבל אם זה יהיה דומה למה שהיה בסלולאר, (וסביר להניח שכך יהיה) אז זה יהיה רטואקטיבית.

זאת אומרת, שהחוק ישפיע גם על התחיבויות שנלקחו לפני יציאת החוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף כרגע לא להסתמך על חוק שנמצא בשלבי חקיקה, ועדיין לא ברור בדיוק איפה עומדים איתו ועל מי הוא יחול.

אם לא יתנו לי בהתחייבות לשנה, או יטיבו את המחיר, אני כנראה באמת התנתק מהם, לא בלוף. כבר במשך שנה שלמה הם תקעו אותי עם ההתחיבות המזורגגת שלהם ככה שכשביקשתי לשרדג את האינטרנט באמצע ההתיחבות הם ביקשו תשלום של 100 ש"ח לחודש ולא היו מוכנים לרדת בשקל. מניאקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ כמה את משלם לבזק סה"כ כולל הקו קל שלהם? מה אורך ההתחיבות?

כמו שאמרו מעליי, המחירים לחודש הם: קו קל (כלומר החזקת הקו, ודיבור הוא בתוספת) - 25 ש"ח, - 60 ש"ח (10M), וההתחייבות היא לשנה. ההתקנה עולה 70 ש"ח, ואתה מקבל ראוטר-מודם של DLink מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו הם מחירי מחירון מה שרשמת. כבר ראיתי אנשים שרשמו שקיבלו בבזק חצי שנה ב-99 ש"ח וחצי שנה חינם על תשתית של 10mbit ותוספת לקו קל של 25 ש"ח, סה"כ 75 ש"ח לחודש ומקבלים גם התקנה חינם.

כלומר הבדל נטו מהוט של 16 ש"ח לחודש תוספת ומרוויחים התחייבות קצרה יותר בחצי שנה. זה כבר תמחור אטרקטיבי, שאני מוכן לשקול אותו ברצינות. השאלה אם הם יתנו לי אותו בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

nat, החוק החדש נכנס לתוקף, וישפיע גם על לקוחות קיימים.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000670625

אושר סופית: קנסות היציאה יבוטלו בכל ענפי התקשורת

החוק ייכנס לתוקף תוך 3 חודשים עבור מנויים קיימים, ומנויים חדשים יהנו מכך ברגע שהחוק יפורסם ברשומות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולה! כול הכבוד לכחלון :yelclap: . תודה על העדכון, עוד לא התחייבתי לכלום וזה מגיע בדיוק בזמן :xyxthumbs: .

כנראה אני אדחה את ההתחיבות לעוד מס' שבועות עד שהחוק יכנס לרשומות ככה שלא יהיה קנס בכלל, זה מסתדר יותר טוב ממה שקיוותי :) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג אני טוב בחישובים האלה. אין לי שום כוונה לשלם מחיר מחירון על חודש ללא התחייבות.

קרוב לוודאי אני כבר יוכל להגיע איתם לאיזה הבנה עם המידע החדש הזה.

אני יעדכן בקרוב איך הלך. נקווה רק שהמחירים לא יקפצו עכשיו שאין התחייבויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת נצל"ש.

בדיוק נגמרה לי ההתחייבות בכבלים וחשבתי לבדוק מה מציעים לי בבזק.

יש לי כרגע ראוטר של TP link 943. אני אצטרך להחליף אותו כדי להשתמש בתשתית של בזק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...