Metro: Last Light - דיון מקדים. - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Metro: Last Light - דיון מקדים.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
A patch has been released on Steam to fix issues with hardware, and improve performance for these cards. It's live now, but might take a few minutes to reach everyone. Restart your client or verify local files if it doesn't download automatically.

It also fixes a shadow visual corruption bug on 7xxx cards, and fixes an issue with the game starting only in 3:1 resolution on some TVs.

In addition, you can now customize the FOV this way:

After starting the game up, the user.cfg will be updated with the r_base_fov attribute. You can find this in %LOCALAPPDATA%\4A Games\Metro LL\. Tweak it at your leisure!

זה השני, בראשון אין לי מושג מה תוקן, כנראה עוד שיפורי ביצועים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי כרגע את המשחק

משחק חוויה עשוי בצורה מושקעת ואיכותית עם סיפור שמועבר טוב

לקראת הסוף של המשחק המשימות והשלבים נעשים יותר מעניינים ויפים ויזואלית עם כמה דברים ממש מרשימים

המשחק הראשון לדעתי היה הרבה יותר מפחיד לא יודע אם זה נכון או רק הרגשה שלי כרגע

צריך גם להגיד שנהנתי מהלאפדאנס המושקע

וגם מהסצנה עם הצלפית :} המנוע מרנדר עור אנושי בצורה לא רעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הקודם באמת היה מפחיד ואני חייב לספר קטע מצחיק שהיה לי איתו:

יום שישי בלילה, חיכיתי שאשתי והילד כבר ישנו, הכנתי לי איזה כוסית עם ג'ק דניאלס וישבתי על המחשב , בהתחלה לחימום כרגיל שיחקתי BF3, נגמרה

הכוסית והכנתי לי עוד אחת(אני בראש טוב), אמרתי נעבור למטרו והמשכתי באיזה קטע שהיה ממש מפחיד(אני בראש להזכירכם), אני משחק עם

והיה קטע שאני שומע את הנהימות של המפלצת והיא עוד שניה קופצת עלי...פתאום מישהו נוגע לי בכתף ואני...:behead: זרקתי את העכבר מהיד וצעקתי,

העכבר G700 התרסק על הרצפה(מזל שלא קרה לו כלום)....מסקנה: קח בחשבון שכשאתה שותה ומשחק במשחק כזה מפחיד, האישה יכולה פתאום לקום

ולשאול אותך משהו לא קשור באמצע הלילה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לגיד לי אם הבדל בגרפיקה ובמשחקיות המשחק שונה ברבה מהמשחק הראשון?

ובכלל בכללי מה ההבדל בעניכם בין המשחקים? (חוץ מעלילה כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק בהחלט סבבה, הוסיפו כמה נשקים,גרפיקה משופרת,עוד מפלצות ואויבים,משחקיות יותר זורמת והרבה יותר קטעי אקשן מהמשחק הראשון.

אבל! אם כל השיפורים האלה, החוויה מהמשחק הראשון היא חד פעמית. זאת אומרת שאולי המשחק הראשון הוא בעל פחות תוכן מהמשחק השני אבל הוא בעל אווירה יותר חזקה.

לדוגמא במשחק הראשון שיש קטעים שאפשר להסתובב,לשמוע ולראות איך האנשים חיים שמה ולהסתכל על הסביבה עצמה זה היה די מגניב ומרגש. אבל במשחק השני שאפשר להסתובב ולראות איך אנשים חיים מתחת לאדמה ולקנות חפצים,אז זה כבר לא היה כזה מרגש ולא כזה מעניין ומושך כי כבר חוויתי את זה במשחק הראשון וזה כבר לא כזה מחדש.

אבל סה"כ המשחק סבבה לגמרי, ואם אתם משחקים על הרמת קושי של ה ranger mod אז בכלל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשעה טובה סיימתי את המשחק אתמול, בהחלט חוויה ונהנתי מכל רגע.

מה שכן הAI טיפה מטומטם. היה לי איזה קטע שהתכופפתי מאחורי איזה מישהו, שנייה לפני שאני שוחט אותו באכזריות עם הסכין שלי, ועוד 2 אוייבים עומדים במרחק לא רחוק מאתנו ומסתכלים עלינו (שניהם), ואף אחד מהשלושה לא ראה אותי למרות שמבחינת תאורה בן אדם רגיל היה רואה הכל! כמובן השתיים הרחוקים יותר חטפו סכיני הטלה לפנים ולפני שהשלישי שם לב מה קורה שכב על הרצפה עם חור נוסף בצוואר לנשימה :P

וזה לא הקטע היחיד, היו לי הרבה מקרים אחרים דומים שבהם אדם רגיל היה אמור לראות אותי, אבל בגלל המכניקה של המשחק שטוען שאני מוסתר, IE עומד בצל, לא ראו אותי.

עוד דבר שהיה חבל לי עליו הוא השימוש במשקפת ראיית לילה, במשחק הזה כמעט לא היה לי שימוש אליה, רוב הסביבות היו יחסית מוארות, וגם כשלא, המשקפת הגבירה את האור לרמה שלי לפחות לא היה נעים להסתכל על המסך והעדפתי לשחק בלעדיה, לעומת 2033 שבו רוב המשחק בעצם שיחקתי עם המשקפת מופעלת.

ויש דבר שמעניין אותי, ב- 2033 הבחירה בין הסוף הטוב לרע היתה בסוף המשחק עם בחירה חד משמעית בצורה של שחור/לבן, כן/לא וכו'... במשחק הזה זה קצת פחות מובן.

על פי נקבע כאן אם אני מקבל את הסוף הטוב או הרע? זה על פי הבחירה שלי אם להרוג את החברה לקראת הסוף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...