התרשמות מתשתית/ספק? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התרשמות מתשתית/ספק?

Track

Recommended Posts

כרגע יש לי שני קווים.

בזק 2.5M עם ספק בזק בינלאומי והוט 12M עם ספק בזק בינלאומי.

אחרי חודשים של טכנאים ותקלות, החלטתי לוותר על תשתית בזק.

עכשיו השאלה - האם לוותר על הוט ו/או על בזק בינלאומי ולהתחיל מחדש.

דיברתי עם הוט ואין להם משהו בין 12M ל100M. הייתי שמח לשלם 200 ש"ח במקם 100 ש"ח על 32M, אבל אין.

מה שכן, אני רואה שלנטוויז'ן יש 50M ב200 ש"ח. מפתה למדי. עוד לא התקשרתי, אבל אפילו אם יש - כדאי?

הדבר האחרון הוא ספק. מעולם לא היה לי דבר חוץ מבזק בינלאומי, חוץ מה56K שהיה לי עד 2003 אצל 012.

עד כה, לא היו לי שום בעיות עם בזק בינלאומי, חוץ מכך שלוקח לקבצי וידאו ביוטיוב וכדומה המון זמן לטעון. זה קורה גם ב2.5M וגם ב12M, לכן בזק בינלאומי הוא הקישור היחידי בינהם.

הבעיה היא שאני לא מוצא משהו שאני יכול לסמוך עליו. נטוויז'ן אומרים לא משהו, 018 'אקספון' ו'טריפל C' דווקא כן, אבל אפשר לסמוך עליהם? אני בקושי מכיר.

אני יודע שלא תמיד הכי גדול (בזק בינלאומי) משמע הכי טוב, אבל אין משהו בין לבין כמו הוט שאני יכול לסמוך.

אני רק רוצה 32-50M שיריץ כמו האינטרנט 25M/25M שלי בניו יורק.

או, ואין מהירות העלאה מעל מגה בארץ עדיין, נכון?

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בשביל שתדע:ה25-30 מגה זה בעיקר לארץ,בשביל אתרים בחו"ל יהיה לך הרבה פחות (בגלל שבשביל לחו"ל צריך תעבורה בכבל התת-מימי,וכרגע אנחנו איכשהו משתמשים בכבל בנפח מצחיק).

אתה רוצה לומר לי שמהירות האינטרנט שלי היא לא בעצם לאינטרנט, אלא רק לישראל?

עוד סיבה לקחת את ה50 מגה של נטוויז'ן..

אבל חשבתי שלעוד אנשים יהיה פה מה להגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי לקרוא עוד ונראה לי שעשיתי טעות.

לנטויז'ן אין תשתית 50 מגה, רק ספק 50 מגה שעובד עם תשתית של .

זאת בגלל שכרגע רק להוט ובזק יש תשתית..

אבל השאלה נשארת לגבי הספק - האם להחליף את בינלאומי או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תברח מבזק בינלאומי. חברה של שקרנים. (ליותר פרטים תקרא את הדיונים שפתחתי פה בשבוע האחרון)

ואני עוד נהגתי לכנות אותם "חברת הספקים הכי טובה שיש" לפני מספר שנים :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק יכול להגיד לך שלי יש חבילה של 5 מגה בטריפל סי על תשתית של ולפחות ביוטיוב, ברוב המוחלט של הזמן, כל הסרטונים רצים על 720P ואפילו על 1080P בלי השהיות בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק יכול להגיד לך שלי יש חבילה של 5 מגה בטריפל סי על תשתית של ולפחות ביוטיוב, ברוב המוחלט של הזמן, כל הסרטונים רצים על 720P ואפילו על 1080P בלי השהיות בכלל.

מחזק!

בבזק בינלאומי לוקח 10-20 שניות עד שהסרטון בכלל מתחיל להתנגן, ואז טעינת הסרטון איטית להחריד

בטריפל סי הסרט מתחיל להתנגן ישר וונטען עד 100% תוך 5-10 שניות.

הבדל של שמים וארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק!

בבזק בינלאומי לוקח 10-20 שניות עד שהסרטון בכלל מתחיל להתנגן, ואז טעינת הסרטון איטית להחריד

בטריפל סי הסרט מתחיל להתנגן ישר וונטען עד 100% תוך 5-10 שניות.

הבדל של שמים וארץ.

כרגע סיימתי לדבר עם טרפיל C.

הבן אדם שם הסביר לי שבגלל שאין לטריפל C את כמות הלקוחות של בינלאומי, הכל רץ הרבה יותר מהר.

אבל האם זה באמת נכון? אם לטריפל C יש פחות נהגים, לבזק בינלאומי יש כביש הרבה יותר גדול.

איפשהו אני מפחד שהם כבר לא יהיו פה מחר כי הם כל כך קטנים, אבל אפילו אם לא, מה זה משנה? פשוט אעבור בחזרה לבזק.

בפן השני, אני מנסה לבטל את קו האינטרנט שלי מבזק (2.5M שאני משלם עליו 100 ש"ח כבר שנים).

דיברתי איתם אתמול בסביבות 1 אחר הצהריים ואמרו לי שיחזרו אלי תוך שלוש שעות.

חזרו אלי בסביבות 9 וחצי בליליה(!) ואמרו לי שבגלל שמאוחר מדי, אין אפשרות לבטל באותו זמן ולכן מישהו יחזור אלי הבוקר.

לא רק שלא חזרו אלי, הזמינו לי טכנאי למחר.. כאילו מה?

אז עכשיו התקשרתי ולא הסכמתי לנתק עד שאני מדבר עם מישהו שיכול לבטל את הקו..

אבל בגלל שאין כזו אופציה אצלם, הכרחתי את הבחור והוא אמר לי שיחזרו אלי תוך מקסימום 10 דקות.

עברו כבר 8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...