העדפת רשת קווית על אלחוטית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העדפת רשת קווית על אלחוטית

Eviljelly

Recommended Posts

בד"כ הרשת האלחוטית מספיקה לרוב הדברים, אבל לפעמים יש לי צורך להעביר קבצים גדולים (5+ גיגה) ממחשב למחשב ואז הרשת האלחוטית לא מספיקה אז אני מחבר את הלפטופ ישירות לראוטר (או למחשב אם אני ממש לחוץ בזמן).

הצרה היא שהוא עדיין מעביר לי את הקבצים דרך הרשת האלחוטית והפתרון היחיד שיש לי זה לכבות את הכרטיס דרך הלפטופ.

יש דרך יותר טובה מזה להגיד לו להעדיף קווית על אלחוטית ? או יותר טוב לנצל את שניהם (מכיוון שאני מחובר לאותה על שני חיבורים) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וינדוס 7 מתעדף בברירת מחדל ETH על קווי,ככה שנשמע מוזר מה שתארת.

לא ניתן לתת לשנים את אותו המטריק ולחלק את הפקטות לפה ולפה (יש דרך אבל היא לא באמת עובדת בצורה יעילה).

לך למאפייני כרטיס הרשת (הקווי) ותבחר תעדוף (metric) נמוך,לאחר מכן לך למאפייני האלחוטי ותעלה את המטריק.

ככה בטבלת הניתוב במחשב הכרטיס הקווי תמיד יועדף (אם זמין כמובן).

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ הרשת האלחוטית מספיקה לרוב הדברים, אבל לפעמים יש לי צורך להעביר קבצים גדולים (5+ גיגה) ממחשב למחשב ואז הרשת האלחוטית לא מספיקה אז אני מחבר את הלפטופ ישירות לראוטר (או למחשב אם אני ממש לחוץ בזמן).

הצרה היא שהוא עדיין מעביר לי את הקבצים דרך הרשת האלחוטית והפתרון היחיד שיש לי זה לכבות את הכרטיס דרך הלפטופ.

יש דרך יותר טובה מזה להגיד לו להעדיף קווית על אלחוטית ? או יותר טוב לנצל את שניהם (מכיוון שאני מחובר לאותה על שני חיבורים) ?

נכתב בטעות על היוזר של אחי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...