התחממות כרטיסי מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחממות כרטיסי מסך

Cynicoren

Recommended Posts

שלום,

במחשב שלי מותקנים 2 כרטיסי 4850 ב CF. בחודשים האחרונים המחשב התחיל לכבות את עצמו בכל פעילות מאומצת.

בעצה של חבר בדקתי כל כרטיס בנפרד באמצעות OCCT (גם לאחר שניקיתי אבק חיצונית) וגיליתי שלא משנה באיזו רזולוציה מדובר (הורדתי אפילו ל 1024 על 768) , 2 הכרטיסים (כל אחד בנפרד) מגיעים ל 120 מעלות תוך דקה, ואז המחשב מכבה את עצמו.

האם הם התקלקלו ?מה ניתן לעשות כדי להשמיש אותם ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה דגמים יש לך?

הבעיה היא שככל הנראה הקירור של הכרטיס שלך לא פועל כמו שצריך.

ע"מ לפתור את הבעיה אתה יכול לנסות לנקות את הקירור בצורה יסודית (פירוק הקירור וניקוי מלא מאבק, מריחת משכה תרמית מחדש וכו') - ככל הנראה יפתור את הבעיה (לא 100%), או לקנות חדש לכרטיס (כמו TWIN TURBO) - סביר מאוד שהבעיה לא תחזור בזמן הקרוב אם תרכוש חדש.

בנוסף מומלץ לך לנקות את המארז והמאווררים מאבק כדי לאפשר זרימת אוויר טובה יותר.

בלי שום קשר HD4850 הוא כרטיס ישן ומומלץ לך לשדרג לכרטיס עדכני יותר (קיימים כרטיסים בודדים שחזקים הרבה יותר מCF של HD4850)

ובוא נגיד שהיום אולי עוד איכשהוא תצליח למכור את הכרטיס במחיר סביר (200 ש"ח+), אבל כATI תוציא את הסדרה הבאה של הכרטיסים שלהם אני חושש שהמחיר שתקבל יהיה עלוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

אלו כרטיסים של .

לא חשבתי למכור אותם (ולמי), חשבתי שכרטיסי מסך אמורים להחזיק יותר משלוש שנים (הכרטיס במחשב הקודם החזיק 6 שנים, ואז החלפתי מחשב).

מוזר לי ששניהם הפסיקו לתפקד ביחד.

אתה יכול להעריך כמה יעלה לי טיפול כזה אצל טכנאי ל2 הכרטיסים? האם גם במקום כמו "אייבורי" טיפולי כאלו ?

מתי הם הולכים להוציא את הסדרה החדשה ? בספטמבר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

אלו כרטיסים של .

לא חשבתי למכור אותם (ולמי), חשבתי שכרטיסי מסך אמורים להחזיק יותר משלוש שנים (הכרטיס במחשב הקודם החזיק 6 שנים, ואז החלפתי מחשב).

מוזר לי ששניהם הפסיקו לתפקד ביחד.

אתה יכול להעריך כמה יעלה לי טיפול כזה אצל טכנאי ל2 הכרטיסים? האם גם במקום כמו "אייבורי" טיפולי כאלו ?

מתי הם הולכים להוציא את הסדרה החדשה ? בספטמבר ?

לגבי הסדרה החדשה אני לא סגור על זה.. אם אתה הולך לשלם על זה כסף, הייתי ממליץ לך לנסות להתקשר לIVORY/RSM ולשאול אותם אם הוא

יוכלו להרכיב לך את הקירור במידה ותקנה אחד (אמור לעלות טיפה יותר אבל יהיה הרבה יותר יעיל).

בסה"כ לנקות את הכרטיסים לא אמור לקחת יותר מדי זמן, וזה לא פעולה מסובכת/קשה מדי, כך שאני מניח שאזור ה100 ש"ח זה מחיר הוגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...