msi afterburner מגביל את האוברקלוק ב6950 שלי - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

msi afterburner מגביל את האוברקלוק ב6950 שלי

NiMo1771

Recommended Posts

התחלתי לעשות אוברקלוק בעזרת התוכנה afterburner, אבל אי אפשר להעלות תדרים יותר מ 840/1325

איך אפשר לעבור את התדרים האלה?

מה יותר חשוב לעלות, את התדר של הליבה או התדר של הזיכרון?

לכמה מתח אפשר להגיע עם הכרטיס הזה?

ראיתי באתר של התוכנה שאי אפשר לעשות איתה OC לכרטיס שנפתח ל6970, יש אפשרות בכל זאת לעלות תדרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את המדריך הזה..

כתוב שצריך לגשת לקובץ Afterburner.cfg. הדבר הכי קרוב שיש לי זה MSIAfterburner.cfg

נכנסתי לשם ואז צריך לשנות את EnableUnofficialOverclocking, הדבר הכי קרוב שיש לי זה UnofficialOverclockingMode. שיניתי אותו ל1 ועדיין יש הגבלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש אצלי בעיה דומה, גם אצלי התדרים נעולים רק שאצלי אני כמעט ובכלל לא יכול לגעת בהם ובנוסף המאוורר והשליטה של המתח נעולים, אני גם כמו הבחור לא מוצא את הקובץ המצויין בסטיקי, שאני מוצא קובץ דומה ומדביק שם את השורת קוד שכביכול מאפשרת OC לא רשמי לא קורה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכנתי דרייבר ל11.6 ועדיין יש הגבלה..

התקנתי ATITOOL ושם אי אפשר בכלל להזיז את התדרים. זה נראה כאילו התוכנה אפילו לא מזהה את הכרטיס

אני חושב שיש אצלי בעיה דומה, גם אצלי התדרים נעולים רק שאצלי אני כמעט ובכלל לא יכול לגעת בהם ובנוסף המאוורר והשליטה של המתח נעולים, אני גם כמו הבחור לא מוצא את הקובץ המצויין בסטיקי, שאני מוצא קובץ דומה ומדביק שם את השורת קוד שכביכול מאפשרת OC לא רשמי לא קורה כלום.

את השליטה במתח ובמאוורר צריך לפתוח בהגדרות של התוכנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...